Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

uosiu, trywialne hasła to nie problem, gorzej jak jest alfanumeryczne z dużymi i małymi literami, na dodatek z kilkoma znakami specjalnymi o długości łącznej kilkunastu znaków, nawet te wielkie tablice będą wtedy małym pożytkiem... nie mówię, że wszystkie 70 mln haseł jest mocnych, ale ja śpię póki co spokojnie - zresztą i tak będzie na dniach wymuszona zmiana haseł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

uosiu, trywialne hasła to nie problem, gorzej jak jest alfanumeryczne z dużymi i małymi literami, na dodatek z kilkoma znakami specjalnymi o długości łącznej kilkunastu znaków

 

O to to - moje hasła do systemów bankowych mają 13 lub 14 znaków w tym wszystko to, o czym piszesz. Jeszcze nie ma systemu, który oceniłby te hasła inaczej, niż "very strong" 8)

 

(a hasła są jednocześnie łatwe do zapamiętania, bo nawiązują do pewnego logicznego ciągu znaków "z życia codziennego")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem ograniczany przez zdecydowana wiekszosc instytucji i stron internetowych, z ktorymi wspolpracuje ;)

Na przyklad: haslo w biosie do mojego laptopa ma 15 znakow, haslo do mojego konta uzytkownika na kompie ma 24 (litery i cyfry) a haslo do odszyfrowania zawartosci dysku twardego to 49 znakow z calej klawiatury :mrgreen:

No i magiczny bajer- gdy oddalam sie od laptopa automatycznie ten blokuje wszelaka aktywnosc na kompie do momentu odblokowania haslem lub bluetoothem ;) Dodatkowo nie da sie uciec z X.orga do terminala w stanie blokady urzadzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to - moje hasła do systemów bankowych mają 13 lub 14 znaków w tym wszystko to, o czym piszesz. Jeszcze nie ma systemu, który oceniłby te hasła inaczej, niż "very strong" 8)

 

Te systemy są takie, że jak wpiszesz 13 jedynek to też ocenią na very strong :) Chociaż... w sumie chyba słusznie :mrgreen:

 

Mogliby już to PSN włączyć, bo cholera stęskniłem się za Bad Company 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być w tym tygodniu, ale ze względu na drugi włam mają jakieś bardziej rozszerzone procedury testowe, pracują pełną parą non stop by to przywrócić do życia, dalsze wiadomości wkrótce - tyle można z ich bloga odczytać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie Fanateca GT3 RS z dwoma shifterami bez pedałów.Czy podejdą np z G25 bo te wyścigowe kosztują prawie 200 euro??.A tak w ogóle wiem że ktoś z was ma tą kierownice.Możecie napisać jakieś krótkią opinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie Fanateca GT3 RS z dwoma shifterami bez pedałów.Czy podejdą np z G25 bo te wyścigowe kosztują prawie 200 euro??.A tak w ogóle wiem że ktoś z was ma tą kierownice.Możecie napisać jakieś krótkią opinie??

 

 

to jak nic musisz to dokupic do zestawu 8)

http://www.fanatec.de/webshop/new_eu/pr ... 587a5c3d79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie Fanateca GT3 RS z dwoma shifterami bez pedałów.Czy podejdą np z G25 bo te wyścigowe kosztują prawie 200 euro??.A tak w ogóle wiem że ktoś z was ma tą kierownice.Możecie napisać jakieś krótkią opinie??

ja mam GT 2 + aluminiowe "pedały" :lol:

wybrałem GT 2, bo to jedyna kierownica, obsługująca PS3 i Xbox, a ja często gram w Forzę :wink:

rewelacyjna kierownica - najlepsza, z jakiej korzystałem :lol:

zestaw pedałów jest o tyle fajny, że wykonany jest naprawdę pierwszorzędnie jakościowo, a do tego ma silniczek symulujący ABS :lol:

do tego mam zakupiony wcześniej fotel z symulatorem i można całymi godzinami upajać się szybkością :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie Fanateca GT3 RS z dwoma shifterami bez pedałów.Czy podejdą np z G25 bo te wyścigowe kosztują prawie 200 euro??.A tak w ogóle wiem że ktoś z was ma tą kierownice.Możecie napisać jakieś krótkią opinie??

 

 

to jak nic musisz to dokupic do zestawu 8)

http://www.fanatec.de/webshop/new_eu/pr ... 587a5c3d79

Też tak uważam :D ale niestety moja druga połówka ma inne zdanie na temat wydatków w domowym budżecie

 

Kupiłem właśnie Fanateca GT3 RS z dwoma shifterami bez pedałów.Czy podejdą np z G25 bo te wyścigowe kosztują prawie 200 euro??.A tak w ogóle wiem że ktoś z was ma tą kierownice.Możecie napisać jakieś krótkią opinie??

ja mam GT 2 + aluminiowe "pedały" :lol:

wybrałem GT 2, bo to jedyna kierownica, obsługująca PS3 i Xbox, a ja często gram w Forzę :wink:

rewelacyjna kierownica - najlepsza, z jakiej korzystałem :lol:

zestaw pedałów jest o tyle fajny, że wykonany jest naprawdę pierwszorzędnie jakościowo, a do tego ma silniczek symulujący ABS :lol:

do tego mam zakupiony wcześniej fotel z symulatorem i można całymi godzinami upajać się szybkością :lol:

 

No tak ale pedały z g25 kupię za 25 e a te 200e.Muszę iść na kompromis :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety moja druga połówka ma inne zdanie na temat wydatków w domowym budżecie

To i tak masz dobrze, ja od pół roku nie mogę wywalczyć, by przykręcić G25 do "jadalnego" stołu, by ją w końcu wypróbować z PS3 :( Innych podstawek do ustawienia przed tv niestety brak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety moja druga połówka ma inne zdanie na temat wydatków w domowym budżecie

To i tak masz dobrze, ja od pół roku nie mogę wywalczyć, by przykręcić G25 do "jadalnego" stołu, by ją w końcu wypróbować z PS3 :( Innych podstawek do ustawienia przed tv niestety brak..

 

Dziwnie :shock:.

Może pokaż żonie ile kosztują stojaki pod kierownice to myślę że ją przekonasz.Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam :D ale niestety moja druga połówka ma inne zdanie na temat wydatków w domowym budżecie

 

To i tak masz dobrze, ja od pół roku nie mogę wywalczyć, by przykręcić G25 do "jadalnego" stołu, by ją w końcu wypróbować z PS3 :( Innych podstawek do ustawienia przed tv niestety brak..

 

trochę jesteśmy pantoflarze, ale jakoś w życiu trzeba sobie radzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pokaż żonie ile kosztują stojaki pod kierownice to myślę że ją przekonasz.

 

To już nie do końca kwestia kasy ale totalnego braku miejsca w domu (M2..). Najlepszy byłby jakiś solidny stolik składany, co poniekąd wyklucza samo siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie znajde, bo skrobię z telefonu, ale z tego, co czytałem i pamiętam, to był 3 włam dzień po informacji Sony o chęci odpalenia PSN do zdaje się zeszłego piątku - wyciekły pełne dane osobowe wszystkich osób, które kiedykolwiek coś wygrały w konkursach Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...