Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BSPlayer albo SubEdit. Ten drugi ze wzgledu na to, ze mozna korygowac napisy.

 

VLC zainstalowalem pare dni temu, odtwarza wszystko ladnie (nawet jak inne playerki szarpia), ale nie mozna miec np. playlisty (chyba, ze nie wiem ze mozna :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziennikarze amerykańskiego wydania magazynu PC World uznali konsolę PS3 za jeden z największych technologicznych niewypałów 2006. W przygotowanym właśnie zestawieniu "The Top 21 Tech Screwups of 2006" produkt Sony zajął ósmą pozycję na liście największych błędów w branży IT w mijającym roku."

 

 

Gratuluje wyboru tym którzy już kupili nowego "Plejaka" ;)

 

I tak się sprzeda bo ma w nazwie Sony i Playstation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, no nie wiem czy bzdury, fakty mówią same za siebie ;)

 

Replay z Gran Turismo HD: http://ultrashare.de/f/8565/GranTurismo ... 3.zip.html - szkoda ze projekt zawieszony, pozostaje mieć nadzieje ze GT5 pojawi się szybciej niż się tego spodziewamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziennikarze amerykańskiego wydania magazynu PC World uznali konsolę PS3 za jeden z największych technologicznych niewypałów 2006. W przygotowanym właśnie zestawieniu "The Top 21 Tech Screwups of 2006" produkt Sony zajął ósmą pozycję na liście największych błędów w branży IT w mijającym roku."

 

Trochę bez sensu.... bo ile PS3 raptem jest na rynku ?!

 

XBOX jedynka na początku z tego co pamiętam też był traktowany jak niewypał ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBOX jedynka na początku z tego co pamiętam też był traktowany jak niewypał ....

W Japoni nadal tak jest, zarówno z "jedynką" jak i "360" ;)

 

Wiadomo ze dziennikarze z PC Word to "lekko" przekolorowali, ale SONY samo moze sobie podziekowac za taką opinie, obiecywali cuda na patyku ,a wydali sprzęt o mocy podobnej do Xboksa tylko ze o 1000zl droższy....

 

 

Pamietasz Intak jak ci mówiłem o 2x HDMI :?: ..... zapomnij, to były tylko obiecanki Sony

http://people.alfred.edu/~jdf1/stuff/fo ... new_02.jpg

 

I żeby nie było, nie chce wam uświadamiać jakie to Playstation jest niedobre bo to świetna konsola którą chętnie bym wypróbował, chce tylko pokazać jak Sony robi klientów w bambuko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumpman, jak już pisać to o wszystkim, bo ta fotka chyba nie do końca jest prawdziwa, tańsza wersja PS3 też ma port HDMI http://www.scei.co.jp/corporate/release/pdf/060922e.pdf

Natomiast odnośnie mocy obliczeniowej wstrzymałbym się pochopnymi ocenami, obecna konstrukcja konsol jest daleko bardziej złożona niż 10 lat temu i nie ryzykowałbym stwierdzenia, że PS3 wydane rok po X360 ma porównywalną moc obliczeniową. Zresztą ostatnio wypowiadał się na ten temat jakiś pan z EA (nie wiem czy Sony posmarowało przed wywiadem), i stwierdził, że obecne produkcje nie wykorzystują nawet połowy mocy tkwiącej w tej skrzynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tańsza wersja PS3 też ma port HDMI

zgadza się, też to zauważyłem, jak wiemy miało nie mieć ;) ale cale szczescie Sony poszło po rozum do głowy.

nie ryzykowałbym stwierdzenia, że PS3 wydane rok po X360 ma porównywalną moc obliczeniową

Trzeba też pamiętać ,że premiera miała pierwotnie nastąpić wiosną 2006 i od tego czasu a nawet od 2005 roku nic w specyfikacji tej konsoli się nie zmieniło więc ten rok nie odgrywa raczej w tym przypadku znaczącej roli w wydajności, juz w 2005 roku Sony podało co będzie w PS3 ,a więc wiedział to i Microsoft.

Zresztą ostatnio wypowiadał się na ten temat jakiś pan z EA (nie wiem czy Sony posmarowało przed wywiadem)

Panowie z Epic (ci od Unreal Engine 3 i Gears Of War) powiedzieli że X360 sie dopiero rozkręca.

 

Jak sam mówisz, zależy dla kogo ten wywiad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Epic (ci od Unreal Engine 3 i Gears Of War) powiedzieli że X360 sie dopiero rozkręca.

 

X360 był na początku tak nie dorobiony że dawali tylko 3 miesiące gwarancji :P Do tego sam napisałeś że producenci gier po roku stwierdzili że się dopiero produkcje rozkręcają. Pamiętasz pierwsze gry na PS2 ! Już o PS1 nie wspominając i o produkcjach z końca jej życia jako nr 1 w porównaniu do tego co było dostępne podczas premiery.

Wiec pisanie o produkcie po tak krótkim okresie że kicha, jest po prostu dla logicznie myślącej osoby niedorzeczną papka dziennikarską dla sfrustrowanych właścicieli X360 którzy dopiero po roku od premiery dostali to co Microsyf na początku obiecywał.

 

Ile razy mam pisać że konsole nie kupuje się dla jej rzekomych możliwości tylko dla GRY ! Jak PS3 nie będzie mieć tytułów które zapierają dech w piersiach to nawet 4 HDMI im nie pomogą ani 8 procesorów CELL w środku. Wiec proponuje do naszej dyskusji wrócić za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X360 był na początku tak nie dorobiony że dawali tylko 3 miesiące gwarancji

Tylko na terenie USA ;) W europie i innych krajach cywilizowanych :mrgreen: był i jest rok .

X360 którzy dopiero po roku od premiery dostali to co Microsyf na początku obiecywał.

Co takiego obiecywal M$ czego nie spełnił :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego obiecywal M$ czego nie spełnił

 

 

O takiego pytania w życiu bym nie zadał... :razz:

W przypadku Xboksa można je śmiało zadać ;) co innego temat Windowsów.... :mrgreen:

 

Jedyne chyba co było w planach i klienci nie dostali tego odrazu to HDDVD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na brak ps3 z gwarancją zakupiłem xbox360 ( i tak się zwróci, o tym potem*) i powiem Wam, że na Święta zainstalowałem ją ( konsolę) u rodziców na HD ready :shock: . Po powrocie na moją starą plazmę nie wiedziałem czy przez Święta straciłem ostrość widzenia czy cholera wie co :?: . Mistrzostwo :!:

*Jak wejdzie oficjalnie ps3 to też pewnie kupię, bo przez te pół roku i tak zaoszczędzę tyle na taksówkach i marżach na alkoholu w warszawskich knajpach - inne używki wyniosą tyle samo :idea:

Prawda jest taka, że graficznie - nie potrafią wykorzystać możliwości nowych konsol - zarówno x360 jak i ps3 niszczą wszystko co było do tej pory.

Strach pomyśleć jak będą wyglądały gry jak programiści ogarną ich możliwości --> virtual reality :?: :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast odnośnie mocy obliczeniowej wstrzymałbym się pochopnymi ocenami, obecna konstrukcja konsol jest daleko bardziej złożona niż 10 lat temu i nie ryzykowałbym stwierdzenia, że PS3 wydane rok po X360 ma porównywalną moc obliczeniową. Zresztą ostatnio wypowiadał się na ten temat jakiś pan z EA (nie wiem czy Sony posmarowało przed wywiadem), i stwierdził, że obecne produkcje nie wykorzystują nawet połowy mocy tkwiącej w tej skrzynce.

 

Mocą obliczeniową (cpu) to PS3 faktycznie przebija x360. Co innego natomiast z grafiką - tu wyższy potencjał ma x360. Ale to oczywiście teoria i wszystko zależy od tego co i jak wykorzystają tworzący gry na te platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojin, eeee, ktoś kto takie pierdy pisze powinien się zastanowić 3 razy zanim coś opublikuje. Jaki sens ma PS3 bez BR? Co z dotychczas wydanymi grami? Czy obecne produkcje będą wydane jeszcze raz? A co z tytułami prawie gotowymi, które nie zmieszczą się na DVD? Bo HD-DVD jest raczej mało prawdopodobne w obecnej konstrukcji SONY. Kiedyś pisali też, ze PS3 pobiera potężne ilości prądu i się niesamowicie mocno grzeje, jak widać nieco się rozminęli z prawdą.

 

ps. Natomiast brak wibracji w GT HD a być może i w następnych to wtopa na maksa, ta gra zrobi się zupełnie bezpłciowa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł choć wątpliwy w realizacji, to w gruncie rzeczy nie wydaje się taki głupi. Cena czytnika BR bardzo zawyża cenę samej konsoli i w obecnej cenie PS3 faktycznie może mieć spore problemy żeby dotrzymać kroku konkurencji. Kwestia ta zapewne z czasem się ureguluje, pytanie tylko czy Sony tym czasem dysponuje. Co prawda 360-ka mimo roku przewagi nie odskoczyła na jakiś nieosiągalny dla Sony pułap, ale Microsoft nie jest jedynym konkurentem, jest jeszcze Wii które miało zdecydowanie mocniejszy start niż PS3 (a przecież równoległy). Panowie z Sony po druzgocącej przewadze DSa nad PSP z coraz większym zaniepokojeniem spoglądają w stronę Nintendo. A pozatym nie oszukujmy się, konsola jako sprzęt wprowadzający/promujący nowy format zapisu filmów, nie sprawdza się. Podobnie było z PS2. Na początku szał, bo konsola plus odtwarzacz DVD w jednym, z czasem jednak wyszły znacznie lepsze odtwarzacze i kto chciał mieć dobry sprzęt do filmów i tak zmuszony był do kupna czegoś innego. Nie sądze aby teraz miało być inaczej

Natomiast co do kwestii gier które już wyszły, fakt oznaczać by to musiało ponowne ich wydanie na nowym nośniku i sporo towarzyszącego temu zamętu. Sądze że właśnie dlatego Sony nie zdecydowało by się na takie rozwiązanie. W kwestii samego miejsca na płycie, nie umiem potwierdzić ile zajmuje przytoczony resistance, jeżeli jednak faktycznie zajmował by te 22GB to jest to najnormalniej w świecie sztucznie zapełnianie przestrzeni płyty. Gry na x360 w większości przypdaków wyglądają lepiej niż te obecnie dostępne na PS3 a żaden tytuł nie wykorzystuje pełnej pojemności DVD9.

 

A brak wibry to karygodne niedopatrzenie... zamiast tego mamy namiastkę wii-lota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...