Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, :shock: jak 22 letni chłopak, sportowiec, badany sto tysięcy razy rocznie, mógł mieć zawał?

 

Wbrew pozorom mógł - niewykryta wada serca wystarczy do tego. Jak pisałem w "nie teges" podobna akcja była ze trzy lata temu z pewnym piłkarzem z Węgier. A ktoś pamięta jeszcze naszego kolarza Joachima Halupczoka? Identyczna sytuacja - niby okaz zdrowia a tu nagle "buch"...

 

Akurat kolarze są średnim przykładem.

 

 

Ilość różnych wspomagaczy - jest zabójcza - również dla serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, dlatego tak napisałem. Zdziwiło mnie, że były faule, udawania Pipy itp. a na końcu nie było, żadnego podkreślenia ku czyjej pamięci jest ten mecz, bo gracze Milanu cieszyli się prawie jak gdyby nic, a dyrektorzy bez "prawie". :???: Przecież o gest było nietrudno. Mógł ktoś zdjąć koszulkę i przykryć puchar tak, żeby nazwisko Puerta było dobrze widoczne, albo coś podobnego z koszulką przy robieniu fotki drużyny z pucharem. Czekałem na taki coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczep się od Farsy, bo się przyczepię Srealu, ok? Trza jakiś poziom zachować.

 

Barcelona pokazała już nie raz na co ją stać. Real jeszcze nie, bo co roku inna drużyna, inny trener. Pogubić się można. :mrgreen: :wink: Przyznasz, że to trochę dziwne jak trenera w nagrodę, za zdobycie mistrzostwa po przerwie się zwalnia.. i to drugi raz.

 

 

Niewątpliwie będzie ciekawie w lidze.

 

 

P.S.Najlepsze, że trener Realu jest socio Barcy. Perwersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, którą strzelił Portugalom dużo ładniejsza,raz, że dalej, dwa, że dużo trudniejsza pozycja, trzy, że sam podprowadził więc bił z "suchej" piłki a cztery, że to była sama końcóweczka i decydujacy strzał. Brameczka klasa światowa :grin: :grin: :grin: W sumie to wynik lepszy niż gra, Portugalia to wielka drużyna jednak brak tam dobrych napastników, nie ma kto kończyć tych znakomitych akcji ale to nie nasz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...