Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Kibole Millwall zebrali się na dzielni i będą jej bronić przed zamieszkami :twisted: Pisałem w innym temacie, ale może nie wszyscy go czytają.

 

Kurcze właśnie się nad tym dzisiaj zastanawiałem.

 

Jak by to u nas wyglądało i gdzie (po której stronie) stali by kibice? Jeżeli zaczęło by się od tego że pies kogoś zastrzelił to już widzieliśmy co się działo. Ciężko mi natomiast wyobrazić sobie sytuację, że rabowane są sklepy na śródmieściu czy powiślu i w obronie nich stają TB lub T'97 :) Zresztą nie ma co porównywać...tam jest mnóstwo emigrantów i chyba z tego to wynika.

 

To jest sytuacja chyba nieporównywalna wogóle, wlasnie głównie ze wzgledu na liczbe imigrantów (w zasadzie to brytyjczyków nieeuropejskiego pochodzenia).

 

Jakby sie zachowywali kibice? Trudno powiedzieć. W Bialymstoku ponoć coraz częsciej dochodzi do zatargów pomiedzy ludnością polską a imigrantami z czeczenii i kibice Jagi (to chyba naturalne) stoją po stronie Polaków.

Każdy normalny kibic raczej broni swojej dzielnicy przed zagrozeniami zewnętrznymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie: Sami są sobie winni, nawpuszczali wszelkiej maści "koszuloków" z Azji i teraz zaczynają ze strachu w galoty walic. Kibice Millwall to dobra banda, ale to chyba nie wystarczy...

 

-- 10 sie 2011, o 17:08 --

 

Oby ta cała sytuacja w Anglii otworzyła oczy tym, którzy będą sądzic Andersa Breivika. Kibicuję mu i liczę, że zostanie uniewinniony. Czyżby przewidział tę sytuację :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady , raczej nie przewidzial że teraz nagle po smierci jakiegos typka zaploniw Wielka Brytania ;) a co do jego osoby to ewidentny stryczek powinien dostac za sama liczbe ofiar, nie przemawia do mnie zadne czcze gadanie o ratowaniu kraju , koles jest nie normalny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przemawia do mnie zadne czcze gadanie o ratowaniu kraju ,

 

Hmmm, a może powinno :?: Popatrz na to z perspektywy Anglii.

To się jakoś dziwnie wszystko układa.

Czyżby wojna się szykowała :?:

Jedno jest pewne- Zwyciynstwo abo Valhalla, niy ma godki uo odwrocie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygraliśmy z Gruzją ale sukces 8) 8)

 

oddaliśmy 2 celne strzały :mrgreen:

 

co do meczu:

Chyba więcej kibiców podeszło do mnie pozytywnie, co mnie bardzo ucieszyło - dodał pomocnik Mainz, który przed meczem nie śpiewał "Mazurka Dąbrowskiego". - Muszę powiedzieć, że jeszcze nie znam całej "piosenki", dlatego jej nie śpiewałem. Na pewno całej się nauczę, ale nie mogę obiecać, że będę śpiewał. Początek mogłem zanucić, ale wolałem się skoncentrować przed rozpoczęciem meczu.

 

dla tego chvja nasz hymn to piosenka :!: :twisted:

brak mi słów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus_SK, lukasdraz proszę Was - postarajcie dopuścić do siebie informację, że on jest winny! czemu powtarzacie w kółku to samo o jednostronnych mediach, prowokacji, nieporadnym rządzie i człowieku do którego dopasowuje się paragraf. wytykacie ludziom, że łykają jak młody pelikan wszystko co w mediach, a sami nie jesteście w stanie spojrzeć na sprawę obiektywnie i wierzycie w to co pisze twu twu twu Gazeta Polska i niezalezna.pl

 

 

Zejdź chłopie na ziemię w końcu i otwórz oczy... :?

Nie będę nic Ci na siłę tłumaczył, bo mi się nie chcę. A swoją rację będę wygłaszał wszem i wobec.

 

 

A skoro juz dalej prztykamy sie o nazwy to GTS nie istnieje od wielu lat, jest juz tylko jakas mara z przeszlosci,

 

Poszukałbym Ci bilet z meczu GKS Katowice- GTS wisła Kraków z 1997 roku. Dodam, że wygraliśmy 4-0.

GTS dumnie widnieje na tej wejściówce. Dla mnie zawsze Gwardyjscy Wislacy.

 

 

Za wikipedią

Nazwy: TS Wisła → (6.02.1949) ZS [Zrzeszenie Sportowe] Gwardia-Wisła Kraków → (wrzesień 1955) TS Wisła → (1967) GTS Wisła → (1990) TS Wisła →(1997) TS Wisła Kraków – Piłka Nożna SSA →(1999) Wisła Kraków SSA →(2007) Wisła Kraków SA

 

Może Ci tam się G dodało bo wtedy była TS Wisła Kraków, 21 wiek mamy są aparaty skanery poszukaj:)

 

Dla mnie

1953–1956 — województwa stalinogrodzkiego.
zawsze będziesz Stalinogrodziadzinem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci tam się G dodało bo wtedy była TS Wisła Kraków, 21 wiek mamy są aparaty skanery poszukaj:)

 

Nie, jest GTS. Musisz mi na slowo uwierzyc.

Co prawda napis GTS Wisła Kraków jest pieczątką, ale fakt jest faktem :mrgreen::P

 

-- 11 sie 2011, o 16:39 --

 

zawsze będziesz Stalinogrodziadzinem

 

Za młody jestem. Urodziłem się w 1983r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci tam się G dodało bo wtedy była TS Wisła Kraków, 21 wiek mamy są aparaty skanery poszukaj:)

 

Nie, jest GTS. Musisz mi na slowo uwierzyc.

Co prawda napis GTS Wisła Kraków jest pieczątką, ale fakt jest faktem :mrgreen::P

 

-- 11 sie 2011, o 16:39 --

 

zawsze będziesz Stalinogrodziadzinem

 

Za młody jestem. Urodziłem się w 1983r.

 

SA Wisła urodziła się w 2007, SSA w 1999, TS w 1990 a Ty twierdzisz że jest GTS'em z lat 67-90 :mrgreen:

 

niach niach niach:P

 

Jeszcze nigdy nie przerabiałem tego tematu ze Ślązakiem, byli z Legii, Cracovi i Amicy... tfu Lecha ale nigdy z GKS Wy też nas nie lubicie??:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espanyol pokonał FC Barcelonę 3:0 (0:0) w meczu o Puchar Katalonii :(

 

szkoda ale wszystkiego jak widać nie da się wygrać :roll:

 

Zobacz jakim składem graliśmy. :wink:

 

a w niedziele pierwsze Gran Derby w tym sezonie :mrgreen:

W niedzielny i środowy wieczór zapowiadają się ładne spotkania :)

rpw jakieś typy? :wink:

 

Naprawdę nie wiem. Trudno mi ocenić formę Barcelony, bo ostatnio nic sensownego nie graliśmy albo graliśmy trzecim składem.

 

Tak jak pisałem wcześniej, moim zdaniem pokonanie Realu w tym sezonie będzie bardzo trudne. Real wzmocnił się znacząco, FCB raczej nie. Choć podobno właśnie finalizuje się transfer Cesca. :?: Obawiam się też, czy po poprzednim sezonie nie przestaniemy być głodni sukcesów. Ten skład osiągnął już bardzo wiele i może przyjść faza zmniejszonego zaangażowania, co odbije się na wynikach. A Real będzie z całą pewnością bardzo głodny i bardzo zdeterminowany. Szczególnie w meczach z FCB.

 

BTW - był ostatnio wywiad z Dudkiem, który opowiedział co mówił w szatni Mourinho. Moim zdaniem była to bardzo silna ale i bardzo negatywna motywacja, więc nie spodziewam się niczego miłego. Ale cóż, cały Mou....

 

Pisząc na marginesie, to trochę nie chcę już tych meczy oglądać ani w nie "wchodzić". Obawiam się kolejnych głupawych gierek, dyskusji i insynuacji. Mam już tego dość po ostatnim sezonie i nie chcę tego więcej słuchać. Z resztą nieco oliwy do ognia dolewa właśnie Rosell, który powiedział, że nie pojawi się w oficjalnej loży na Bernabeu. Trochę go rozumiem ale jednak nie jest to chyba najlepsza decyzja.

 

Także wolę zostawić nieco na boku rywalizację z Realem i skupić się na innych meczach, bo chcę oglądać piłkę, a nie dyskutować na poziomie tabloidu.

 

Co nie zmienia faktu, że mam duży szacunek dla Realu jako klubu, dla jego historii oraz dla wielu graczy tego klubu. Mają naprawdę duży potencjał i w tym sezonie mogą wiele osiągnąć zarówno w La Liga, jak i w LM.

 

Na koniec news ostatnich miesięcy. Podobno Samuel Eto przechodzi z Interu do Anżi Machaczkały. :shock: :!: Jeśli to prawda, to jest to dla mnie przykry news. :( Choć na pewno nie ma w tym nic przykrego dla portfela Samuela. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espanyol pokonał FC Barcelonę 3:0 (0:0) w meczu o Puchar Katalonii :(

 

szkoda ale wszystkiego jak widać nie da się wygrać :roll:

 

Zobacz jakim składem graliśmy. :wink:

 

a w niedziele pierwsze Gran Derby w tym sezonie :mrgreen:

W niedzielny i środowy wieczór zapowiadają się ładne spotkania :)

rpw jakieś typy? :wink:

 

Naprawdę nie wiem. Trudno mi ocenić formę Barcelony, bo ostatnio nic sensownego nie graliśmy albo graliśmy trzecim składem.

 

Tak jak pisałem wcześniej, moim zdaniem pokonanie Realu w tym sezonie będzie bardzo trudne. Real wzmocnił się znacząco, FCB raczej nie. Choć podobno właśnie finalizuje się transfer Cesca. :?: Obawiam się też, czy po poprzednim sezonie nie przestaniemy być głodni sukcesów. Ten skład osiągnął już bardzo wiele i może przyjść faza zmniejszonego zaangażowania, co odbije się na wynikach. A Real będzie z całą pewnością bardzo głodny i bardzo zdeterminowany. Szczególnie w meczach z FCB.

 

BTW - był ostatnio wywiad z Dudkiem, który opowiedział co mówił w szatni Mourinho. Moim zdaniem była to bardzo silna ale i bardzo negatywna motywacja, więc nie spodziewam się niczego miłego. Ale cóż, cały Mou....

 

Pisząc na marginesie, to trochę nie chcę już tych meczy oglądać ani w nie "wchodzić". Obawiam się kolejnych głupawych gierek, dyskusji i insynuacji. Mam już tego dość po ostatnim sezonie i nie chcę tego więcej słuchać. Z resztą nieco oliwy do ognia dolewa właśnie Rosell, który powiedział, że nie pojawi się w oficjalnej loży na Bernabeu. Trochę go rozumiem ale jednak nie jest to chyba najlepsza decyzja.

 

Także wolę zostawić nieco na boku rywalizację z Realem i skupić się na innych meczach, bo chcę oglądać piłkę, a nie dyskutować na poziomie tabloidu.

 

Co nie zmienia faktu, że mam duży szacunek dla Realu jako klubu, dla jego historii oraz dla wielu graczy tego klubu. Mają naprawdę duży potencjał i w tym sezonie mogą wiele osiągnąć zarówno w La Liga, jak i w LM.

 

Na koniec news ostatnich miesięcy. Podobno Samuel Eto przechodzi z Interu do Anżi Machaczkały. :shock: :!: Jeśli to prawda, to jest to dla mnie przykry news. :( Choć na pewno nie ma w tym nic przykrego dla portfela Samuela. :wink:

 

Przede wszystkim nie wiemy nic w 100% o urazach Xavi`ego, Busquetsa i Pique oraz o formie Messiego ( nie trenował chyba jeszcze z drużyną ) tak samo jak nasz jedyny jak do tej pory nabytek - Alexis Sanchez. Niektórzy mówią że ( conajmniej jak w Top Gear o Stigu :mrgreen: ) jest - tu wpisz same superlatywy :mrgreen: - dużo lepszy niż Pedro w najlepszej formie :idea: . Zbyt dużo niewiadomych, ale ja wierzę że podtrzymamy passę braku porażek Pepa na Santiago Bernabeu :!: :!: :!:

A co do szacunku rpw do Realu to podzielam go jeśli chodzi o osiągnięcia i historię, ale cały czas uważam że Mou może to wszystko zaprzepaścić swoją chorą zranioną ambicją :idea: A szkoda, bo Gran Derby to naprawdę powinna być ozdoba dla światowej piłki :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo niewiadomych

 

Otóż to. IMO właściwie nikt, poza Pepem, nie wie w jakiej obecnie formie jest FCB. To się dopiero zacznie okazywać w najbliższych meczach.

Nie wiadomo też, czy ewentualne przyjście Cesca, będzie dla FCB rzeczywiście znaczącym wzmocnieniem.

 

Przy czym, osobiście nie zależy mi na obecnym 2 meczu z Realem. Wolę wygrać ligę i LM. :mrgreen:

 

A co do szacunku rpw do Realu to podzielam go jeśli chodzi o osiągnięcia i historię, ale cały czas uważam że Mou może to wszystko zaprzepaścić swoją chorą zranioną ambicją :idea: A szkoda, bo Gran Derby to naprawdę powinna być ozdoba dla światowej piłki :idea:

 

Wiele z tego już zostało zaprzepaszczone. W tym część osiągnięć poprzednich zarządów obu klubów oraz ocieplenie, jakie miało miejsce między trenerami w erze przed Mou.

 

Co nie zmienia faktu, że Real to nie tylko Mou.

 

A już jutro start Premier League. :!: Gdzie kibice angielskiej kopanej? Kolego San, jak oceniasz szanse Arsenalu na tytuł? Ja niestety nie jestem optymistą na nowy sezon... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a teraz wracając na swoje podwórko

 

kibicezabezpieczenstwem.pl

 

Na stronie projekt poprawki do ustawy o imprezach masowych.

 

Główne założenia są przedstawione na stronie głównej.

 

Na prawej stronie znajduje się lista poparcia.

 

Niech każdy chętny ruszy dupę i zbierze chociaż te 10 podpisów i prześle na adres podany na dole listy poparcia.

 

Wydaje mi się, że nie jest to jakieś trudne zadanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy pierwszy mecz Barcy z Realem :?:

 

14 sierpnia o 22:00 w Madrycie.

 

Zmieniając nieco temat - sport.pl podsumował dotychczasowe wydatki klubów w obecnym letnim oknie transferowym. Wyszło im takie zestawienie:

 

1. Paris Saint Germain 86 mln euro

2. Manchester City 69,25 mln euro

3. Malaga 58 mln euro

4. Manchester United 57,3 mln euro

5. Real Madryt 55 mln euro

6. Liverpool 49,2 mln euro

7. Chelsea 43,5 mln euro

8. Bayern Monachium 43,3 mln euro

9. Napoli 41,7 mln euro

10. Roma 37,5 mln euro

 

http://www.sport.pl/pilka/56,96012,1010 ... lubow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur..., wracam na forum po 3 miesiącach, a tu dalej GTS, GTS, GTS....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ech, dobrze znów być w domu :mrgreen:

 

BTW, byłem na meczach pucharowych WIELKIEJ WISŁY KRAKÓW z Litexem, wybieram się (mam bilet, 4 godziny w kolejce wczoraj, ale nie żałuję, YEAH!! :mrgreen:) na mecz z APOELem i powiem Wam, że takiej atmosfery jak na Reymonta nie ma nigdzie... Pozdrowienia z sektora D22 na R22, wypatrujcie mnie tam 17 sierpnia w TV, ZAZDROŚNICY :D

 

Dziedzic_Pruski, z tym Stalinogrodem to dobre jest, zapomniałem już, że tak kiedyś było.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...