Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, przegrał mój kochany Manchester United i to w dosyć kontrowersyjnych warunkach, bez "czerwa" dla obrońcy Chelsea i z karnym z kapelusza..... :?

 

Miałem przyjemność obejrzeć ten mecz na żywo. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, my to się chyba nie polubimy :evil:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie te bramki...?

 

Widziałem - fajne 8). Dał radę, choć niestety każdy polski napastnik tak zaczyna - pamiętam, jak Dziekanowski w Celticu hat-tricka ustrzelił, a potem powolnie się staczał, potem tak był z Juskowiakiem i wieloma innymi. Niech się przez pół roku utrzyma na topie, to będzie można coś więcej powiedzieć. Obawiam się jednak, że obrońcy zwrócą na niego większą uwagę i się skończy :roll:.

Oj Przemku Przemku...nie wierzysz w "Grosika"..?? Nieladnie heh :mrgreen: :wink:

A tak na powaznie....

Wiem dokladnie co masz na mysli i wychodze z podobnych zalozen.Moglbym teraz dodac...tymbardziej ze mowimy o "Grosickim"..ale omine temat jego przeszlosci bo przyszlosc ma swietlana :P

Ogolnie,to nie chcialbym w tym momencie chwalic slonca,ale ...... z miesiaca na miesiac staje sie coraz wiekszym fanem Kamila i...dajze chlopie czlowiekowi poprostu pomarzyc :P

 

Wg mnie,szczerze...na dzien dzisiejszy,nie ma w naszej Reprezentacji zawodnika ktory lepiej operuje pilka :idea:

Wiem, jest Kuba,jest Obraniak,sa inni,ale tak jak Grosicki trzyma pilke przy nodze...widac w tym poprostu to "cos"!

Dla mnie to taki maly Polski Messi :idea:

Wspominales o obroncach. Zwroca,zwrocili,niewazne! Mam nadzieje ze sobie z chlopakiem nie poradza :)

 

 

no i Adaś ogłosił koniec kariery, aż mi się łza zakręciła w oku, bardzo szkoda bo jak to powiedział w tv Kurzajewski:"jak to skoki bez Adama Małysza?"

 

Kiedys musialo to nastapic.Niestety.A apropo lezki,mi tez sie zakrecila. Nawet nie spodziewalbym sie takiego wzruszenia.

Co do jego kariery moznaby napisac powiesc,ale ja wczesniej na FB napisalem bardzo krotko "ciesze sie iz zylem akurat w czasach w ktorych Adam skakal :idea:"

Zegnaj Krolu :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność obejrzeć ten mecz na żywo. 8) :mrgreen:

 

Uuuu, grubo 8).

 

Zbierałem w śwince skarbonce, żeby spróbować nieco kawioru. 8) :mrgreen: Było warto, bo trochę się działo. 8) :twisted:

 

Pozwoliłem sobie też pojechać z krótką wizytą na The Emirates. Stadion robi wrażenie. :wink: Ale chyba jeszcze większe osiedle mieszkaniowe, zbudowane z wykorzystaniem elementów starego stadionu. :shock: :mrgreen:

 

rpw, my to się chyba nie polubimy :evil:

 

Żartuję :mrgreen:

 

:mrgreen:

 

Akurat w tym meczu dopingowałem Man Utd. :wink: Choć plus jest taki, że wynik jest dobry dla.....Arsenalu. :P

 

no i Adaś ogłosił koniec kariery

 

Ten dzień musiał nadejść. :( Choć szkoda mi, że to już koniec, to wydaje się, że to decyzja dobra dla Adama i moment właściwy.

 

Była to wspaniała kariera niesamowitego człowieka. :!: Miałem to szczęście, że mogłem zobaczyć go osobiście przed ostatnią Olimpiadą. :wink:

 

Osiągnął bardzo wiele i dał nam wiele powodów do pozytywnych emocji oraz dobrze rozumianej dumy narodowej. Brawa dla tego Pana i wszystkiego najlepszego na przyszłość. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Adama to jestem zly.....na siebie

 

od jakiegos czasu planowalem obejrzec PŚ w Zakopanem na zywo i tak odkladalem, odkladalem, bo ciagle cos, teraz juz niestety nie obejrze

 

kurcze czy wiecie czy jakos mozna sie dostac na 26.03 na ten konkurs RedBulla :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 % naszych prawdziwych sportowców ogłosiło koniec kariery. oj niedobrze niedobrze, tym bardziej że Robert leży a Kowalczykowa nie ma astmy. Co to będzie ?

 

Wielki szacun dla Adama ze tyle lat wytrwał i dostarczał nam radochy. Hale of fame skoków ma pewne :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Adama to jestem zly.....na siebie

 

od jakiegos czasu planowalem obejrzec PŚ w Zakopanem na zywo i tak odkladalem, odkladalem, bo ciagle cos, teraz juz niestety nie obejrze

 

kurcze czy wiecie czy jakos mozna sie dostac na 26.03 na ten konkurs RedBulla :?:

Pogooglowalem specjalnie dla Ciebie i jest :D :D

http://www.benefis.ttpoland.pl/

Kupuj kupuj bo jeszcze wysprzedaja i dopiero bedzie afera :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był ważny dzień dla polskiego boksu. Wydarzenie o którym milczały prawie wszystkie media. Przed chwilą, przy kilkunasto tysięcznej widowni, w Finlandii, nasz zawodnik - Piotr Wilczewski, jako czwarty Polak w historii, sensacyjnie, zdobył tytuł Mistrza Europy. Tak zakończyła się walka:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był ważny dzień dla polskiego boksu. Wydarzenie o którym milczały prawie wszystkie media. Przed chwilą, przy kilkunasto tysięcznej widowni, w Finlandii, nasz zawodnik - Piotr Wilczewski, jako czwarty Polak w historii, sensacyjnie, zdobył tytuł Mistrza Europy. Tak zakończyła się walka:

 

Stary..i to jest piekne :mrgreen: !!!!Zajefajnie normalnie!! "Wilku" to fajny chlopak,a sukces jaki osiagnal wczoraj jest WIELKI!!!

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego czego dokonal wczoraj Piotrek :idea: Boks jest naprawde ciezkim biznesem...

Mam nadzieje ze ktos chlopaka wypromuje teraz konkretnie...

Coz tu duzo mowic....Gmitruk nie wspolpracuje teraz z Adamkiem wiec ma wiele czasu dla innych...Wzial sie ostro w garsc za Piotrka i na efekt nie trzeba bylo dlugo czekac :idea:

Brawo Piotrek!!!Brawo Andrzej!!!!

 

Ps.Co do cisou,tzn samej akcji konczacej walke...szacun!!!Alez ja sie ciesze heheh :mrgreen::mrgreen:

 

Ps2. heh :wink: Wystartowaly....Powodzenia Justyna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...