Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

I co z tego ze tam grają Polacy? Jak Lewandowski pójdzie kiedyś do drużyny z Kataru to też będziesz tak się podniecal tą drużyna? Wolus on i tak tego nie zrozumie bo dla niego to skandal ze się nie kibicuje drużynie w której grają Polacy.

 

Tak.

Będę kibicował świetnym polskim sportowcom w jakimkolwiek klubie.

 

Nie będę kibicował polskim patałachom tylko dlatego że grają w klubie z mojego miasta a mają dwie lewe nogi.

 

 

Mogliście przynajmniej zachować neutralność w postach ,ale Was wyraźnie cieszyło zwycięstwo Malagi

 

To typowo polskie.

Zaraz się okaże że nie jesteśmy prawdziwymi Polakami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie będziemy kibicować innej drużynie niż ty bo robimy Tobie na złość. Prawdziwy kibic jest za swoją drużyna bez względu na to kto w niej gra i jak gra. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro pewnie co tydzień masz nową ulubioną drużynę.

 

Jest dokładnie tak jak mówisz.:)

 

Kibicuje piłce,sportowi,trochę sie znam,możemy pogadać o konkretach pilkarzach taktyce historii etc.,nie utożsamiam sie z żadną drużyną.

No chyba że grają w niej świetni Polacy.Rozpiera mnie duma.

 

Emocje opadły.

 

Za propozycje wkładania Malagi do ........... przepraszam.

Nie róbcie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten stach się urwał... Nie rozumiem tego zachwytu nad BvB w polskich, niby obiektywnych, mediach.

Wróbelki ćwierkają, iż pary będą hiszpańsko-niemieckie w półfinale, a finał będzie, niestety, jednym meczem w stylu GD z zwycięstwem białych. Oby się nie sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za propozycje wkładania Malagi do ........... przepraszam.

czekoladki wkładamy do buzi!!!!!!!!

 

 

Słuchajcie, byłem jakiś czas w Maladze i z sentymentu też trochę im kibicowałem. La Rosaledę mijałem co jakiś czas w drodze po "bułki", niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie dane mi było oglądać tam meczu(szkoda, mimo, że wtedy dołowali strasznie).

 

Nie o tym chciałem...zmierzam do tego, żebyśmy nie robili chuligańskich ustawek na forum, nie prowokowali się i szanowali swoje(często bardzo odmienne) preferencje EOT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jako jedyny trzymam kciuki za Polaków z BVB.No trudno,ale jakoś tak dla mnie to naturalne cieszyć sie sukcesem i sławą rodakówPoziom osiągniętego sukcesu Roberta dla mnie jest prawie równy temu co osiągną Boniek więc ją jako kibic przeżywam piękne chwile i pewnego rodzju dejavu.

Nie pojmuję w związku z tym jak można nie chcieć zobaczyć trzech Polaków z jednej drużyny w półfinale LM.

Będę dalej im kibicowal i życzył jak najlepiej.

Ale oczywiście każdy ma prawo kibicować wedle upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bardziej pije do słów Markosa, który był nimi ostatnio mocno rozczarowany jak dobrze kojarzę, a tu jazda od samego początku.

?? coś chyba Ci się pomyliło, bo nie przypominam sobie abym pisał coś ostatnio o słabych oprawach u nich ;)

Wczoraj rzeczywiście dobrze to wszystko u nich wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem przed meczem, że stawiałem na Malagę i prawie trafiłem ;) co by nie pisać, szacunek dla BVB że grali do końca

Real wczoraj zagrał spokojnie pierwszą połowę, w drugiej był piach niesamowity, pomijam już fakt że Arbeloa w 10 sekund dostał 2 żółte kartki co jest szczytem debilizmu. Martwią mnie właśnie te przestoje, kiedy wydaje im się że wszystko już jest pozamiatane ale trzeba z każdego meczu wyjść jakoś z twarzą.

Chciałbym aby Real miał możliwość rewanżu na BVB w półfinale i żeby Bayern sprawdził siłę Barcelony, bo to że potrafią grać z najlepszymi jak równy z równym już nie raz pokazali. No chyba że powtórzy się rewanż z Arsenalem to Juve wcale nie musi być na straconej pozycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu kibolstwa...

 

testowalem wczoraj instalkę od Jako w trasie na "ślunks" :) fajna klimatyczna knajpa w Sosnowcu, potem pociąg z obstawa do Chorzowa. Najlepszy sektor gości w tym kraju buhahaha i banda napinaczy po drugiej stronie płotu ktora mobilizowala sie głownie na bluzgi :) nasz doping marny, bez piro i oprawy. Ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stach, ja też kibicowałem BVB(bardziej niż Maladze ;) ), ale zrozum, że ktoś, z takich czy innych powodów może mieć ochotę kibicowania Maladze :P

 

luzik :)

 

Ciekawe czy dzisiaj wyjdzie Messi,podobno ma się rozstrzygać do ostatnich minut przed meczem.Bez niego może być ciekawie,ale dla "szejków" ;)

 

Miejmy nadzieje ,że dla dobra widowiska Juve nie sprzeda tanio skóry.Liczę na niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że wczoraj się działo..... nie tylko na boisku ;) oby i dzisiaj nie zabrakło takich emocji ............ mówię już tylko o boisku :)

 

mam nadzieję że Juve stanie na wysokości zadania coś czuję że będą karne :D a PSG wcale nie stawiał bym na straconej pozycji wystarczy jedna bramka a .........

 

reszty dowiemy się wieczorem, nie ukrywam że liczę na niespodzianki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom osiągniętego sukcesu Roberta dla mnie jest prawie równy temu co osiągną Boniek

Rozumiem, że w tym stwierdzeniu słowo "prawie" robi nie tylko różnicę, ale przepaść.

O przepraszam.

Lewandowski ma wielką szansę zdobyć koronę króla strzelców w jednej z 4 najsilniejszych lig europy.

Z tego co wiem, nie dokonał tego jeszcze żaden Polak.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam. Lewandowski ma wielką szansę zdobyć koronę króla strzelców w jednej z 4 najsilniejszych lig europy. Z tego co wiem, nie dokonał tego jeszcze żaden Polak. Pozdrawiam.

 

No chyba że był nim Łukasz Sosin - W 2002 roku wyjechał na Cypr, zostając piłkarzem klubu Apollon Limassol, w którego barwach w sezonach 2003/2004, 2004/2005, 2005/2006 był królem strzelców ligi cypryjskiej, a w sezonie 2005/2006 został z Apollonem mistrzem Cypru. Od sezonu 2007/2008 do 2009 grał w cypryjskim klubie Anorthosis Famagusta Larnaka, w barwach którego również zdobył mistrzostwo kraju. :P:D

Edytowane przez eRBe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom osiągniętego sukcesu Roberta dla mnie jest prawie równy temu co osiągną Boniek

Rozumiem, że w tym stwierdzeniu słowo "prawie" robi nie tylko różnicę, ale przepaść.

 

 

 

Moim zdaniem jest na dobrej drodze.O przepaści wg. mnie nie ma mowy.

Jak dobrze pamiętam Boniek z Juve zdobyli Puchar zdobywców pucharów czy puchar UEFA ,to był odpowiednik dzisiejszego pucharu LM.Pisze ze łba bez wujka gugla więc mogę nazwy pokręcić.Ówczesne Juve było mniej więcej tyle warte co dzisiaj Barca a Boniek z Platinim grali w nim pierwsze skrzypce,więc Robertowi jeszcze troche brakuje.Zobaczymy co dalej pokaże BVB,chociaż mimo sympatii to na zbyt wiele bym nie liczył,chociaż w końcu grali już z Realem i było całkiem nieżle.Może się też tak ułożyć ,że Barca dzisiaj przy braku Messiego nie da rady i Borussia trafi na PSG w 1/2.Kto wie.

Wracając do Bońka to on przecież dalej udowodnił klasę grając w AS Roma.

No a Robert,cóż zdaje się że zdobędzie w tym roku króla strzelców Bundes,6 bramek w LM,tyle co Ronaldo a w ilości meczow pod rząd z bramką już tylko legendarny Gerd M. jest przed nim i nie wykluczone że i jego przeskoczy co dla niemców byłoby szokiem.Droga jednak będzie trudna bo na drodze jeszcze Bayern.

Obserwuję postępy jakie robi Robert i niesłychanie cieszy jak potrafi dostrzegać partnerów,dośrodkować celnie(ostatnia akcja z bramką z Malagą),jednym podaniem otworzyć drogę do bramki.Duży talent i dzięki Bogu spotkał świetnego trenera na swojej drodze.

We will see :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co się tu wyrabia, że takie larmo? FC BVB mamy na forum? :D

Ultraska, czy Hooliganka??

 

 

Kurde strach się bać normalnie...

Niech już ten Lewy i s-ka zostaną w tym DO, bo nie chciałbym tu mieć za pół roku FC Bauernu, czy innego "wielkiego" klubu.

 

Action a teń Ślonsk i SOsnowiec to tu pasuje jak dziura w moście... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...