Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlatego uwazam, ze sony udzielilo internautom swojego odbytu niczym rasowa ukrainka. I na ten GangBang zasluguja bez wazeliny a ich gardla powinny sie krztusic od skali ich bledu.

Wlasnie ktosie maja kompletne dane o 70mln platnikow, rzadza sie nie swoim sprzetem (w koncu go kupilem i jest moj!), ograniczaja funkcjonalnosc juz zakupionego sprzetu i zdalnie banuja cale konsole a nie tylko konta on-line. Zgrzeszyli chciwoscia i teraz maja pokute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uosiu, nie znam dokładnie wszystkich szczegółów związanych w ta akcja z blokowaniem konsol, ale czy to nie jest przypadkiem tak, ze blokowali je jeśli ktoś ją sobie spiracil i chciał się logowac do PSN? Bo to jak dla mnie jest jak najbardziej zrozumiałe. Sa pewne zasady które akceptujesz podlaczajac się do psn. Jeśli masz na celu kradzież to czemu mieliby konsol nie blokować?

 

Popraw mnie jeśli czegoś nie zrozumiałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przeżywacie tu dramatyczne chwile :wink: :mrgreen:

Ale potrzebuję pomocy 8)

Chodzi o to, co najlepiej kupić żeby podłączyć gitarę elektryczną do SingStara na PS3 :?:

PS3 i gitarę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://niebezpiecznik.pl/post/numery-ka ... sprzedazy/

Po sieci krążą informacje, jakoby próbka 2.2 miliona numerów kart kredytowych należących do użytkowników Sony PlayStation Network została wystawiona na sprzedaż. Wraz z numerami kart kredytowych przestępcy sprzedają także dane posiadacza karty i kody CVV2. Cena wywoławcza: 100 tysięcy dolarów.

 

Czegos wiecej potrzeba do platnosci on-line? :mrgreen:

 

-- 3 maja 2011, o 20:45 --

 

http://di.com.pl/news/37684,0,Sony_Drugi_atak.html

 

Nie chce nic mowić, ale dzień po ogłoszeniu włamu na PSN, sony zaliczyło kolejny włam :mrgreen:

 

Jezu, ale ta firma spieprzyła sprawę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uosiu, Ten news jest nieco niedokładny, ten drugi włam miał miejsce 16-17 kwietnia (czyli w zasadzie nawet przed tym pierwszym), a odkryli go przy okazji inspekcji bezpieczeństwa jaka została ostatnio zarządzona.

 

Generalnie: wszystkie dane trzymali czystym tekstem w bazie danych, lacznie z haslami.

Czystym tekstem to były hashe haseł a nie same hasła - a to delikatnie zmienia postać rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 i gitarę
W teorii powinno działać z każdą "gitarą" z Rock Band i Guitar Hero.

No to dałem ciała :oops: Chodziło o możliwość podłączenia normalnej gitary, a nie tego śmiesznego gitaro-podobnego kontrolera :roll:

 

Impreza i tak się udała, elektryka podłączyliśmy do pieca bez pośrednictwa PS3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czystym tekstem to były hashe haseł a nie same hasła - a to delikatnie zmienia postać rzeczy.

 

Czasy, gdy hasła latały w plain tekście to odległa przeszłość. Dziś tylko chyba klasyczne FTP przesyła hasła w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czystym tekstem to były hashe haseł a nie same hasła - a to delikatnie zmienia postać rzeczy.

 

Czasy, gdy hasła latały w plain tekście to odległa przeszłość. Dziś tylko chyba klasyczne FTP przesyła hasła w ten sposób.

Wiecie ile czasu zlamac haslo z hashu? Po to sa teczowe tablice, ktore waza czasem i po kilka tera.

Próbki haseł razem z odpowiednimi hashami, skraca to czas ataku wielokrotnie....

 

 

18:06 [ uosiu @ samhain ] /home/uosiu > echo -n dupa.8 | md5sum
6d9fdb16ed509488eeef6af2f842a744

a teraz...

http://lmgtfy.com/?q=6d9fdb16ed509488eeef6af2f842a744

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...