Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zakazy halowe!!! O i to jest dobry pomysł !!!

Uważasz że ten sarkazm jest śmieszny i na miejscu ? Zastanów się jakim trzeba być umysłowym zerem żeby wpaść na pomysł, aby zaatakować/okraść drużynę 12 letnich dzieci niezależnie z jak bardzo opozycyjnego/znienawidzonego klubu były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że ten sarkazm jest śmieszny i na miejscu ?

 

Że co? Zakaz stadionowy za atak poza stadionem?! Czytaj ze zrozumieniem.

Akcja krzywa bez dwóch zdań. 

 

 

mnie obchodzi a co ?

 

Mnie też.

 

Widać Dżordż, że niektórym juz z braku emocji zaczynają zwieracze puszczać... to chyba przed tymi wyborami do eurokołchozu... :biglol:  

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile macie wyjazdów?
Ciekawy jestem po prostu ilu jest tutaj fanatyków a ile oglądaczy seriali na TVNie którzy wszystko o wszystkim wiedzą i nie ma na nich bata.

Może ja zacznę od siebie, ostatnio dobiła okrągła liczba u naszej przyjaciółki z Warszawy :))) - 120 na Lecha. nie licząc zgód itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ile macie wyjazdów?

 

Jak na swój wiek w ciul.

 

 

 

Ciekawy jestem po prostu ilu jest tutaj fanatyków a ile oglądaczy seriali na TVNie którzy wszystko o wszystkim wiedzą i nie ma na nich bata.

 

Pobądź tu trochę, udzielaj się, a sam skumasz. ;) 

 

 

 

 

Może ja zacznę od siebie, ostatnio dobiła okrągła liczba u naszej przyjaciółki z Warszawy )) - 120 na Lecha. nie licząc zgód itd.

 

 

Ładny wynik. Ja nie licząc wspieraniu Banika(w tym ostatnio ze ACS), to w Pl mam cos k. 60-70? Musiałbym policzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie obchodzi a co ? ps: wpadłeś, nawyzywałeś, wyśmiałeś, troling udany teraz na spokojnie możesz zrobić na kompie OFF

 

 

 

czyli fajne czy żałosne?

 

ja chodzę na mocno reklamowane mecze z naciskiem na rodziny z dziećmi. Teraz wytłumacz te prymitywne i żałosne przyśpiewki 12 i 5 latkowi. Życzę powodzenia.

Mój 12 latek trenuje od paru już lat i świetnie zna wiele dzieci z innych drużyn. Kolegują się, grają razem w LOL czy MC razme jeżdzą na obozy piłkarskie. Żadne z dzieci nie traktuje kolegi z przeciwnej drużyny jako wroga co się niejednokrotnie wydaje zidiociałym kibolom. Dla seniorów to po prostu praca i tyle.

 

Co do wcześniej wyczytanego hasła "mamy najlepszy klub"

 

co to znaczy najlepszy? jaka jest definicja? bo dla mnie najlepszy to taki, który w każdym roczniku ma juniorów, szkoli ich latami a kiedy dojrzewają grają w drużynie seniorskiej. Ilu swoich wychowanków mają poszczególne drużyny np ekstraklasy? Dodatkowo klub jednoczy inne kluby wokół siebie, wytwarzają się wzajemne przyjaźnie i relacje. Mój 5 latek dopiero zaczyna, czyli to grupa krasnoludków. Biega taka masa "ludzików" za piłką trójką opatuloną miękkim włosem i mają mnóstwo radochy prze 1,5h 2 raz yw tygodniu.

 

A teraz to co w dziecięcej piłce jest wytwarzane przełóż na stadiony. Cała ta hołota kibolska jest z innego wymiaru i czasu.

 

Dla mnie ważniejsze jest to, że teraz kluby dostana bardzo w dupę. Zadem poważny sponsor nie chce być identyfikowany z naszą ligą. Całkiem niedawno był na ten temat artykuł.Kibole całkowicie zniechęcają normalnych kibiców do przychodzenia na stadion czyli nie ma biznesu.

 

Nie wiem dlaczego nikt twardo nie postanowi : odpalona raca = walkower natychmiast; burdy, gra bez kibiców lub kibice wskażą winnego.Zniszczenie mienia = dożywotni zakaz stadionowy dla wyselekcjonowanej grupy którą ogarnął i zidentyfikował monitoring (podejrzani) lub wskazanie winnych.

jak nie będzie kasy - problem klubu i jego kibiców. brak kasy to brak zawodników z poza wychowanków - wyszło by to pl lidze na dobre.

próba wniesienia rac itp - dożywotni zakaz stadionowy.

 

Co do targetu kibica to nawet karty kibica maja format dziecięcy właśnie dlatego aby przychodziła cała rodzina czy 3+ a nie jeden kibol.

 

ja na fajniejsze mecze nawet pójść nie mogę przez cały syf z kibolami. 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny z kagankiem wiedzy :biglol:;)  ja nie odpisuje bo to jałowa dyskusja- kolega i tak wie jakie wnioski napisze na końcu.

ps:

Szymon Sajmon - kij w wyjazdy liczą się powroty  - tu zawsze jest wesoło ;):lol:

tak po prawdzie to z ekstraklasy nie byłem jeszcze w Lubinie - no jakoś zawsze coś wypada a teraz zakaz :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Markus Jakich Zombkach?

 

@ AdaSch

http://www.weszlo.com/news/19248-Wstrzasajacy_raport_dotyczacy_chuliganstwa%E2%80%A6_bez_Polski

 

TAki oto mamy straszny kraj pod względem kibolstwa, że go w raporcie nie ujęli ;)

 

@ Szymon powitać kolegę po szalu :)

 

Dla tych co jeszcze nie widzieli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uoooo kurde, ale jedziesz gruuuubo!!

a nie mam racji? zakres odpowiedzi wskazuje że mam.

a tutaj mam nawet potwierdzenie

 

 

  ja nie odpisuje bo to jałowa dyskusja

 

Z resztą co ja mam się tutaj spinać. Wiem co było na pucharach lidze lechia - widzew

 

"Zarząd Lechii Gdańsk po wydarzeniach z udziałem kibiców Widzewa Łódź, które miały miejsce podczas i po meczu Lechia – Widzew rozegranym w dniu 15 marca, podjął decyzję, że na najbliższy mecz w Gdańsku pomiędzy Lechią a Widzewem nie będzie prowadzona dystrybucja biletów dla kibiców gości" - czytamy w oświadczeniu klubu.

 

Działacze zarzucają łódzkim sympatykom rzucanie petard hukowych w trakcie i po zakończeniu spotkania. Fani Widzewa tłumaczą swoje zachowanie tym, że byli prowokowani przez policję, która w ich opinii utrudniała im opuszczenie obiektu Lechii. Na potwierdzenie swoich słów zamieścili film, na którym widać, jak byli traktowani przez mundurowych:

 

 

 

W związku z tym nagraniem policja wydała specjalne oświadczenie, w którym czytamy m.in.:

 

Podczas tego meczu, w sektorze kibiców Lechii, odpalone zostały race świetlne, a w sektorze kibiców gości petardy hukowe, które rzucane były m.in. na murawę boiska. Policjanci od razu zareagowali i wspólnie z pracownikami ochrony rozpoczęli identyfikację tych osób. Po zakończeniu meczu mundurowi zatrzymali pięciu kibiców Widzewa, którzy odpalili petardy hukowe. Są to mieszkańcy Łodzi, Grudziądza i Kwidzyna w wieku 17-29 lat.

 

Następnie grupa ok. 400 kibiców drużyny przyjezdnej zorientowała się, że zatrzymani zostali sprawcy odpalenia środków pirotechnicznych, i stwierdziła, że nie opuści stadionu. Mężczyźni stali się bardzo agresywni, zaczęli atakować policjantów i pracowników ochrony, wykrzykiwali słowa wulgarne. Rzucali w nich koszami, zaatakowali funkcjonariuszy metalowymi słupkami i barierkami. W kierunku policjantów poleciały petardy hukowe. Funkcjonariusze kilkakrotnie wzywali kibiców, żeby się uspokoili i natychmiast opuścili stadion. Nie reagowali oni jednak na wezwania. Jednocześnie funkcjonariusze skontaktowali się z władzami klubu Widzewa, aby wpłynęli na swoich kibiców, żeby ci opuścili stadion. Nie przyniosło to jednak żadnego skutku.

 

wyłapać dać dożywotni zakaz i tyle.

 

A może kibole nie rozumieją, że piłkarze grając po prostu pracują jak nie w tym to innym klubie? w d. mają kiboli którzy zagorzale identyfikują z danym klubem jednocześnie pałają nienawiścią do innych klubów. To jest idiotyczne i nie zrozumiałe, To znaczy, że jak ktoś z rodziny kibicuje innej drużynie to wróg? niebywała logika...

 

ja przyszedłem z dziećmi na mecz ale po tym co się wydarzyło to już raczej nie pójdę.no chyba, że bez kibiców gości i to chyba nie głupie rozwiązanie. Nie umieją się zachować to nie ma mowy o wpuszczaniu.

 

Wiem, że radykalnie, ale cóż począć? Jedno chce oglądać mecz a drugie w przerwie przybijać piątkę lwu a przez takie akcje jak wyżej nie czuję pełnego komfortu oglądając mecz nie mówiąc o opuszczeniu stadionu. Co do bezpieczeństwa to wiem, że raczej akurat w sektorach rodzinnych nikt nie jest zagrożony ale nigdy nie wiadomo co jaki idiota gdzie rzuci.

 

tyle NA RAZIE z mojej strony

 

p.s.

ten film umieszczony przez Markusa z niszczeniem własnego stadionu - no brak słów na komentarz.

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Markus Jakich Zombkach?

 

Na Dolcan, za trzy kolejki.  Na Arke mogę nie podołać z czasem, choc zobaczymy. Potem ROW, tam raczej napewno będę.

 

 

 

 

ten film umieszczony przez Markusa z niszczeniem własnego stadionu - no brak słów na komentarz.

 

Pierw zobacz kiedy to było i poczytaj trochę o okolicznościach tego czynu.

 

 

Wolu$ oprawa xtra! Tak trzymać- TYLKO POLSKA KIBOLSKA! 

 

A tu dla tych co uwazaja, ze w POlsce jest niebezpiecznie na stadionach.

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Że co? Zakaz stadionowy za atak poza stadionem?! Czytaj ze zrozumieniem.

Tak, bo to ma być kara/represja. Jeżeli ktoś kto uważa się za zagorzałego kibica klubu X napada na dzieci na innej imprezie sportowej (nieważne czy na hali, stadionie czy w parku miejskim) to jak najbardziej należy mu sie taki zakaz, bo jego wizyty na stadionie sa obarczone wielokrotnie wiekszym ryzykiem że znowu bedzie dymił.

 

 

A tu dla tych co uwazaja, ze w POlsce jest niebezpiecznie na stadionach.

Argument że nasze "złe" nie jest takie straszne bo inni mają gorzej jest conajmniej dziecinny. Staraj/starajmy sie równać do lepszych a nie gorszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukass a co Ty na to :

 

 

 

przychodzą zakazy z sądu za...
siedzenie na dachu autokaru podczas przeprawy promowej do Świnoujścia.
Tego to chyba nic już nie przebije. To się nadaje do głupoty roku.

 

zakaz stadionowy :biglol:  za coś co wydarzyło się 20 km od stadionu - tylko w PL takie głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawy jestem po prostu ilu jest tutaj fanatyków a ile oglądaczy seriali na TVNie którzy wszystko o wszystkim wiedzą i nie ma na nich bata.

Jesteś krótko na forum, wiec Cię uświadomię - wątek ten powstał już ładnych parę lat temu i służył do opisu wydarzeń sportowych wszelakich innych niż motorsport. W zwiazku z tym ze to forum jest inne niz wszystkie to i nazwa wątku była lekko sarkastyczna. Polecam lekture kilku pierwszych stron która wiele Ci wyjaśni.

Jakieś 2 lata temu grupa kilku osób stwierdziła że skoro w nazwie jest słowo "kibol" to jest to niejako wątek wyłącznie dla nich i osądziła od czci i wiary resztę "niedzielnych kibiców sportów róznych". O dyskusji na argumenty z częścią z nich raczej mowy nie ma :(  Doszło do tego że powstał drugi wątek (bez sensu) dla niefanatyków, a ten został zaanektowany jak Krym przez Putina...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kolejny nawiedzony mówi nam jak jest i jak powinno być

cylicznie co pół roku ktoś wpada i niesie kaganek oświaty

 

 

 

Nie udało się zaprowadzić demokracyji w watku rezunowskim/banderowskim i całej Ukrainie w sumie, no to towarzystwo zdenerwowane przyszło do nas poszumieć... :biglol:  :biglol:  :biglol:

Spox, poszumią i moment się stracą...

 

A MY DALEJ SWOJE- POLSKA, POLSKA KIBOLSKA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 lata temu grupa kilku osób stwierdziła że skoro w nazwie jest słowo "kibol" to jest to niejako wątek wyłącznie dla nich i osądziła od czci i wiary resztę "niedzielnych kibiców sportów róznych". O dyskusji na argumenty z częścią z nich raczej mowy nie ma :(

 

 

to samo krytyka ?

czy wycieczka personalna ?

 

 

Lukass a wystarczyło napisać, ze kącik kibola to takie jadę nielegala tylko tematyka inna :P

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to samo krytyka ?

Pewnie też - nikt nie jest idealny i obiektywny w samoocenie

 

 

czy wycieczka personalna ?

Można i tak to nazwać, ale nie mam  z tym problemu. Jeżeli chodzi o Ciebie to i w tym watku dało rade dyskutowac w mocnej opyzycji, ale nie na zasadzie nie bo nie. Ba nawet raz czy dwa przyznałeś mi czesciowa rację - nie pytam czy piłeś wcześniej i jak duzo ;)

 

 

Lukass a co Ty na to :

 

 

 

przychodzą zakazy z sądu za...
siedzenie na dachu autokaru podczas przeprawy promowej do Świnoujścia.

Tego to chyba nic już nie przebije. To się nadaje do głupoty roku.

 

zakaz stadionowy :biglol:  za coś co wydarzyło się 20 km od stadionu - tylko w PL takie głupoty

Podtrzymuję to co napisałem wcześniej - jestem za takim zakazem jaką represją za wszystkie sprawy zwiazane z powiedzmy "niedobra stroną kibolstwa" i to nie zaleznie czy dziej sie to na stadionie czy w pociagu 300 km od stadionu w drodze na mecz.

Bądźmy dorośli i przyjmujmy odpowiedzialność na swoje barki. Czy te osoby które siedziały na tym dachu to byli harcerze jadący na obóz czy może jednak grupa kibiców jadąc na lub z meczu ? No tak szczerze poproszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dorośli i przyjmujmy odpowiedzialność na swoje barki. Czy te osoby które siedziały na tym dachu to byli harcerze jadący na obóz czy może jednak grupa kibiców jadąc na lub z meczu ? No tak szczerze poproszę...

 

 

Lukass zabierając ci prawo jazdy za jechanie na bani nikt nie zabrania ci jeździć na rowerze, hulajnodze czy oglądać rajdy.

Siedzieli na dachu autokaru- siedzieli, jest kodeks karny i cywilny, są kary? są - no to jak ktoś chce niech ich ściga i wlepia im wyroki ale na Boga co ma to wspólnego z zakazem stadionowym ?

 

Jak wyjdę z domu na mecz i w drodze na ten mecz przejadę na czerwonym to powinienem dostać - mandat +punkty (lub sprawa w grodzkim bo sie nie przyznam) i zakaz stadionowy czy wystarczy sam mandat ?

Jak sie ma moje wykroczenie w drodze na mecz do samego meczu jako imprezy masowej ? podobnie jak sie ma siedzenie na dachu autokaru do imprezy masowej jaką jest mecz piłkarski i stadion do którego sami zainteresowani mieli jakieś 10-20 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zwiazek jest taki że to była dość "zorganizowana" i liczna grupa której celem było włąsnie dotarcie na stadion na ta imprezę masową.

Gdyby nie ten mecz to ich na tym promie by nie było - w takiej grupie i tak a nie innaczej sie zachowujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczeście większośc z nas jeździ z zakazami, bo nie mecz jest w tym wszystkim ważny, tylko pokazanie na terenie wroga.-"Gdyby interesowała mnie piłka, zostałbym piłkarzem"

Poza tym jeśli ktoś jest w stanie oglądać polską ligę, to musi być z nim coś nie tak. Lepiej jak niektóry piszą, poprzestańcie na oglądaniu juniorów.  :)

 

 

 

WYJAZD- RZECZ ŚWIĘTA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zwiazek jest taki że to była dość "zorganizowana" i liczna grupa której celem było włąsnie dotarcie na stadion na ta imprezę masową.

Gdyby nie ten mecz to ich na tym promie by nie było - w takiej grupie i tak a nie innaczej sie zachowujących.

 

problem jest tylko jeden- kto im udowodni, że jechali na mecz ?

ps:

nie wszyscy znajdujący sie przy stadionie biorą udział w imprezie masowej :) ale to i tak dyskusja dla prawników i nie jest ona czysto akademicka, jak dla mnie prawo zostało złamane ale nijak to się ma do imprezy masowej i zakazu stadionowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego dachu autokaru. Pojazd był w stanie spoczynku, siedzenie na jego dachu to w ogóle jakiś czyn karalny? Przecież równie dobrze mógł ktoś usiąść na dachu swojego samochodu jadąc na ten mecz. I co też kara? No błagam ja rozumiem, że mamy swoj klimat, ale żeby dopieprzać się o takie pierdoły to trzeba mieć z gorem.

No i chłopaki z niższych lig też miewają ciekawe kontrole na drodze, taki Piast Chęciny na przykład.

https://www.youtube.com/watch?v=n42bnVThzkE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...