Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No a u Nas zaczyna się robić ciekawie. Nasza cierpliwość co do Kuchara i jego ciągłych kłamstw się skończyła. Na ostatnim meczu troche po Nim pocisneliśmy i dziś jego żonka( okazało się że to ona jest jednak właścicielką Lechii) wydała oświadczenie że zamierza się wycofać z klubu. Pierwszymi decyzjami jakie podjeła jest rozwiązanie umowy z dotychczasową ochroną jak i zaprzestanie współpracy między klubem a naszym Stowarzyszeniem. Widać, że Kuchareczka idzie na wojnę z nami. Aż dziw bierze że tacy kanciarze mają za syna takiego dobrego rajdowcę

 

 

Kolejni co myśleli, że można na polskim fussballu zarobić. I bardzo dobrze, niech idą w piździec. Kluby istniały bez "zamożnych" sponsorów i będą istnieć. Przynajmniej nikt nie będzie robić kibicom durnych zakazów i współpracować z psami.

U nas prezesem jest kibic GKS-u i do tego człowiek z miasta, który wie jak gospodarzyć. Główny nasz sponsor to miasto i kilka małych firemek i jak widać to może wystarczyć.

U nas w czasach gdy graliśmy w niższych ligach też głównym sponsorem było miasto a i prezesami kibice ktorzy odbudowywali Lechię od A klasy. To oni współpracowali z Kucharem do niedawna i wydawało się że jest w miarę ok. Niestety prawda wyszła na jaw i okazało się że tak na prawdę sprzedali się Kucharowi i zapomnieli szybko skad się wywodzą. Jeden z nich sądzi się nawet teraz z Lechią o pieniądze. Przynajmniej jeden z nich został ukarany przez odpowiednie osoby gdy się spotkali przypadkiem na mieście ;) Tak więc nigdy nie bądź pewien że człowiek nigdy się nie sprzeda za pieniądze <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy to już przerabiali i całe szczęście mamy to za sobą i drugi raz tego błędu nie zrobimy.

Jest prezesem Wojtek Cygan, który jest człowiekiem prezydenta Katowic i to nam daje gwarancję. Pomału zaczynamy się odbudowywać i jak Bóg dopomoże to za rok się trafimy na kibicowskim szlaku.

 

 

Co do klubu z Manchesteru, to bardziej chodziło o to, że utd się sprzedało żydkom, z czym stara banda nie mogła się pogodzić. Tam to już kibice niestety zepsuci i nawet za diabłem by stanęli gdyby ten ich zasponsorował.

 

Znowu kłopoty. POlska POlicja zaatakowała kibiców Lazio.

ZDRADEK PRZEPROŚ !!!

 

Co tu tak cicho??

 

Dnia 30.10.13 zostałem po raz pierwszy ojcem. Szymon urodził się w Kace, waży 4380g i mierzy 62cm. Młode pokolenie hooliganów nadciąga!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus gratulacje ! :)

 

U nas wojewoda znów szaleje. Stadion zamknięty (po wniosku policji) na mecz z Ruchem. Leśniodorski coś gada ze pilkarzyki nie wyjdą ten mecz - jakoś tego sobie nie wyobrażam ;)

 

Co do sytuacji z makaronami. Nie wiem co tam sie działo ale nie ma szans żeby ot tak zatrzymać 150 osób! powiem tylko tyle ze przed "widelcem" gdzie zatrzymano ponad 700 osób to komendy w okolicy Warszawy przygotowywały sie do tego od kilku dni (miedzy innymi robiąc miejsce w celach). A ci od tak łapią tyle osób i to jeszcze obcokrajowców?! Na kiego wała to robili nie wiem ale przypadek to nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bractwo. Młody już domu, a ja zaliczam pierwsze nieprzespane noce.

 

 

Gdyby Wasi kopacze nie wyszli na ten mecz, to szacun wielki za coś takiego. Niemniej mało prawdopodobne, ale...

Z drugiej strony WO dla smrodów też nie jest dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś piszą o rozmowach z ekstraklasa i klubami o odwołaniu ktorejś kolejki w ramach protestu. w sensie ze Ruch i L chciały zbojkotować ten mecz (bez walkowera) ale zdecydowali się poczekać na resztę klubów.

 

nosi mnie strasznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus GRATULACJE! :)

 

Dzięki markos007.

 

 

 

Lukasa humor trzymie. Tak trzymać. :D

 

Z drugiej strony, to tak jak tu kiedyś pisałem, że z pijokiem Urbanem daleko nie zajedziecie. Chyba zaczyna się to potwierdzać.

Forma smrodów zaczyna mnie martwić. Mają farta z tymi słowackimi trenerami. Pierw Radolsky, teraz ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action przyjeżdżacie dziś do nas obejrzeć kolejne swoje zwycięstwo ? ;)

 

to żeś napisał :)

 

nie było mi dane zmarznąć w Gdańsku. na Cypr też niestety nie jadę. niech ta liga już się skończy i będzie spokój.

 

oprawa i świecidełka wyszły super! i muszę przyznać, że nie spodziewałem się kompletu z naszej strony - to chyba największy plus tego wszystkiego.

 

co do meczu to Musiał powinien za karę całą zimę u ruskich 5 ligę sędziować... dawno tak nie słałem bluzgów na czarnego. a nasze grajki to chyba na drugą połowę dopiero dojechali. zero strzałów!? ale cóż... to jest właśnie piękno piłki buhahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action nam w zeszłej kolejce sędzie też wydrukował wynik jak graliśmy z Cracovią. Karny którego nie było i do tego czerwona karta dla Deleu który nie faulował Nowaka. Tacy są w Polsce sędziowie i trzeba się do tego przyzwyczaić. Tak czy siak to my zagraliśmy wczoraj bardzo dobry mecz, Wasi grajkowie wygladali jak my wyglądaliśmy przez ostanie mecze, czy dzieci we mgle :P Nie da się ukryć że nie leżymy Wam ewidentnie. ;)

 

I jeszcze nasza oprawa ;)

img_3112_20131208_1842396941.jpg

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy q wiecie o sędziowaniu?! :D

Poczytajcie trochę o takim klubie, który gra w 1 lidze. Nazywa się ROW Rybnik. Na ich meczach to się dopiero cuda dzieją!! Wiecie dlaczego? Powód prosty- Prezes tego klubu.

Zresztą nas też kręcą, tyle, że robią to w bardizej inteligentny sposób.

 

Oprawa xtra. Aż dziw, że nie zamknęli Wam stadionu przez nią. B)

 

Poza Tym:

 

CMON CITY !!!

Nic tak nie cieszy jak skopane, szwabskie dupska.

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawa xtra. Aż dziw, że nie zamknęli Wam stadionu przez nią. B)

 

Juz na pierwszej stronie w Ścierwie Wyborczym jest duży arytkuł o naszej oprawie. Widac komuchów jednak zabolała ta oprawa. Rok temu podobnie było jak Jaruzela pokazaliśmy. :D Jaka to jest syfiasta gazeta niech świadczy o tym że sami umieszczaja tam Mazowieckiego choć go tam nie było i nawet dostali potwierdzenie tych informacji. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ekstraklasa.org/data/stories/files/Prezentacja-Sejm-11.12.2013%281%29.pdf

 

Taka ciekawostka, przedstawiciel Ekstraklasy prezentował te slajdy na podkomisji do spraw przygotowania projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Nie wierzę specjalnie, że ugrają coś dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia z nowym trenerem. Ja niestety jestem sceptyczny do tej kandydatury. Skończy się na tym, że wreszcie któryś trener każe chłopak zapierdzielać jak na zachodzie i nie będzie taryfy ulgowej i jak to zawsze w takich przypadkach bywa chłopaki skrzykną się na 3 mecze i trener wyleci.

Sama prezentacja Berga i ten wywiad z Fergusonem to istne mistrzostwo świata w wykonaniu zarządu, facet ma naprawdę mega fundamenty pod pracę z drużyną ale skończy się pewnie tak jak zawsze jak przychodzi trener, który chce zrobić trochę porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia z nowym trenerem. Ja niestety jestem sceptyczny do tej kandydatury. Skończy się na tym, że wreszcie któryś trener każe chłopak zapierdzielać jak na zachodzie i nie będzie taryfy ulgowej i jak to zawsze w takich przypadkach bywa chłopaki skrzykną się na 3 mecze i trener wyleci.

Sama prezentacja Berga i ten wywiad z Fergusonem to istne mistrzostwo świata w wykonaniu zarządu, facet ma naprawdę mega fundamenty pod pracę z drużyną ale skończy się pewnie tak jak zawsze jak przychodzi trener, który chce zrobić trochę porządku.

 

Dobry ruch ze strony Legii. Myślę, ze zacznie się nowy etap w historii klubu. Nowy trener piwinien wskazać kierunek rozwoju. Chciałbym, żeby w Śląsku wreszcie sytuacja się ustabilizowała, z porządnym sponsorem, prezesem wizjonerem itp...

 

Sent with Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt o tym tu nie pisze - bo sam temat wątku "kącik"&"kibola" był śmieszny do czasu tego dzisiejszego zdarzenia:

 

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,15181826,Pseudokibice_skazani_za_zabojstwo__Czlowieka_.html

 

"Kibolstwo" wraz z promocją i "modą" na subkulturę wiezienną - trwa w pełni. Niestety.

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...