Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Brak słów.

Robert dzięki za te emocje.

Kilka chwil z historii polskiej piłki nożnej mam w pamięci,momentów które przeżywałem na żywo,mecz Polska:Belgia i Polska: Francja obydwa z MS w hiszpanii,gol Marka Citki na Wembley .Dzisiejszy mecz zostanie również w mojej pamięci dzięki Robertowi.

 

Nie mogę sie doczekać tytułów jutrzejszych gazet :D

 

Humels przyprawial o palpitacje serca ,typu błędów chyba nie popełnił w całym sezonie.

 

Póki co triumf bundes nad premiera.

 

Haha,i jeszcze ten niby przeciek przed samym meczem że Robert podpisał kontrakt z Bayernem,a mimo wszystko Klopp to wytrzymał i motywował swoich piłkarzy,to wielki trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto by pomyślałem, że hiszpańskie zespoły dostaną po 4 bramki i że Real jest wstanie zagrać tak fatalnie jak wczoraj barcelona.

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy i mam nadzieje że ten mecz jednak da jakąś nauczkę na przyszłość. Dwumecz prawie przesądzony ale znając życie jutro rano wstanę i będę wierzył, że jednak da się coś zmienić lub chociaż odpaść z twarzą

Edytowane przez markos007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowa Mourinho po meczu:"...mieliśmy rozpracowanego Lewandowskiego ,ale to i tak nic nie dało..." nieprawdopodobnie się tego słucha.

 

Będzie gorąco w Madrycie,Real napewno nie da za wygraną.Trzeba pamiętać ,że wystarczy 3:0 i Real jest w finale.Oby tak się nie stało,bo oczywiście kibicuję Polakom z BVB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś znajdzie czy ktoś kiedyś tyle w jednym meczu bramek im strzelił ??

 

Jan Urban strzelił kiedyś Realowi 3 sztuki ->

 

Wielkie brawa dla Lewandowskiego i całego BVB. Świetny mecz i zasłużne zwycięstwo. Ja stawiałem na finał Bayern vs Real. Ale zdaje się, że finał będzie niemiecki.

 

Szkoda hiszpańskich klubów. Naprawdę dostali srogie lanie. Trochę przykre ale nie można odmówić obu klubom niemieckim tego, że grają nie dość że dobrą, to i atrakcyjną piłkę. Nie jest to na szczęście przypadek a la Chelsea z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dailymoti...rt#.UXjcbPLu72-

 

Powyżej macie bramki, bo ciężko coś w necie znaleźć dla tych którzy nie oglądali. Filmik się czasem ładuje za którymś razem dopiero.

 

A i najlepiej bez dźwięku oglądać ;) .

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa,Franek Smuda będąc trenerem Lecha nie widział Roberta na pozycji wysuniętego napastnika,widział go ewentualnie na pozycji bocznej pomocy,to słowa Bartosza Bosackiego.Gdyby nie zmiana Smudy w Lechu Robert prawdopodobnie nie byłby zauważony tak szybko.

 

Dzisiaj wszyscy pieją o Robercie,a ja mam satysfakcję bo wiem to (również piszę tutaj ;) ) od dawna :)

Ale to nieważne,bo wszyscy możemy(tak mi się wydaje) dobrze się czuć z jego sukcesami.

 

Ja już zaczynam trzymać kciuki za mecz rewanżowy,wbrew pozorom będzie strasznie ciężko.

Nie wiem czy nie wstawiłbym z powrotem Santany,bo to co wyprawiał Humels było dramatyczne,choć dla równowagi miał też parę genialnych interwencji.

 

http://www.dailymoti...rt#.UXjcbPLu72-

 

Powyżej macie bramki, bo ciężko coś w necie znaleźć dla tych którzy nie oglądali. Filmik się czasem ładuje za którymś razem dopiero.

 

A i najlepiej bez dźwięku oglądać ;) .

nagrałem cały skrót z Canalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrałem cały skrót z Canalu ;)

słabo, ja nagrałem cały mecz w HD i studio ze skrótami :D:P

 

Pytanie czy Real jest w stanie wymyślić w tydzień niezawodną taktykę na BVB? BVB już jeden dwumecz w LM z Realem wygrała, teraz wysokie zwycięstwo, determinacja będzie, morale i pewność siebie na wysokim poziomie. Ja obstawiam 80:20 procent dla BVB. Zadecydują forma dnia, kontuzje i inne drobiazgi.

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Piszczu może nie wystąpić ze wzgl. na zerwany mięsień,byłaby jednak strata ,bo trochę już się nauczył CR7.No chyba że to zasłona taka.W najbliższym ligowym spotkaniu ma nie wystąpić.

 

też myślę że Real jest w stanie osiągnąc 3:0 ale aż nie chce mi się w to wierzyć

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...