Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no ta ...... a się zarzekałem. Oj gdzie tam nie mam czasu skoda kasy.

 

no i co ???

kupiłem PS3. Pożyczyłem na razie kierownice G25 i GranTurismo 5

 

i teraz chodzę niewyspany do pracy a na treningach nie widziano mnie 2 tygodnie.

 

Nie polecam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja napisze teraz coś o Guitar Hero World Tour IV, mam to od początku roku i przyznam, że jest fantastyczne :) Oczywiście mam na myśli tutaj zestaw z perkusją - bo to było moje główne zainteresowanie. Nigdy nie umiałem grać na tym, a zawsze perkusja mnie kręciła. Teraz mogę poznać trud nauki gry na tym instrumencie - szczególnie, że tu można czegoś się sensownego nauczyć, w przeciwieństwie do "gitary" która prawdziwych chwytów nie utrwali. Jak ktoś ma możliwość spróbowania to polecam, szczególnie, że dostępne to jest na wszystkie platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja dzisiaj skończyłem X-Men Origins: Wolverine. Nie lubię komiksów, uniwersum Marvella też nie, ale gra jest bardzo fajna. Najważniejsze, że Wolverine nie nosi tego durnego kostiumu. Poza tym jest to czysta rzeźnia, z kilkoma elementami łamigłowek a' la Tomb Raider, ale mało skomplikowanymi. Mamy do dyspozycji szpony i mnóstwo wrogów, co ich możemy szponami tymi siekać, zarzynać, rozczłonkowywać, rozpruwać, nabijać i takie tam. Jak ktoś lubi tego typu gry (Conan, Ninja Gaiden, Devil May Cry) powinien się dobrze bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem Beijing na PS3, bo miałem ochotę na bezmyślne nawalanie w przyciski dla zabicia wolnych chwil. W sumie ta gra nie jest taka zła, ale całkowicie bezsensowny jest tryb "olimpiady" bo zamiast lecieć po kolei wszystkie konkurencje trzeba realizować jakiś beznadziejny dzienny plan medalowy :roll:

 

W najbliższym czasie planuje zakup UFC Undisputed, a gdybym miał czas aby w coś na serio pograć to kupiłbym jeszcze Killzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...