Skocz do zawartości

[OBK MY98] Luz na maglownicy


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
używkę kupisz za 300-600 zł, problem tylko w tym, ze nie wiesz w jaki stanie, regenaracja kosztuje w Katowicach 450 zł z 6 miesięczną gwarancją. Naprawdę dobrze zrobiona.

odswieze stary temat, bo najwyrazniej mi maglownica padla :-(

 

ta regeneracja za 450 to na zasadzie takiej ze przynosze swoja maglownice i odbieram zregenerowana, czy to po prostu wymiana uszczelek? Bo u mnie cos totalnie padlo i mimo ze nie cieknie to sie nie da jezdzic (kierownica tak jakby skokowo sie kreci) i na pewno wymiana uszczelek nie pomoze, zas jak szukalem w okolicach lodzi to ceny regeneracji jakos tak w okolicach 800 - 1000 wlasnie oscylowaly...

 

EDIT: a w ogole to maglownica w 2.0 turbo byla jakas specjalna, czy podpasuje kazda z legacy z odpowiedniego rocznika?

 

akarso czy chodzi o to, że kręcąc kierownicą wyczuwasz coś jakby ząbkowanie? U mnie zaczęło się coś podobnego. Przyokazji mam wrażenie, że siła wspomagania znacznie osłabła. Zakładam przekładnię lub pompę wspomagania. Ta ostatnia na wolnych obrotach wydaje z siebie dziwne buczenie. Gdy zaczynam kręcić kółkiem "bzyczenie" ustaje...

 

Wzmiankowany dyfer w skrzyni wykluczyłem, bo ten sam efekt mam gdy kręcę na postoju.

 

Napisz mi pliz na priv jak się uporasz z problemem. Ciekaw jestem co mnie czeka, jeśli SIP nie uwzględni gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...