Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No w zasadzie nic.

Ale właściciele podobna chca sprzedać stadion i być może jakiś piłkarzy czytaj Rooney.

Swoją drogą niech trafi do Barcy :P

 

Wyczytałem dziś że Urban wziął się za legionistów dosyć ostro hehe zobaczymy co wam to przyniesie.

 

W Poznaniu za to upada najprawdopodobniej opcja zakupu środkowego obrońcy bo Jodłowce Gliki i inne Sadloki mają ceny zaporowe postawione przez swoje kluby.Cieszy fakt zakupu Krivetsa z Bate Borysow, liczę jeszcze na jakiegoś lewego skrzydłowego i napastnika.

 

Nie wiem czy wiecie od przyszłego sezonu wraca Puchar Ekstraklasy maja grac do polowy grudnia i potem od połowy stycznia, w sumie może i dobrze bo się nauczą kopacze ekstra klasowi innego systemu rozgrywek i nie będzie takiej dużej przerwy miedzy rozgrywkami.

Oczywiście jeśli ten puchar zorganizują z głową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stylu gry to u nas też szału nie ma , pod wodzą " wuefisty " jak to na Kolejorzowym forum piszą o Jacku Zielińskim wygląda to słabiej niż za Smudy , ale z drugiej strony zaczyna debiutować u nas młodzież z Młodej Ekstraklasy co za czasów Frania Nochala nie miałoby miejsca .

Tak źle i tak niedobrze hehe

 

A propos Franka "Nochala" Smudy

w poniższym linku można znaleźć transmisje z meczu , o 12 30 się zaczyna z Tajami , nie trzeba żadnych sopcastów itp.

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony zaczyna debiutować u nas młodzież z Młodej Ekstraklasy co za czasów Frania Nochala nie miałoby miejsca .

 

To jest faktycznie pozytyw - wcześniej Borysiuk i Rybus, po drodze Paluch (choć on idzie się ogrywać na wypożyczeniu), teraz Żyro, młody Kosa, Trochim, Koziara. Będzie kim kiedyś grać 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tajów nie jest przypadkiem więcej? :razz:

 

Mimo nikczemnego wzrostu imponuja szybkością, oby naszych nie zabiegali :shock:

wygrywamy 1- 0 po pierwszej polowie.

zobaczymy co bedzie dalej

 

[ Dodano: Sro Sty 20, 2010 1:40 pm ]

wolu$, pojemnosc troche ponad 33 000

wyglada dobrzez jak na razie, a z zapelnieniem bedzie bardzo ciezko jezeli bedzie taka atmosfera jak teraz :neutral:

 

[ Dodano: Sro Sty 20, 2010 1:52 pm ]

wygrywamy juz 2-0 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolu$ napisał/a:

Wyczytałem dziś że Urban wziął się za legionistów dosyć ostro hehe zobaczymy co wam to przyniesie

 

 

Styl ich gry za czasów Urbana jest tak koszmarny, że przestałem wierzyć w jego zmianę...

 

jak zdobędą tytuł to styl będzie miał mniejsze znaczenie :idea:

 

Polacy wygrali 3:1 niech będzie i z Tajlandią :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zapelnieniem bedzie bardzo ciezko jezeli bedzie taka atmosfera jak teraz

 

To jest w zasadzie niemożliwe. Chyba, że ITI po wybudowaniu nowego stadionu pójdzie za ciosem i zacznie dostarczać bilety firmom, organizacjom itp. itd. i przyciągać tzw. "pikników". Ale jakoś nie wierzę, by ta strategia przyniosła sukces. Według mnie dużym błędem z obu stron - kibiców i ITI - było zafiksowanie pozycji. Tak jak nie ma fajnego meczu bez kiboli, tak nie ma porządnie działającego, nowoczesnego, zarabiającego na siebie klubu beze pikników... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...