Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Piękny Forester, wisiał gdzieś "na szerokim rynku"? 

 

 

zakup sprzed tygodnia, nadal wisi jak spojrzysz w otomoto. Ale choć auto nieskazitelne to cena była mocno zaporowa, wielu chętnych nie było

Edytowane przez can
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piękny Forester, wisiał gdzieś "na szerokim rynku"? 

 

 

zakup sprzed tygodnia, nadal wisi jak spojrzysz w otomoto. Ale choć auto nieskazitelne to cena była mocno zaporowa, wielu chętnych nie było

 

 

Dziękuje, już widzę :) A powiedz jak oceniasz sprzedającego, tzn miejsce widoczne w tle ogłoszenia? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde forek na gwincie, ktoś miał fantazję.

Zostawiasz czy wracasz do ori setupu ? 

Tein SS, więc grzechem byłoby wyrzucić. Mi pasuje idealnie bo Forek miał być kompromisem między WRX/STI a pomieszczeniem dzieciaków kiedy z auta korzysta żona; toteż raczej docelowo będzie jeszcze niżej i jeszcze twardziej, a kiedyś jak $ i czas pozwolą to przy okazji jakichś przeglądów po malutku zabiorę się za silnik. na trasy i do codziennej orki jest służbówka, to ma być cukierek:)

 

 

 

Piękny Forester, wisiał gdzieś "na szerokim rynku"? 

 

 

zakup sprzed tygodnia, nadal wisi jak spojrzysz w otomoto. Ale choć auto nieskazitelne to cena była mocno zaporowa, wielu chętnych nie było

 

 

Dziękuje, już widzę :) A powiedz jak oceniasz sprzedającego, tzn miejsce widoczne w tle ogłoszenia? ;)

 

Finalnie nie sprzedawał Gruchel bowiem właściciel stracił do nich cierpliwość...także nawet nie byłem u nich w salonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FastAndFurious

Gdyby nie inne kola i dziura na masce ... wyglada jak moj Forester :D  Moim zdaniem najladniejsza generacja. W wersji STI import z Japonii to przyszly klasyk i arcydzielo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóz odkupiony od Forumowicza raczej Gościnnego…auto w świetnym stanie technicznym, wymaga jedynie poprawek lakierniczych.

Prowadzi się bajecznie, silnik zakuty + gwint od Tein-a oraz Whiteline wszędzie i przednie Heble Brembo przełożone z STI New Age.

KOZAK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki Panowie. Wóz naprawdę świetnie się odpycha a Banan nie schodzi mi z Ust :D

GT-ek był w posiadaniu Tomka z Olesna przez 3 lata i przez ten czas zrobił program w nie-ASO-u na 250 KM a następnie pasek od klimy uszkodził rozrząd i konieczny był remont na który nie żałowano środków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majki46 za mniej więcej dwa lata planuję zakup WRX lub takowego GT-ka celem spełnienia swojego marzenia więc rezerwuję już teraz :D


na białych laczkach wygląda w ogóle już wyku..iście , póki co marzę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fotkę swojego pierwszego Subaru :)

sobota 13 lutego, 2004

a97fdea4778070dagen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...