Skocz do zawartości

Forumowy Kalendarz 2015 - robimy?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Zdjęcia ciągle napływają, ale potrzeba ich jeszcze trochę! :) Działamy panowie i panie!

Mógłbym coś jeszcze podesłać (cały czas to samo auto) gdybyś zdjął limit, że max 4 foty :>

 

 

Możesz, tylko i tak chciałbym aby w kalendarzu pojawiło się tylko 1 zdjęcie danego auta. 

 

Ps. niektóre zdjęcia są obłędne! Chyba sobie sam wydrukuje i na ściane!  :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdjęcia ciągle napływają, ale potrzeba ich jeszcze trochę! :) Działamy panowie i panie!

Mógłbym coś jeszcze podesłać (cały czas to samo auto) gdybyś zdjął limit, że max 4 foty :>

 

 

Możesz, tylko i tak chciałbym aby w kalendarzu pojawiło się tylko 1 zdjęcie danego auta. 

 

Ps. niektóre zdjęcia są obłędne! Chyba sobie sam wydrukuje i na ściane!  :wub:

 

Dorzuciłem jeszcze dwa do tego albumu na Dropbox.

 

W sumie też myślałem czy sobie jakiegoś plakaciku nie pyknąć. :)

 

Przekażę fotografom Twoją opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) takze bylbym zainteresowany takim kalendarzem. Jako ze jestem tu od niedawna chcialem zapytac jaka jest cena takiego kalendarza :) wyslalem tez na maila zdjecia mojego wynalazku jesli sie nadadza :D Dziekuje i Pozdrawiam :)

 

W zeszłym roku było to bodajże 55 zł z wysyłką wliczoną. W tym roku raczej będzie bez zmian :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam uwagę co do kalendarza, żeby zwrócić uwagę na wydruk, bo e zeszłym roku IMHO zdjęcia były ciemniejsze w stosunku do tego co widziałem na kompie :)

I niezmiennie podtrzymuje potrzebę o numerze tygodnia, który jest mi niezbędny :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam uwagę co do kalendarza, żeby zwrócić uwagę na wydruk, bo e zeszłym roku IMHO zdjęcia były ciemniejsze w stosunku do tego co widziałem na kompie :)

I niezmiennie podtrzymuje potrzebę o numerze tygodnia, który jest mi niezbędny :)

 

 

Sent with Tapatalk

 

Co do druku to na 100% będzie jaśniejszy. Byłem średnio zadowolony, bo nie dość, że był ciutkę przy ciemny, to do tego nie było znaku wodnego, który był na projekcie. 

 

Numery tygodnia są i będą też w tym roku :)

Ok to ja zamawiam taki kalendarzyk:D trzeba sie jakos specjalnie zobligowac na PW ? Czy wystarczy tutaj w temacie? Zdjecia jakies wyslalem na mailu przed chwila jesli niejest zapozno i sie nadadza wogole :)

 

Spokojnie, jak będą już zdjęcia wybrane, to będą szczegóły co do dalszego postępowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno wklejam ale....

Kalendarz Subarowy z za wielkiej wody http://www.zazzle.com/2014_subaruforester_org_calendar-158115725879069704

 

A tu temat o zdjęciach bardzo fajnie opisany co i jak zrobić żeby było rewelacyjnie ;)

 

http://forums.nasioc.com/forums/showthread.php?t=1263892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...