Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że Wisła przegrała, bo juniorzy wiedzą, że wszystko i tak da się załatwić

 

 

Mów co chcesz, ale zajmowałem się trochę w życiu sportem, można powiedzieć, że na poziomie półprofesjonalnym i wiele razy zdarzyło mi się być na zgrupowaniu w jednym ośrodku razem z piłkarzami; czy to drużynami eksraklasy, czy juniorami.

Nie wiem z czego się to bierze, ale jest widoczna różnica między piłkarzami a innymi dyscyplinami; w podejściu do treningu, w zachowaniu na zgrupowaniu, w samym treningu pewnie też...

Szlag nas wszystkich brał :evil:

jest w tym prawdy, każdy kto miał więcej styczności ze sportem i znał trochę osób które bardziej profesjonalnie do tego podchodziły się zgodzi.

zgrupowanie takich piłkarzy poza treningami zawsze musiało zawierać swoje ilości %%% i tym podobnych

i ten kto piszę, że coś takiego nie ma miejsca nie zna chyba realiów

 

I kradną. Bo każdy pijak to złodziej.

 

Tu była mowa o tym, że juniorzy wiedzą że "się załatwi", ale widzę, że jak ciśniemy to ciśniemy. Już nie bardzo pamiętamy po czym i dlaczego, ale kolejne argumenty zawsze się znajdą.

 

Ehhhh nasi to jednak słabo grają. No właśnie, bo korupcja. Tak, tak i piją oni! No właśnie i podatki wysokie! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale, a czemuz to odzegnujesz sie od jakichs aluzyj politycznych? Czyzbys zapomnial, ze jest to tez wina: PO, PiS, SLD, PSL, UW, UD, LPR, UPR, KLD, PC, PPPP, BBWR, ABS, ESP, ASR, ITP, ITD... :roll:

Ach, rozumiem - mamy od tego oddzielny watek. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kradną. Bo każdy pijak to złodziej.

 

Tu była mowa o tym, że juniorzy wiedzą że "się załatwi", ale widzę, że jak ciśniemy to ciśniemy. Już nie bardzo pamiętamy po czym i dlaczego, ale kolejne argumenty zawsze się znajdą.

 

Ehhhh nasi to jednak słabo grają. No właśnie, bo korupcja. Tak, tak i piją oni! No właśnie i podatki wysokie! :roll:

 

 

Ehh... Michael nie wiem dlaczego nasi kopacze nie potrafią kopać szmacianki jak średni kopacz na świecie. Może Ty mi powiesz dlaczego tak jest :?:

 

 

Fakt jest taki, że nasi kopacze od jakiegoś czasu są ciency jak tyłek węża i wg mnie powód leży gdzieś w polskiej piłce i to o tym wydaje się była tutaj mowa...Być może winne jest myślenie "się załatwi", być może winne jest pijaństwo, być może winni są kibice, bo to w gruncie rzeczy oni zapewniają to, że kopacz nie musi się zbytnio wysilać, aby zarobić kopaniem na niezłe życie... Pewnie wszystko po trochu i jeszcze tysiąc innych powodów...być może podatki też :twisted:

Nie da się tego wytłumaczyć położeniem geograficznym, małą ilością dni słonecznych czy ogólnonarodowym kalectwem, bo w innych dyscyplinach jakoś dajemy radę osiągnąć przynajmniej średni światowy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wystarczy spojrzeć czym przyjeżdżają 18-letni piłkarze młodej ekstraklasy na treningi :roll:

gdzie tu motywacja?

grzęźniemy w gównie i niestety ale porażka wisły to nie przypadek tylko nasza pozycja w piłce na świecie..

mecze z irlandią płn. są meczami równych drużyn i dlatego są emocjonujące..

swoją drogą dlaczego nie zrobić porządku w pzpn raz a dobrze?

co mogą nam zrobić? wyrzucić z pucharów? :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wystarczy spojrzeć czym przyjeżdżają 18-letni piłkarze młodej ekstraklasy na treningi :roll:

gdzie tu motywacja?

 

A czym mają przyjeżdżać jak dobrze zarabiają? A myślisz, że na zachodzie czym przyjeżdżają? Dyliżansami? Nie - tam zarabiają jeszcze więcej. Piłkarz zarabia krocie, co wiadomo nie od dziś. I co? nagle to jest powodem?

 

-- 31 lip 2010, o 07:15 --

 

I kradną. Bo każdy pijak to złodziej.

 

Tu była mowa o tym, że juniorzy wiedzą że "się załatwi", ale widzę, że jak ciśniemy to ciśniemy. Już nie bardzo pamiętamy po czym i dlaczego, ale kolejne argumenty zawsze się znajdą.

 

Ehhhh nasi to jednak słabo grają. No właśnie, bo korupcja. Tak, tak i piją oni! No właśnie i podatki wysokie! :roll:

 

 

Ehh... Michael nie wiem dlaczego nasi kopacze nie potrafią kopać szmacianki jak średni kopacz na świecie. Może Ty mi powiesz dlaczego tak jest :?:

 

 

Fakt jest taki, że nasi kopacze od jakiegoś czasu są ciency jak tyłek węża i wg mnie powód leży gdzieś w polskiej piłce i to o tym wydaje się była tutaj mowa...Być może winne jest myślenie "się załatwi", być może winne jest pijaństwo, być może winni są kibice, bo to w gruncie rzeczy oni zapewniają to, że kopacz nie musi się zbytnio wysilać, aby zarobić kopaniem na niezłe życie... Pewnie wszystko po trochu i jeszcze tysiąc innych powodów...być może podatki też :twisted:

Nie da się tego wytłumaczyć położeniem geograficznym, małą ilością dni słonecznych czy ogólnonarodowym kalectwem, bo w innych dyscyplinach jakoś dajemy radę osiągnąć przynajmniej średni światowy poziom.

 

Nie jestem w stanie z Tobą dyskutować, bo się z Tobą zgadzam w większości. Rzecz w tym, że po prostu nie wiesz do czego się odnoszę. Ja też uważam, że nasi piłkarze są słabi, głównie dlatego, bo zawodzą systemy szkoleniowe i może jeszcze parę innych czynników, ale na pewno nie dlatego, że wszyscy wiedzą, że "się załatwi" i trenować nie trzeba. I do tego cały czas piję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przelatując" po kanałach w tv przed chwilą trafiłem na tvn a tam Kinga Rusin i jakiś kolo prowadzą poranny program.

Jako gości chłopcy z Legii nie piłkarze tylko ktoś z klubu, rozmawiali na temat otwarcia stadionu . Niestety załapałem się na ostatnie pytanie :D

Mianowicie Kinga " Wielkie Ręce" Rusin wyjechala z tekstem, że ma nadzieje że nie będzie nikt już przeklinał na stadionie bo jej córuś kiedyś poszła na mecz i wróciła z takim repertuarem że nie wiedziała co począć.

Na co panowie z L przytaknęli że też na to liczą .

Niestety więcej nie widziałem ale chętnie bym sie posłuchał reszty wywodów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Wisła przegrała, bo juniorzy wiedzą, że wszystko i tak da się załatwić

 

 

Mów co chcesz, ale zajmowałem się trochę w życiu sportem, można powiedzieć, że na poziomie półprofesjonalnym i wiele razy zdarzyło mi się być na zgrupowaniu w jednym ośrodku razem z piłkarzami; czy to drużynami eksraklasy, czy juniorami.

Nie wiem z czego się to bierze, ale jest widoczna różnica między piłkarzami a innymi dyscyplinami; w podejściu do treningu, w zachowaniu na zgrupowaniu, w samym treningu pewnie też...

Szlag nas wszystkich brał :evil:

jest w tym prawdy, każdy kto miał więcej styczności ze sportem i znał trochę osób które bardziej profesjonalnie do tego podchodziły się zgodzi.

zgrupowanie takich piłkarzy poza treningami zawsze musiało zawierać swoje ilości %%% i tym podobnych

i ten kto piszę, że coś takiego nie ma miejsca nie zna chyba realiów

 

I kradną. Bo każdy pijak to złodziej.

 

Tu była mowa o tym, że juniorzy wiedzą że "się załatwi", ale widzę, że jak ciśniemy to ciśniemy. Już nie bardzo pamiętamy po czym i dlaczego, ale kolejne argumenty zawsze się znajdą.

 

Ehhhh nasi to jednak słabo grają. No właśnie, bo korupcja. Tak, tak i piją oni! No właśnie i podatki wysokie! :roll:

nie do końca chyba rozumiesz co miałem na myśli, ale rozumieć tego nie musisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj natomiast zaczyna rozgrywki polska 1 liga.(w końcu qr...de!!)

Ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy NOWYM GKS-em Katowice, a zespołem z Mazowsza, Dolcanem Ząbki.

Gospodarze posileni w przerwie letniej piłkarzami o ekstraklasowej przeszłości napewno nie dadzą szans zespołowi spod Warszawy. W końcu, żeby awansowac do ekstraklasy trzeba lac każdego po kolei, nie :?: :mrgreen:

 

Początek spotkania o godz. 19.00, Park Stadion Bukowa, Kattowitz.

SubaroŚwirów z grupy Silesia już teraz zapraszam na mecz. :wink:

 

Ceny biletów- Trybuna Głowna, sektory 1,3,4,5,6- 25pln

Trybuna Centralna(Blaszok)- 15pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz trochę od czapy, może dlatego. My, że młodzi nie trenują, bo wiedzą, że ktoś za nich coś załatwi, a Ty o tym, że piłka kuleje i nie wiadomo dlaczego. Ale spoko 8)

być może. po prostu nie lubię, że ktoś kto od razu mówi, że takie rzeczy się nie zdarzają, to raczej przypadki itp. Nie pisałem dokładnie o tym czemu nasza piłka kuleje bo to chyba każda osoba widzi i żadnej nowości nikt nie odkryje.

sportem staram się interesować trochę bardziej niż przeciętny kibic i stąd może moje wnioski. Poza tym to tak naprawdę forum trzeba zamknąć i będzie Polska piłka uzdrowiona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niestety. GKS Katowice nie poradził sobie z zespołem z Ząbek i SZCZĘŚLIWIE zremiswał 1-1. Wynik jak najbardzie sprawiedliwy, choc szlag człowieka trafia jak widzi jak jego zespół, tylko remisuje z "czymś takim"...

 

 

Katowice Park Stadion Bukowa

Widzów ok. 5500

Pogoda: Bezwietrznie, bez opadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy NOWYM GKS-em Katowice, a zespołem z Mazowsza, Dolcanem Ząbki.

 

Równie ciekawa byłaby rap debata Ireneusza Jelenia z Radkiem Majdanem.

 

Chodziło mi o stronę czysto sportową. Nie myślisz chyba, że takie mecze są pod wzgledem kibicowskim cokolwiek warte :mrgreen:

 

I TAK AWANS W TYM SEZONIE DLA KATOWIC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ebiego , to chciałbym dodać że w ostatnich 61 meczach, które rozegrał w swoich ostatnich 3 klubach łącznie, strzelił bramek 7 słownie : siedem łącznie, a wszystko to na rozpiętości czasowej od 2007 roku do teraz , także nie specjalnie ten transfer robi wrażenie, ewentualnie szum medialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym mają przyjeżdżać jak dobrze zarabiają? A myślisz, że na zachodzie czym przyjeżdżają? Dyliżansami? Nie - tam zarabiają jeszcze więcej. Piłkarz zarabia krocie, co wiadomo nie od dziś. I co? nagle to jest powodem?

tylko za co tak dobrze im płacą?

nie porównujmy juniora łks-u (do Markus_SK - to będzie awans :twisted: ) który ledwo biega w rezerwach 1-ligowego klubu w polsce z juniorem ajaxu który mając 17 lat jest gotów do gry w każdej lidze europy i da sobie tam radę :idea: nie mówię, że od razu w barcelonie ale już w atletico raczej tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...