Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No i zamkneli nam cały sektor dopingowy. Teraz i górę i dół. Mam nadzieje że klub przerzuci nas teraz na piętro na prostą i niech sie pieski i wojewoda schowają :biglol: Mam nadzieję że w sobotę będzie 35 stopni upału żeby musieli się kisić w tym upale pilnując nas i Cracovi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki!! Na pewno kiedy młody wojownik przyjdzie na świat, pochwalę się w tym wątku. Co do kibicowania to oczywiste. "Prosty wybór, z klubów dwóch YNO GieKSa, ye..ć ruch" Jutro po robocie kierunek Ślonsk, bo nie ma jak w domu. Może będzie dane zagościć w Nowej Hucie w Niedzielę. Spod Limanowej nie ma daleko.

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steaua. Wbrew opiniom, które już twierdzą, że to dobre losowanie, uważam, ze będzie ciężko.

"Przed rokiem Steaua wygrała grupę LE, w 1/16 finału przeszła Ajax"

 

właśnie się zastanawiam czemu się tak wszyscy spuszczają nad grą Śląska ?

Bo trzeba przyznać, że grali dobrą, nowoczesną piłkę i wyglądali w tych meczach zdecydowanie lepiej niż Legia czy Lech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem Dynamo Zagrzeb :/ kibicowsko byłby to najlepszy przeciwnik

 

w Bukareszcie już byłem ale chętnie jeszcze raz tamtejsze dziewczyny odwiedzę :yahoo: szkoda tylko że pierwszy mecz na wyjeździe :angry:

 

bez wzmocnień luz wystrzału formy nie ma szans na awans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie jeszcze raz tamtejsze dziewczyny odwiedzę
Syfa załapiesz. Uważaj!! :D
i jeszcze na tym śmietniku przegrac -tragedia to nie jest ale kubełek wody bankowo
No, popisali się wasi kopacze... Szkoda godać. "władza" znowu ma temat zastępczy. Tym razem oberwie się kibicom Kolejorza za zajebisty trans podczas meczu z Wilnem. Nasi na HKS-ie remis, ja z powodu promili odpuściłem wyjazd autem do Nowej Huty i chyba żałować nie ma czego. Nie wiem, czy tak kogokolwiek wpuścili nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wzmocnień luz wystrzału formy nie ma szans na awans

oglądałem w tamtym sezonie potyczki drużyny z Bukresztu z Chelsea i powiem tak- nasze szanse to jakieś max 30%.

Sprzedali jednego dobrego zawodnika, ale skład mają strasznie mocny. Szanse jakieś są zawsze ale musielibyśmy zagrać 2 spotkania na 120% naszych umiejętności pewnie ;)

Właśnie przez to, że rewanż jest u nas może uda mi się pójść na mecz, choć nie wiem czy jeszcze mi zdrowie niestety na to pozwoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiedziałem że Sobota ma podwójne obywatelstwo

W tych stronach niemal każdy ma(z wyjątkiem miejscowości zamieszkanych przez kresowian).

Fajne tereny, nazwy miejscowości dwu języczne, języki urzędowe także dwa, no niemal jak za Odrą! :D

 

 

Wczoraj GieKSa wyeliminowała "Podbeskidzie" wygrywając 2-1. Zwycięski gol padł w 104 minucie. Mecz niezły, doping również. Z Bielska około 60 pikoli z jedną mała barwówką. Nas ok. 3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni debile z Chorzowa się popisali!!!! Pobili na plaży meksykańskich marynarzy z żaglowca, który był atrakcją turystyczną naszego miasta. Jaki wstyd!!! To pójdzie w świat. http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Chorzowscy-pseudokibice-pobili-meksykanskich-zeglarzy-w-Gdyni-n71710.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni debile z Chorzowa się popisali!!!! Pobili na plaży meksykańskich marynarzy z żaglowca, który był atrakcją turystyczną naszego miasta. Jaki wstyd!!! To pójdzie w świat. http://www.trojmiast...yni-n71710.html

 

oczywiście wina kibola... kiedy Wy wreszcie przestaniecie we wszystko bezwarunkowo wierzyć!

 

czytać i wyciągać wnioski na przyszłość

 

oczywiście nie było mnie tam i nie wiem jak było naprawdę

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,To-Meksykanie-sprowokowali-bojke-na-gdynskiej-plazy,wid,15906836,wiadomosc.html?ticaid=111277

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tam widzisz na tym nagraniu?, bo ja bydło atakujące Meksykanów, którzy się z nimi przekomarzali. Pewnie zachowywali się w trochę "południowy sposób", podrywali dziewczyny itp. Ale to nie powód, żeby banda łysych kretynów musiała jak zwierzęta ich atakować. Zrozum jedno: mieszkam w Gdyni, a na tą plażę często podczas wakacji chodzi moja córka z koleżankami. Policja powinna trzymać ich krótko i nie pozwalać im wchodzić między ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam uciepriała jakaś postronna osoba ? Bo z tego co widze to w szpitalu wylądował jeden z kibiców z raną po nożu ( meksykańskim) .

Skoro przyjeżdżają w gości to powinni się odpowiednio zachowywać, a nie klepać po tyłkach matki z dzieckiem.

Zrobili z tego tematu drugą Bydgoszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...