Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Pad czy kiera?
Na padzie jeżdżę trochę szybciej, ale nie są to duże różnice

Potraficie wyjasnic, co, tak naprawde, daje kiera 900 stopni?

 

Radość z jazdy ;-), większy realizm

 

Na padzie w GT4 przy ringu jak jedziesz czas poniżej 6 min dużo łatwiej o bład niż na kierownicy, ale to kwestia gustu chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pad czy kiera?
Na padzie jeżdżę trochę szybciej, ale nie są to duże różnice

Potraficie wyjasnic, co, tak naprawde, daje kiera 900 stopni?

 

Radość z jazdy ;-), większy realizm

 

Na padzie w GT4 przy ringu jak jedziesz czas poniżej 6 min dużo łatwiej o bład niż na kierownicy, ale to kwestia gustu chyba

 

Na padzie się łatwiej kontruje.

 

Tymczasem, polatałem sobie wczoraj Spitfire'm nad Anglią, rozwaliłem kilku Niemców i bawiłem się przednio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego uznali za wadę?

Brak trybu kariery, że jeździ się w zasadzie tylko po to by zebrać więcej kasy i kupić kolejny samochód.

 

STRASZNIE zniesmaczylo wydanie platnego ( :!: :!: :!: ) Prologue i trwajace do dzisiaj oczekiwanie na finalna wersje.

Zniesmaczyć mogło wydanie GT4 Prologue... Teraz to tylko kontynuacja sprawdzonego mechanizmu :) Nie ma się co oszukiwać - każdy stara się wydoić tyle kasy ile się da, to nie organizacje charytatywne.

 

Tymczasem, polatałem sobie wczoraj Spitfire'm nad Anglią, rozwaliłem kilku Niemców i bawiłem się przednio

Ja mniej więcej podobnie, ale na wyspach japońskich i raz strzelam do jankesów a raz do skośnookich.... zależy po której stronie system mnie wrzuci ;) Battlefield 1943 jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED napisał/a:

Konkretniej, pls?

 

Zalezy jakimi samochodami jezdzisz. Jak jakas F1 to 180 wystarczy, ale jak cos co przypomina uliczny samochod, gdzie pelny skret wymaga 2.5-3 obrotow kierownica to wtedy przy 180 sterowanie bedzie za czule. 900 da Ci mozliwosc sterowania 1:1 (lub prawie).

Dzieki. Czyli chyba warto zaplacic.

Mikad napisał/a:

A co takiego uznali za wadę?

 

Brak trybu kariery, że jeździ się w zasadzie tylko po to by zebrać więcej kasy i kupić kolejny samochód.

A to nie jest tryb kariery?

JED napisał/a:

STRASZNIE zniesmaczylo wydanie platnego ( :!: :!: :!: ) Prologue i trwajace do dzisiaj oczekiwanie na finalna wersje.

 

Zniesmaczyć mogło wydanie GT4 Prologue... Teraz to tylko kontynuacja sprawdzonego mechanizmu :) Nie ma się co oszukiwać - każdy stara się wydoić tyle kasy ile się da, to nie organizacje charytatywne.

No tak. Ale to bezczelne wykorzystywanie napalencow! :mrgreen:

Jutro idę oddać CMR Dirt2 i wezmę Shifta.

A gdzie tak mozna?

została mi tylko Baja do przejechania a strasznie jej nie lubię

Musisz zobaczyc na zywo - polubisz! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hercooles napisał/a:

Jutro idę oddać CMR Dirt2 i wezmę Shifta.

 

A gdzie tak mozna?

hercooles napisał/a:

została mi tylko Baja do przejechania a strasznie jej nie lubię

 

Musisz zobaczyc na zywo - polubisz!

Obok mnie jesr wyporzyczalnia i jak kupisz nowa gre to masz 28 dni by ja oddac.Oczywiscie musi byc nie zniszczona.

 

Na żywo pewnie by mi sie podobała:) ale w CMR Dirt2 jest odwrotnie.W jedynce też jej nie lubię ale Dirt sobie zostawiłem bo trzym klimat rajdów (fajne odcinki i klimat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tak mozna?

 

JED, u nas możesz spróbować tutaj: www.nintus.pl

 

ps. piszą tam że mają 4500 klientów zapisanych do wypożyczalni. Ja mam numer w pierwszej 100 :twisted:

 

U nas można po prostu zapłacić 30 zł + ew. różnicę w cenie i od razu wymienić grę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takiego gracza jak ja (grywam glownie jak pokloce sie z lepsza polowa, a klocimy sie niezwykle rzadko :razz: ), NFS Shift jest rewelacyjny. Wystarczajaco "symulacyjny" zeby wciagnac i wystarczajaco "arcadowy" zeby nieodstraszyc. Grafika i dopracowanie szczegolow (wnetrza!) bardzo dobre. Gigantyczny skok jakosciowy od Carbon'a!

 

Grywalnosc 9/10

Mniodnosc 9/10

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem wczoraj do 2 nad ranem grając w Shifta.

Od razu jak go odpaliłem to sie lekko mówiąc się zdenerwowałem!!!.Jak można zapomnieć o Custom-owym ustawieniu klawiszy!!Jakaś masakra nie wiem co za debil wymyślił klawiszologie!!Są 3 ustawienia i na nich sie nie da grać.Zaczełem jeździć na 2 ustawieniu i minie troche czasu nim sie wkręcę.

Teraz plusy:

Grafika rewelacja, fizyka samochodów jest naprawde fajna.Bardzo mi się podoba że tory nie są płaskie tzn samochód pottrafi wybić, podbić.

Wystarczajaco "symulacyjny" zeby wciagnac i wystarczajaco "arcadowy" zeby nieodstraszyc. Grafika i dopracowanie szczegolow (wnetrza!) bardzo dobre. Gigantyczny skok jakosciowy od Carbon'a!
Podpisuję sie pod tym dwoma rękami!!

Tryby rozgrywki są połączeniem kilku części NFS ja znalazłem podobieństwa z Undergrand 2, Pro Street i Carbona.

Generalnie naprawde fajny NFS-a nie sądziłem że to powiem po tylu badziewiach jakie wydali. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Grał ktoś w Colina Dirt-a 2 na PS3??

Daje rade? :roll:

 

Czy może lepiej NFS Shift??

 

Pzdr :smile:

Mi się Dirt 2 średnio podobał!! i szybko znudził

A shift jak na razie mnie nie nudzi więc wydaje mi się że chyba lepszy.

Ale to rzecz gustu:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Wkurza mnie to PS3, że nie ma na nim ŻADNEJ przygodowej gry. Przygoda sprowadza się do mordowania kogoś, a ja tęsknię za starymi "point&click".

Może nie do końca point&click, może nie do końca się morduje (choć bijatyka była), ale zapowiada się, że nareszcie wyjdzie coś fajnego - Heavy Rain. Zaciągnąłem wczoraj demo, zagrałem - dla mnie rewelacja. Świetny klimat, przyjemne sterowanie i mroczna zagadka do rozwiązania. Nie wiem czy to zależy od regionu czy ustawienia konsoli, ale u mnie gra poszła domyślnie cała po polsku, głosy podłożone naprawdę dobrze. Jak czas przejścia pełnej gry będzie wystarczająco długi, to się chyba skuszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najnowsze nabytki na PS3 to:

 

Assassin's Creed II

Avatar

Little Big Planet

 

Wszystkie 3 są rewelacyjne! LBP przede wszystkim dla tych którzy chcą zagrać razem z innymi w fajne jump'n'run. ACII jest klasą samą w sobie, a Avatar świetnym RPGiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...