Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak to ja mówiłem, na podstawie informacji wyczytanj na serwisie gry w onecie :)

http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1443642

 

A tak z zupełnie innej beczki to na PS2 jest teraz spory wysyp platyny, można kupić świetne gry za małe pieniądze, ja zakupiłem Tekken V oraz Final Fantasy X-2, wszystko po 50 zł :) Jeszcze pewnie Gods of War sobie sprawię za jakiś czas. Platyna rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy X-2, hmm. Ja tego nie byłem w stanie przełknąć, jednen z najbardziej odmóżdżonych tytułów jakie widziałem, ale życzę powodzenia ;)

 

A skoro przy platynie jesteśmy, to niektóre tytuły na psp w ramach platynowej edycji można dostać już za 69zł w sieciach empiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojin, Ponieważ gubię się w numerkach, to ciężko mi będzie przywołać moje dobre wspomnienia z PS, ale o ile pamiętam to były VII i VIII :) Jak na razie gra się całkiem przyjemnie w X-2, choć nieodparcie mam wrażenie, że tytuł chyba zrobiony jest pod kątem 13-15 latek :)

W każdym razie 50 zł nie uważam jak dotąd za wywalone w błoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA, Chyba nie chcesz powiedzieć ,że te screeny Ci się podobają.... GTHD nie prezentuje nic nowego względem GT4 poza 1080p, tekstury jak w GT4, nawet nie ma dynamicznych świateł i cieni :lol: to ma być potęga PS3 :?: Śmiechu warte, dobrze ,że zrezygnowali z tworzenia tej gry i zabrali się za Gran Turismo 5.....tylko kiedy ono wyjdzie, pewnie za 2 lata, kiedy to ja rozkoszować się będe FORZA MOTORSPORT 2 juz w lipcu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, ale grałeś chyba w FFX?

GTHD ma być udostępnione tylko w formie demka ściąganego z internetu na dysk w PS3.

Może to faktycznie i dobrze że się wzięli za GT5, szkoda tylko tego czasu który zmarnowali przez wersję HD. No i ucierpiało na tym GT dla PSP które przez to całe zamieszanie wokół GTHD, nie wiadomo czy i kiedy jeżeli wogóle wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, to ja bym Ci jednak polecał zapoznanie się z FFX. I nie tylko ze względu na to że FFx-2 jest jego kontynuacją, ale dlatego że FFX jest grą o klasę lepszą od X-2. Zresztą jeżeli jesteś chętny a szkoda Ci tych 49zł moge Ci ją pożyczyć.

 

Natomiast co zdań nt. xboxa 360 wciąż nie mogę wyjść z podziwu że Sony ma aż tak mocną pozycję wśród producentów konsol. I to nie tylko w Polsce. Od siebie powiem tylko że przebrnąłem przez kilka tekstów natury technicznej i wiele dyskusji na różnych forach tematycznych i wniosek jest jeden: PS3 wcale nie jest takie różowe jak niektórym się wydaje i pomimo roku przewagi (z punktu widzenia technologii) jego możliwości są zatrważająco zbliżone do możliwości xboxa drugiej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, zamienić bym nie zamienił, ale jakbym dostał to z ciekawości bym odpalił. Słyszałem, ze stary Xbox doskonale się na routery nadaje :)

 

Na mediaboksa z czymś, co się nazywa XBMC. Mocno mi zalazło toto za skórę, czekam aż znajomy wypożyczy mi Xboxa celem pomacania jak to działa w praktyce.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale strasznie się podjarałem PS3, po tym, co zobaczyłem w sieci na screenshotach i co przeczytałem na stronie PS3 i - tym bardziej wstyd się przyznać - planuję sobie kupić taką zabawkę, jak już będzie na rynku (listopad 2006). Pytanie jest takie: uważacie, że warto? Ja wiem, że nikt tego jeszcze pewnie nie testował, ale może macie jakieś dane, które pozwalają sądzić, że np. lepiej jest kupić coś innego, niż PS3 - na przykład XBOX 360 (w Polsce - od 3 listopada 2006)? Albo w ogóle wypasionego peceta?

 

Pomóżcie weteranowi gier w dokonaniu właściwego wyboru 8).

 

Ja juz mialem okazje pograc na PS3. Co prawda to byla impreza Sony, wiec konsole podlaczone byly do 40 calowych LCD i to troche zmienia percepcje ;-) Jednak grafika jest super. Moze nie pod wzgledem "grywalnosci", bo z tym na PS2 bylo juz niezle, ale na pewno pod wzgledem oddania szczegolow - drzewa, piach spod kol, krople deszczu na szybie itp. Gralem w jakas sciganke i w symulacje F1. Ja jednak z kupnem wstrzymuje sie dopoki nie wyjdzie WRC na PS3 wykorzystujace nowe mozliwosci.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, ze stary Xbox doskonale się na routery nadaje :)

Z jednym portem Ethernet to nie za bardzo ;) ale za to można na nim postawić serwer na Linuksie :)

 

Gralem w jakas sciganke

Jeśli terenowa to zapewne MOTORSTORM - gra twórców serii WRC :) ,a jeśli asfalt to Ridge Racer 7 :)

Motorstorm - podobno w ruchu robi świetne wrażenie

motorstorm_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na małą dygresję, aby nie zakładać nowego wątku. Potrzebny mi jakiś prosty, mało obciążający system, inny niż media player, program do odtwarzania filmów pod win98. Najlepiej radzący sobie z napisami i DVD. Koniecznie darmowy. Jest coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...