Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem szczerze myślalem że Szachtar wyżej zawiesi poprzeczkę a tu gładkie 3-0 i do domu :) a co do Realu-no cóż nie zawsze wygrywa lepszy ja tam się tym jakoś nie zmartwiłem ;) Modrić wszedł w 60 min a w 65 strzelił gola nie ma to jak mieć nosa co do zmian :D

Edytowane przez eRBe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie miał N-ki a mu bardzo zależy to tutaj za 5zł można obejrzeć ;)

 

http://ligamistrzow.onet.pl/

nie odesłali mi zwrotnych sms ów :angry:

 

Ja miałem podobnie, tyle, że:

 

- mogłem zacząć oglądać mecz od drugiej połowy

- na początku drugiej części wysłałem sms

- czekałem na kod zwrotny dobre 15 minut

- w końcu go dostałem i wpisałem w wyznaczone pole na stronie

- po czym strona zaczęła ładować transmisję i.......do końca meczu nie mogła jej załadować :angry:

 

Dobrze że w międzyczasie złapałem transmisję za free z meczyki.pl ale onet wziął pieniądze i nie udostępnił mi transmisji. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo moim zdaniem niesłuszna czerwona kartka

w tej sytuacji Eboue dostał czerwoniaka i najmniejszych kontrowersji nie było i nikt nie protestował..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jH5t58FCs3k

 

ja nie jestem obiektywny ale dla mnie czerwona kartka zasłużona, nie było to żadne udawanie, symulowanie, a Nani sam w tej sytuacji udawał że cierpi. Jeśli sędzia dałby żółtą pewnie aż tak dużych kontrowersji by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dobry cytat:

 

"W pomeczowym studiu telewizji ITV Sport trwała zażarta dyskusja na temat tego, czy Nani zasłużył na otrzymanie czerwonej kartki w meczu z Realem Madryt za starcie z Álvaro Arbeloą. Legendarny piłkarz Manchesteru United w latach 1993–2005, Roy Keane, uważa, że kara dla Portugalczyka była sprawiedliwa.

 

- To było niebezpieczne zagranie, a więc - czerwona kartka. Widać było, że sędzia przez dłuższą chwilę zastanawiał się nad tą decyzją i uznał, że to niebezpieczne zagranie. Twierdzicie, że Nani nie widział drugiego zawodnika? Piłkarz musi być świadomy tego, że na boisku przebywają też inni. Co on sobie myśli, że ma dwadzieścia metrów kwadratowych dla siebie?

 

- Zagranie nie było celowe? To nie ma znaczenia. Decyzja sędziego była odważna? To też bez znaczenia, była słuszna. Uważam, że sędzia zachował się prawidłowo. Można się kłócić cały dzień, ale jedno jest pewne - to było niebezpieczne zagranie i czy piłkarz tego chciał - to nie ma znaczenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie miał N-ki a mu bardzo zależy to tutaj za 5zł można obejrzeć ;)

 

http://ligamistrzow.onet.pl/

nie odesłali mi zwrotnych sms ów :angry:

 

Ja miałem podobnie, tyle, że:

 

- mogłem zacząć oglądać mecz od drugiej połowy

- na początku drugiej części wysłałem sms

- czekałem na kod zwrotny dobre 15 minut

- w końcu go dostałem i wpisałem w wyznaczone pole na stronie

- po czym strona zaczęła ładować transmisję i.......do końca meczu nie mogła jej załadować :angry:

 

Dobrze że w międzyczasie złapałem transmisję za free z meczyki.pl ale onet wziął pieniądze i nie udostępnił mi transmisji. :angry:

 

To jakiegoś pecha miałeś, ja zawsze kupuje sobie przed meczem ten kod. Jakość transmisji naprawdę kozacka i warta tych 6 zł.

Żeby tylko jeszcze komentowali to ludzie z C+ a nie Ryczel i reszta tych amatorów z n sport byłoby super.

 

Co do kartki Naniego, na początku byłem zły na sędziego, potem czytając opinie stwierdziłem, że może faktycznie czerwo się należało.

Wczoraj był skrót na TVP po meczu PSG. Pokazali całą sytuację. Nani biegł ładnych parę metrów patrząc na piłkę lecącą w powietrzu a potem wyskoczył żeby ją przyjąć i wtedy zderzył się z Arbeloą. Nie miał prawa go widzieć, może i można to potraktować jako niebezpieczne zagranie, ale czerwona kartka to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcący,niechcący,widział,nie widział to są rzeczy bez znaczenia.Nie przyznaje się kartek za zamiary tylko za przewinienia a takie niewątpliwie było:wysoko uniesiona noga która wylądowała w brzuchu przeciwnika.No chyba że sądził że jest sam na boisku i może ćwiczyć wysokie kopnięcia z taekwondo.Czerwona jak drut.Dobrze że sędzia nie ugiął się pod presją publiki i sir.Aleksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...