Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

 

A skoro juz dalej prztykamy sie o nazwy to GTS nie istnieje od wielu lat, jest juz tylko jakas mara z przeszlosci,

 

Poszukałbym Ci bilet z meczu GKS Katowice- GTS wisła Kraków z 1997 roku. Dodam, że wygraliśmy 4-0.

GTS dumnie widnieje na tej wejściówce. Dla mnie zawsze Gwardyjscy Wislacy.

 

Musialbym zobaczyc, zebym mogl uwierzyc. Pozdrowienia dla Stalinogrodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem ciekawym spotkanie dzisiaj było Polonia-Wisła. Powiem szczerze, że w tym roku szykuje się bardzo wyrównana liga. Legia (tutaj oczywiście liczę na zdecydowaną poprawę w grze), Lech, Polonia, Wisła i Śląsk mają podobny potencjał. Początek sezonu wygląda bardzo obiecująco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donek Kondonek bez kitu mało śmieszne w latach 80-tych takiego zamordyzmu psiarskiego nie było

 

Widzisz, kolega Action uważa, że tak jest prawidlowo...

 

 

Musialbym zobaczyc, zebym mogl uwierzyc. Pozdrowienia dla Stalinogrodu.

 

Nie mam skanera, więc nie mam jak tego tu wstawic. Ale zadam sobie trud i może w necie coś znajdę. Dzięki za pozdrowienia! :wink:

 

 

 

O co chodziło z tą psiarnią na gnieździe Lechii, to fakt :?:

 

 

 

My niestety grając 3/4 meczu w przewadze, tracimy bramkę w końcówce i remisujemy w grudziądzu 1-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagi

wchodzą psy na gniazdo i chcą zawinac gniazdowego

Jaga robi zamieszanie i udaje im się wykręcić

ale i tak psy powijają jakiegos gościa

UJB zawiesza doping do końca rundy ponoć !

 

Aaaa, wszystko jasne. Niezły przypał :x

Wg. mnie wszystkie szanujące się ekipy powinny dalej kontynuowac PROTEST :!: Mam nadzieję, że do tego dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam skanera, więc nie mam jak tego tu wstawic. Ale zadam sobie trud i może w necie coś znajdę. Dzięki za pozdrowienia! :wink:

 

Spoko. Az mnie zacheciles do zajrzenia do szuflady z biletami na Stomil z lat 90. Moze tam tez tak napisali o Wisle. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wiślaków szczających na sektorze Gosci na Konwiktorskiej , widziane w C+...

 

to tam jest sektor gości? :shock: :shock:

 

---------

 

Reprezentacja Polski ma oficjalny FC :mrgreen:

http://www.pzpn.pl/index.php/Federacja/ ... cji-Polski

 

-- Pn sie 08, 2011 12:57 pm --

 

Donek Kondonek bez kitu mało śmieszne w latach 80-tych takiego zamordyzmu psiarskiego nie było

 

Widzisz, kolega Action uważa, że tak jest prawidlowo...

 

 

nie przypominam sobie, żebym coś takiego pisał. może napisz jeszcze, SKORO WIESZ LEPIEJ NIŻ JA czy lubię bardziej Hawki czy Bugi! :evil::evil::evil:

 

Powstrzymałem się od komentowania Twojego poprzedniego postu ponieważ wyraziłeś brak zainteresowania merytoryczną dyskusją. Teraz wyskakujesz z inną sprawą! Chcesz to wrócimy do tematu...

 

Moim zdaniem świat nie jest czarny i biały. Jeżeli nie dostrzegasz odcieni szarości to nie będę Cię do tego przekonywał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus_SK, lukasdraz proszę Was - postarajcie dopuścić do siebie informację, że on jest winny! czemu powtarzacie w kółku to samo o jednostronnych mediach, prowokacji, nieporadnym rządzie i człowieku do którego dopasowuje się paragraf. wytykacie ludziom, że łykają jak młody pelikan wszystko co w mediach, a sami nie jesteście w stanie spojrzeć na sprawę obiektywnie i wierzycie w to co pisze twu twu twu Gazeta Polska i niezalezna.pl

 

To Twój cytat odnoszący się do "Starucha", którego aresztowano. Jeśli inaczej to zrozumiałem, to przepraszam. :wink:

A czy lubisz bardziej Bugi, czy Hawki :?: Pewnie Bugi, bo ja też je lubię. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus_SK, lukasdraz proszę Was - postarajcie dopuścić do siebie informację, że on jest winny! czemu powtarzacie w kółku to samo o jednostronnych mediach, prowokacji, nieporadnym rządzie i człowieku do którego dopasowuje się paragraf. wytykacie ludziom, że łykają jak młody pelikan wszystko co w mediach, a sami nie jesteście w stanie spojrzeć na sprawę obiektywnie i wierzycie w to co pisze twu twu twu Gazeta Polska i niezalezna.pl

 

To Twój cytat odnoszący się do "Starucha", którego aresztowano. Jeśli inaczej to zrozumiałem, to przepraszam. :wink:

A czy lubisz bardziej Bugi, czy Hawki :?: Pewnie Bugi, bo ja też je lubię. :mrgreen:

 

Dobrze zrozumiałeś, że uważam że zasłużył. Źle, że pomyślałeś, że popieram nagonkę na kibiców. Staram się oddzielić te sprawy i każde nowe "wydarzenie" interpretować oddzielnie. Nie gniewam się ale wolę klasyki - Ty pewnie też :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałeś, że uważam że zasłużył.

 

Nie wiem. Nie znam go osobiscie, wszak jestem z innej bandy. :wink: Napewno koledzy z Żylety będą mogli więcej powiedziec.

gumas_72, liczymy na Ciebie.

 

Źle, że pomyślałeś, że popieram nagonkę na kibiców.

 

W takim razie już tak nie myslę. :oops:

 

 

Nie gniewam się ale wolę klasyki - Ty pewnie też

 

Hm, ciężkie pytanie. Z racji posiadania wolę póki co NewAgi, a konkretnie Bug-Eye. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibole Millwall zebrali się na dzielni i będą jej bronić przed zamieszkami :twisted: Pisałem w innym temacie, ale może nie wszyscy go czytają.

 

Kurcze właśnie się nad tym dzisiaj zastanawiałem.

 

Jak by to u nas wyglądało i gdzie (po której stronie) stali by kibice? Jeżeli zaczęło by się od tego że pies kogoś zastrzelił to już widzieliśmy co się działo. Ciężko mi natomiast wyobrazić sobie sytuację, że rabowane są sklepy na śródmieściu czy powiślu i w obronie nich stają TB lub T'97 :) Zresztą nie ma co porównywać...tam jest mnóstwo emigrantów i chyba z tego to wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...