Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Piłki na naszym ligowym poziomie nie da się oglądać... chyba, że bardzo kibicuje się swojej drużynie.

 

Tak jest ze mną.

 

PS. Ktoś z forumowiczów ogląda i chodzi na żużel?

 

Ja oglądam niestety tylko w TV, choć raz byłem na meczu żużlowym na żywo. MEGA ZAJEFAJNY SPORT! Emocje jak 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ktoś z forumowiczów ogląda i chodzi na żużel?

Od kilku lat niestety bywam bardzo rzadko na żulowych stadionach - wyprowadziłem się do "nieżużlowego" miasta. W tv oglądam praktycznie wszystko, co jest dostępne.

Rozważam wyjazd na finł IMP-u w środę ale nie wiem czy się uda.

 

A po wczorajszej GP... Tomek Gollob OLE :!: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam niestety tylko w TV, choć raz byłem na meczu żużlowym na żywo. MEGA ZAJEFAJNY SPORT! Emocje jak 150.

Tak sobie kiedyś myślałem, żeby zrobić pojeżdżawkę na torze kartingowym w Lublinie a potem paradę forumowiczowych subarynek przed meczem żużlowym :cool:

Jest ktoś chętny?

A po wczorajszej GP... Tomek Gollob OLE

Tutaj akurat się nie zgodzę, bo nikogo tak nie lubię jak Golloba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zdarzyło, że na wczorajszym firmowym spotkaniu w Atenach gadałem z kolesiem z Hondurasu. Długo nie trzeba było czekać, by pojawił się temat piłki nożnej i ja do niego w te słowa: "a u nas piłkę kopie pewien Honduranin" - i tu czekam na zdziwienie, zakłopotanie, takie tam - a gość w te słowa: "a wiem, Carlos Costly, o mało jego zespół nie zdobył mistrzostwa" :shock:

 

Jaki z tego wniosek? Ano taki, że przynajmniej z Hondurasu sprowadzamy gwiazdy pierwszej (lokalnej) wielkości :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zdarzyło, że na wczorajszym firmowym spotkaniu w Atenach gadałem z kolesiem z Hondurasu. Długo nie trzeba było czekać, by pojawił się temat piłki nożnej i ja do niego w te słowa: "a u nas piłkę kopie pewien Honduranin" - i tu czekam na zdziwienie, zakłopotanie, takie tam - a gość w te słowa: "a wiem, Carlos Costly, o mało jego zespół nie zdobył mistrzostwa" :shock:

 

Jaki z tego wniosek? Ano taki, że przynajmniej z Hondurasu sprowadzamy gwiazdy pierwszej (lokalnej) wielkości :).

Ten facet strzelił kilka bramek w mistrzostwach Ameryki PN - miesiąc temu były chyba. Pewnie komentatorzy musieli coś o jego klubie wspominać. Ciekawe jak wypowiadali Bełchatów hehe. Pewnie on lepszy jest niż najlepszy Brazylijczycy...grający w naszej lidze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materazzi powiedział wreszcie co nagadał Zidane'owi w pamiętnym finale http://wiadomosci.onet.pl/1591069,14,1, ... ,item.html

 

Mam mieszane uczucia - z jednej strony boisko to nie miejsce na rozwiązywanie w ten sposób (z byka) kłopotów z chamami. Z drugiej - należało się szmatławcowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, to gra zespołowa, ważny mecz dla wielu jego wspołgraczy. Jak ktoś ma takie doświadczenie jak Zizou to mógł "przypadkowo" zrobić mu większą krzywdę, jak już tak bardzo musiał. Nie ktoś doświadczony, nie w takim meczu. Zresztą on trochę czerwonych kartek zgromadził... to też o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, to gra zespołowa, ważny mecz dla wielu jego wspołgraczy. Jak ktoś ma takie doświadczenie jak Zizou to mógł "przypadkowo" zrobić mu większą krzywdę, jak już tak bardzo musiał. Nie ktoś doświadczony, nie w takim meczu. Zresztą on trochę czerwonych kartek zgromadził... to też o czymś świadczy.

 

Witek, oczywiście, że masz rację. Z drugiej jednak strony - arabska krew się zagotowała... jestem w stanie faceta zrozumieć - adrenalina, stres i jeszcze jakiś debil obrażający moją siostrę - też bym nie wytrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysła wydaje mi się jedyną wystarczająco mocną drużyną, która może jeszcze pozytywnie zaskoczyć, aby móc walczyć z lepszymi zespołami z zachodu, a nie takimi z np kazachstanu.

 

mimo iż jestem z wlkp to 3mam kciuki za wisłę, oni chyba jeszcze najmniej wstydu są w stanie narobić. (przy odrobinie szczęscia :twisted: ) a nawet chluby :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tam z Legii to sie módlcie,żeby o mistrza szło na linii W-wa - Kra

 

Ja nie rozumiem, dlaczego mam się modlić o to, żeby Wisła była druga. Dla mnie drugi może być ktokolwiek, nawet Izolator Boguchwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, oczywiście, że masz rację. Z drugiej jednak strony - arabska krew się zagotowała... jestem w stanie faceta zrozumieć - adrenalina, stres i jeszcze jakiś debil obrażający moją siostrę - też bym nie wytrzymał.

 

W każdym innym meczu bym to zrozumiał, ale nie w tym. Ostatni jego występ w reprezentacji (i chyba oficjalny?), czyli mecz, który obejrzy więcej kibiców niż jakikolwiek inny, wszyscy go z niego zapamiętają. Woda na młyn osób uważających, że nie powinien być stawiany wśród najlepszych.

 

Byłbym zapomniał. Kto to jest Pepe? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, nie no. Rewelacja. Przeszło 30 mln € za gracza który walnie przyczynił się do straty 2, a może i 3 bramek, zdobył czerwoną kartkę... super. Takie efekty można było osiągnąć znacznie mniejszym kosztem. Pomyśleć, że Barecelona za jakieś marne 20 kupiła Thurama i Zambrottę...

 

Nie znam piosenki. Na razie sądzę, że Pepe to jest "mega lol".

 

Ładnie grała Sevilla. Mam nadzieję, że nikogo nie sprzedadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...