Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moze i ja przejade sie do Wawki na testy, skoro dali upalac dla kawiora Przemqa to powinni dac i dla sliedzika Milka :mrgreen:

Milek!

Każdy samochód u dilera mozna poupalać - po prostu potem cofają licznik i wydają klientowi jako "nowy". Teraz STI '06 już spowszedniały i nie ma takiej bonanzy jak na przełomie roku - wtedy to było upalanie! Rzadko które nie miało robótek blacharskich przed wydaniem go klientowi. A takie co to stały dłuższy czas i czekały na odbiór to były zakatowane na maksa.

Ale przy odbiorze "Niech Pan uważa przez pierwsze dwa-trzy tysiące kilometrów i nie kręci powyżej 4000 obrotów..." A jak taki cieć wyjechał za bramę delikatnie dodając gazu, to cała załoga leżała na podłodze - ROTFL po prostu...

 

Tia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja przejade sie do Wawki na testy, skoro dali upalac dla kawiora Przemqa to powinni dac i dla sliedzika Milka :mrgreen:

Milek!

Każdy samochód u dilera mozna poupalać - po prostu potem cofają licznik i wydają klientowi jako "nowy". Teraz STI '06 już spowszedniały i nie ma takiej bonanzy jak na przełomie roku - wtedy to było upalanie! Rzadko które nie miało robótek blacharskich przed wydaniem go klientowi. A takie co to stały dłuższy czas i czekały na odbiór to były zakatowane na maksa.

Ale przy odbiorze "Niech Pan uważa przez pierwsze dwa-trzy tysiące kilometrów i nie kręci powyżej 4000 obrotów..." A jak taki cieć wyjechał za bramę delikatnie dodając gazu, to cała załoga leżała na podłodze - ROTFL po prostu...

 

Tia.

 

A! Wtedy, co pisałeś, że upalałeś takiego STi stojącego na placu? Niebieski? Później do niego ATSy założyli.

 

Ktoś też mówił, że bez zegarków (one wtedy walały się po bagażniku :roll:) to się trochę bał przyłożyć.. Ale i tak dał popalić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Wtedy, co pisałeś, że upalałeś takiego STi stojącego na placu? Niebieski? Później do niego ATSy założyli.

Co ty! Tego z ATSami nikt nie upalał, bo klient podobno nocami przyjeżdżał, stał przy płocie i się wpatrywał... i tak dziwnie drgał od czasu do czasu...

 

Do niego się przekładało rozwalone części z tych upalanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wspolgra jak wspolgra... Gorzej, ze szlag trafil cala aerodynamike auta!

 

o tym tez slyszalem, wycofuja teraz ze sprzedazy Imprezy Spec-D, bo przy 220km/h powstawaly jakies zawirowania i tyl zamiast dociskac - unosilo i teraz dwoch gosci lezy w szpitalu :roll:

 

Dziwne, bo spec.D nie miala kierownicy strugi powietrza, wiec wszystko powinno byc o.k.

 

:roll: przeciez o tym mowie... najpierw mialy te kierownice, zdarzyly sie dwa wypadki, wiec postanowili je zdemontowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Wtedy, co pisałeś, że upalałeś takiego STi stojącego na placu? Niebieski? Później do niego ATSy założyli.

Co ty! Tego z ATSami nikt nie upalał, bo klient podobno nocami przyjeżdżał, stał przy płocie i się wpatrywał... i tak dziwnie drgał od czasu do czasu...

 

To ten, co kanapki z kawiorem przynosił..? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wspolgra jak wspolgra... Gorzej, ze szlag trafil cala aerodynamike auta!

 

o tym tez slyszalem, wycofuja teraz ze sprzedazy Imprezy Spec-D, bo przy 220km/h powstawaly jakies zawirowania i tyl zamiast dociskac - unosilo i teraz dwoch gosci lezy w szpitalu :roll:

 

Dziwne, bo spec.D nie miala kierownicy strugi powietrza, wiec wszystko powinno byc o.k.

 

:roll: przeciez o tym mowie... najpierw mialy te kierownice, zdarzyly sie dwa wypadki, wiec postanowili je zdemontowac!

 

Ale te co widzialem na targach w UK i w oficjalnej informacji prasowej nigdy nie mialy. Mowisz o autach testowych/homologacyjnych, czy czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Wtedy, co pisałeś, że upalałeś takiego STi stojącego na placu? Niebieski? Później do niego ATSy założyli.

Co ty! Tego z ATSami nikt nie upalał, bo klient podobno nocami przyjeżdżał, stał przy płocie i się wpatrywał... i tak dziwnie drgał od czasu do czasu...

 

Do niego się przekładało rozwalone części z tych upalanych...

 

No właśnie wszystko wygląda, jakby było nie od kompletu... :roll:

 

vert - ale mam nadzieję, że Ci się nic nie stało? Wiesz, ten samochód, to wszystko jedno - ten kawior i tak się nie pozna, bo żaden z niego szofer, ale martwię się o Ciebie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Wtedy, co pisałeś, że upalałeś takiego STi stojącego na placu? Niebieski? Później do niego ATSy założyli.

Co ty! Tego z ATSami nikt nie upalał, bo klient podobno nocami przyjeżdżał, stał przy płocie i się wpatrywał... i tak dziwnie drgał od czasu do czasu...

 

Do niego się przekładało rozwalone części z tych upalanych...

Buahaha... Nie śmiejcie się z... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, musiales niedokladnie patrzec. Miejmy jednak nadzieje, ze temu bidokowi, co kupuje tego majtkowo-niebieskiego STI-a nic sie nie stanie. Jakby nie bylo samochod ma 4 poduszki....przepraszam 3, bo slyszalem ze jedna wypalila podczas ostrego upalania przez takiego goscia co juz ma STI (podjechal tym pod salon...tez jakis dziwak, mial naklejki Norschleify na calym samochodzie :roll: )

 

 

;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal,

 

PS. Z doświadczenia wiem, że dziennikarzom z reguły nie pokazuje się wszystkiego. Zwłaszcza w tzw. "materiałach oficjalnych".

 

w tym masz rozwiazanie!

 

Wiesz jak popularne jest teraz stosowanie photoshopa? Wiedziales np. ze od kilku lat Subaru stosuje ten sam background w materialach prasowych i zmienia tylko modele? Tu wystarczylo pare klikniec i spojler dachowy znika...

 

 

P.S. poprawcie newsa odnosnie Blitzen w Europie w najnowszym numerze. ;) Z wiarygodnych zrodel wiem, ze wiarygodne zrodla nic nie wiedza o Blitzen w Europie :twisted: jesli wiesz, o co mi chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal,

 

PS. Z doświadczenia wiem, że dziennikarzom z reguły nie pokazuje się wszystkiego. Zwłaszcza w tzw. "materiałach oficjalnych".

 

w tym masz rozwiazanie!

 

To kimi byli Ci biedacy co sie rozbili? Chyba kierowcami testowymi Subaru, skoro kupili auta przed premiera na targach? Mam fotki z targow w Birmingham i tak jak wol spec.D nie ma lotki na dachu.

 

Wiesz jak popularne jest teraz stosowanie photoshopa? Wiedziales np. ze od kilku lat Subaru stosuje ten sam background w materialach prasowych i zmienia tylko modele? Tu wystarczylo pare klikniec i spojler dachowy znika...

 

 

Akurat sam stosuje produkty Adobe, w tym i Photoshopa na co dzien :) Tylko, ze na targach Photoshopa, ani hologramow nie mieli ;) A tla sa bardzo rozne akurat w Subaru. Chyba, ze masz na mysli niemieckie informacje prasowe.

 

 

P.S. poprawcie newsa odnosnie Blitzen w Europie w najnowszym numerze. ;) Z wiarygodnych zrodel wiem, ze wiarygodne zrodla nic nie wiedza o Blitzen w Europie :twisted: jesli wiesz, o co mi chodzi :mrgreen:

 

A po co w nim cos poprawiac? Przeciez nie jest tam napisane, ze bedzie oferowany w Europie. Legacy Blitzen, czy jak kto woli Liberty Blitzen bedzie oferowany wylacznie na kontynencie pelnym kangurow i Aborygenow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, nie chce mi sie :mrgreen: Jestem po zlej stronie mocy :lol:

 

Wiesio, to już drugi wątek, w którym przebąkujesz o evo.

 

To z kim ja teraz będę robił wiochę na mieście? Przez to evo staniesz się przecież niewidzialny! :twisted:

 

Nie boj nic, S.E. bede latal dalej i wioche robil jak trza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal,

 

PS. Z doświadczenia wiem, że dziennikarzom z reguły nie pokazuje się wszystkiego. Zwłaszcza w tzw. "materiałach oficjalnych".

 

w tym masz rozwiazanie!

 

To kimi byli Ci biedacy co sie rozbili? Chyba kierowcami testowymi Subaru, skoro kupili auta przed premiera na targach? Mam fotki z targow w Birmingham i tak jak wol spec.D nie ma lotki na dachu.

 

Michał!

Powiem tyle: Brniesz dalej!

A Twój pierwszy post sugerował, że łapiesz konwencję...

Zadzwoń do Przemeqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Wtedy, co pisałeś, że upalałeś takiego STi stojącego na placu? Niebieski? Później do niego ATSy założyli.

Co ty! Tego z ATSami nikt nie upalał, bo klient podobno nocami przyjeżdżał, stał przy płocie i się wpatrywał... i tak dziwnie drgał od czasu do czasu...

 

To ten, co kanapki z kawiorem przynosił..? :mrgreen:

 

On miał kanapki z pastą z ikry śledziowej. Kładł je na ziemi (w końcu to styczeń był) i mówił, że to kawior na lodzie.

Podobno to STI da się odbudować.

Wystarczy wymienić silnik i DCCD. Reszta jest w miarę sprawna. Tę dziurę na klapie bagażnika zakleili nalepką i gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...