Skocz do zawartości

WRX Bug - gdzie obrotomierz?


555marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając oferty, widzę że w WRXach obrotomierz czasem jest pośrodku, czasem po prawej. Pewnie zasada jest prosta, ale nie potrafię znaleźć prawidłowości. Ktoś poratuje informacją?

 

Wg. instrukcji obsługi, którą akurat mam przed oczami WRX Bug miał obrotomierz tylko po prawej stronie. STI miało pośrodku.

I z tego co widzę, to średnica odydwu trcz jest taka sama, czyli być może idzie pozamieniać miejscami- ale za to głowy nie dam.

 

 

Blob WRX- Oobrotomierz pośrodku, podobnie jak STI. N/A bez zmian.

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale to raczej kwestia rocznika. Sam się temu przyglądałem, szukając licznika z obrotkiem na środku... 

nie ma takiej możliwości że wrx miał pośrodku, oglądałem każdy rocznik z tego modelu i żadne słownie żadne nie miał na środku zawsze z prawej chyba że licznik byl jakoś przerabiany, sam miałem rocznik 2002 , kolega 2001,  nawet jedne z rzeszowa 2003 sama końcówka i też po prawej, bez względu czy to ue czy us, tylko sti miał z prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie ma takiej możliwości że wrx miał pośrodku, oglądałem każdy rocznik z tego modelu i żadne słownie żadne nie miał na środku zawsze z prawej chyba że licznik byl jakoś przerabiany, sam miałem rocznik 2002 , kolega 2001, nawet jedne z rzeszowa 2003 sama końcówka i też po prawej, bez względu czy to ue czy us, tylko sti miał z prawej

 

Miałeś na myśli, że STI pośrodku, yup? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jakąś sztukę (nie STI) z obrotomierzem pośrodku i prędkościomierzem po prawej - może ktoś tarczę jakoś przerzeźbił :)

 

@@BartZ, ładna liczba postów. Następna taka równa za 11111 postów :D

Bez problemu można założyć zegary z bloba czy hawka.

Bugi miały czerwone wskazówki, ale tylko w wersji Prodrive.

 

Wiesz ile to lat? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie ma takiej możliwości że wrx miał pośrodku, oglądałem każdy rocznik z tego modelu i żadne słownie żadne nie miał na środku zawsze z prawej chyba że licznik byl jakoś przerabiany, sam miałem rocznik 2002 , kolega 2001, nawet jedne z rzeszowa 2003 sama końcówka i też po prawej, bez względu czy to ue czy us, tylko sti miał z prawej

 

Miałeś na myśli, że STI pośrodku, yup? :)

 

tak tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie ma takiej możliwości że wrx miał pośrodku

 

 

sam miałem rocznik 2002 , kolega 2001, nawet jedne z rzeszowa 2003 sama końcówka

Rozumiem, że roczniki '04, '05, '06 to już nie WRX? Bo taki licznik miałem kupić, z obrotkiem na środku i czerwonymi wskazówkami, na pewno NIE STI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie ma takiej możliwości że wrx miał pośrodku

 

 

sam miałem rocznik 2002 , kolega 2001, nawet jedne z rzeszowa 2003 sama końcówka

Rozumiem, że roczniki '04, '05, '06 to już nie WRX? Bo taki licznik miałem kupić, z obrotkiem na środku i czerwonymi wskazówkami, na pewno NIE STI...

 

a jaki jest tytuł tematu ? chodziło  o wrx robal, w tych roczniakach co piszesz to chyba wszystko miało pośrodku bez względu czy to wrx czy sti ale pewny nie jestem , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...