Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak odnośnie linka powyżej.

Na ławki rezerwowych przyjezdnych rozrzucili martwe ryby hehe.

 

U nas w Poznaniu kiedyś Wisła zastała psią karmę na sektorze przyjezdnych ;)

 

Wygrałem dziś w radio karnet na playoffy Ekstraklasowe :)


Zagłebie i Zawisza bojkotują finał na Basenie Narodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłebie i Zawisza bojkotują finał na Basenie Narodowym.

 

a kto wybrał drużyny do finału :biglol:

u nas wyborcza z michnikiem i tvn już by pruli ostro temat

a tu prosze cisza

łapta fote :)

Strefa kibiców Realu Madryt na Pucharze Króla

5wc7wj.jpg

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji długiego weekendu i wspaniałomyślności władcy Białorusi będzie mi dane pojechać na mecz dinamo minsk - belshina oraz zwiedzić Brzesc, Mińsk i Grodno. Lider ich ligi i stadion na 41 tys. ... nic o nich nie wiem; może mnie pozytywnie zaskoczą :)

 

PS. jak ktoś ma ochotę wykorzystać okazję do wjazdu bezwizowego na Białoruś to chętnie służę info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ipla.tv/Ciemna-strona-miasta-zadyma-legia-jagiellonia/vod-5932446

 

 

ładny kibolsko finał PGrecji i derby Belgradu tez na poziomie


635342256775181851.jpg

 

kolejny raz debil w kasu zwany ochroniarką pokazuje ze ma pusto w bani, psika gazem w odpalona race- co trzeba mieć w bani ? siano

kolejny raz okazuje się ze to nie race są problemem a ludzie - patrz ochrona

ps:

typ na szczeście nie ma poparzonej twarzy ale bluza mu się stopiła :( fart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam z Wawki dzis przyjeżdża na majówkę na tajniaku ? ;) Ciekawie ilu dziś cwaniaków zostanie sprawdzonych z dowodów i ukaranych tak jak było na ostatnim meczu z Wami  ;)  Mam nadzieję, że po raz kolejny utrudnimy Wam zdobycie mistrzostwa ale trudno będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam z Wawki dzis przyjeżdża na majówkę na tajniaku ? ;) Ciekawie ilu dziś cwaniaków zostanie sprawdzonych z dowodów i ukaranych tak jak było na ostatnim meczu z Wami  ;) 

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że po raz kolejny utrudnimy Wam zdobycie mistrzostwa ale trudno będzie :P

i gicio

prać po ryjach i patrzeć jak puchnie - :)

 

co do utrudnienia- wszyscy mistrzem byle nie Legia  (tu spinka 100%)- wszyscy nas kochają :)

a po meczu z nami sezon mozna kończyć :biglol:

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, beznadziejna Legia nic nie grała a wygrała strzelając ze spalonego :( btw, mega stronniczy komentatorzy C+ zachwalali Saganowskiego który nic nie grał, był tak wolny że aż żałosny a piłkę dotknął 3 razy. Po co takie zachwalanie gościa skoro nawet nie wyszedł w pierwszym składzie a jak wyszedł to i tak mega zmęczony Duda grał zdecydowanie lepiej od Saganowskiego..

 

cóż, czasem trzeba mieć szczęście, tak jak drużyna mojego młodego gdzie w 60 min przegrywali a w doliczonym czasie strzelili 2 gole :) i wygrali. Dzień cudów na boisku :)

 

Pozzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, beznadziejna Legia nic nie grała a wygrała strzelając ze spalonego :( btw, mega stronniczy komentatorzy C+ zachwalali Saganowskiego który nic nie grał, był tak wolny że aż żałosny a piłkę dotknął 3 razy. Po co takie zachwalanie gościa skoro nawet nie wyszedł w pierwszym składzie a jak wyszedł to i tak mega zmęczony Duda grał zdecydowanie lepiej od Saganowskiego..

 

cóż, czasem trzeba mieć szczęście, tak jak drużyna mojego młodego gdzie w 60 min przegrywali a w doliczonym czasie strzelili 2 gole :) i wygrali. Dzień cudów na boisku :)

 

Pozzdrawiam

Trudno żeby sędzia przeciwko Legii gwizdał jak ta ona musi zdobyć mistrza i koniec ;) Co do komentatorów to już jest standart ;)

Nie wiem czy może być już bardziej ewidentny spalony niż przy akcji bramkowej Legii no ale wiadomo nasi sędziowie są czasami "inni" ;P

Prawda jest taka że Legia z taką grą nie ma żadnych szans na nic w Europie no ale może jeszcze ten Wasz Berg jakos to ogarnie ale czarno to widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, beznadziejna Legia nic nie grała a wygrała strzelając ze spalonego 

 

 

bramka nie była ze spalonego :P

 

 

http://www.ultras-tifo.net/news/2492-fiorentina-napoli-03052014.html

 

Puchar włoch- mecz nie wystartował

na miescie zabity kibic napoli

teraz na meczu gruba afera

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka :(  Wiadomo w jakich okolicznościach zginął?

Niestety w "zawodzie" jaki wykonujemy istnieje ZAWSZE takie ryzyko, że się już do domu nie wróci. Niemniej jak się będzie miało pecha, to się oberwie spadającą cegłą w drewnanym kościele nawet.

 

 

Jutrzejszy mecz w Niepołomichach be naszego udziału za piro z ROW-em. Całe szczęście, że nie muszę jechać po raz kolejny na wieś, na spiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...