Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To są same H6-tki

 

 

I wszystko jasne ;)
Cały czas myślę, czy dobrze że się zdecydowałem teraz na H4... Podobno mało pali ale nie jedzie. Hm... Nie wykluczam, że za pół roku będę się pozbywal i poszukam jednak H6 2015 :)

Miłego!

Jako, że byłem kiedyś twoim pasażerem, sądzę, że bardzo szybko zatęsknisz za h6 lub wiatrakiem ;)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

p.s- chciałbym mieć taki dylemat ;)

 

No wiesz - warsiawka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i wstawiłem zdjęcie tutaj, mało skromnie to zabrzmi, ale żeby się pochwalić i pocieszyć jeszcze Subaryną. Niestety sytuacja zmusiła mnie do tego, że muszę się rozstać z tą wspaniałą maszyną, co nie jest dla mnie w cale przyjemne. Pozostało mi tylko wstawić kilka fotek na forum z nadzieją, że trafi do kogoś kto doceni ten model i będzie dalej o niego dbał. Jak na razie to dostaje wiadomości z portali typu allegro  "dam 20 tys!, albo czy wchodzi w gre zamiania za suzuki vitara z pługiem", albo dzwoni ktoś i pyta się "Panie jile to pali? i za jile Pan odda?" co prawda dopiero wczoraj wystawiłem ogłoszenie, także nie ma co narzekać, tym bardziej, że np. rano się odezwała osoba właśnie z tego forum, która widać, że jest fanem marki i jest już zmęczona oglądaniem skatowanych, składanych imprez - niestety ma do mnie troche daleko, ale mam nadzieje, ze wlasnie do takiej osoby auto trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i wstawiłem zdjęcie tutaj, mało skromnie to zabrzmi, ale żeby się pochwalić i pocieszyć jeszcze Subaryną. Niestety sytuacja zmusiła mnie do tego, że muszę się rozstać z tą wspaniałą maszyną, co nie jest dla mnie w cale przyjemne. Pozostało mi tylko wstawić kilka fotek na forum z nadzieją, że trafi do kogoś kto doceni ten model i będzie dalej o niego dbał. Jak na razie to dostaje wiadomości z portali typu allegro  "dam 20 tys!, albo czy wchodzi w gre zamiania za suzuki vitara z pługiem", albo dzwoni ktoś i pyta się "Panie jile to pali? i za jile Pan odda?" co prawda dopiero wczoraj wystawiłem ogłoszenie, także nie ma co narzekać, tym bardziej, że np. rano się odezwała osoba właśnie z tego forum, która widać, że jest fanem marki i jest już zmęczona oglądaniem skatowanych, składanych imprez - niestety ma do mnie troche daleko, ale mam nadzieje, ze wlasnie do takiej osoby auto trafi.

 

Niezły jajcarz z Ciebie... To auto długo wisiało na allegro, jest już znane Tu na forum. W odpowiednim wątku opisane co malowane (w tym jak niechlujnie) itp. Więc albo jesteś tym samy sprzedawcą (ze zmienionym ogłoszeniem i zdjęciami) i próbujesz poprzez forum znaleźć klienta, albo dopiero co kupiłeś (maks kilka dni temu) i już sprzedajesz. Proponuje nie ściemniać TU... !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jednemu psu burek na imię. Ściemiać nikomu nie zamierzam, jak ktoś dzwoni to mówię wszystko jak wygląda auto, co było ostatnio robione itd. Każdy ma jakiś swój priorytet jak kupuje auto i to jest logiczne, że jeżeli coś nie będzie się zgadzało to i tak go nie wezmie. NIkogo nie zamierzam zmuszać tutaj do kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi Guzik3, również wydaję mi się, że to auto sporo wisiało na allegro, tyle że zrobiłeś nowe zdjęcia, i nową aukcję, albo kupiłeś i zorientowałeś się, że nieźle wtopiłeś. I teraz próbujesz je sprzedać.

Gdzie jak gdzie, ale tutaj na forum ciężko będzie Ci ukryć jego niedogodności i chyba nie założyłeś konta, żeby nabić posty i wrzucić do działu "sprzedam"

Nie osądzam Cię, ale widzę, że nie tylko ja to zauważyłem i takim czymś tutaj nic nie ugrasz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Wam teraz na forum o moich problemach osobistych pisał, bo to nie jest na to miejsce, ale to właśnie przez nie sprzedaje subaru. W innym wypadku nawet bym o tym nie myślał. Silnik jest zdrowy, nie byłą składana z trzech aut, przebieg udokumentowany i nie miałem z nią nigdy zadnych problemow wiec nie wiem z czym miałbym się wtopić z tym autem. Tak jak napisałem wcześniej każdy ma inne priorytety jak kupuje auto i jeżeli coś będzie nie tak to i tak go nie wezmie. Wczoraj je dopiero wystawiłem, zrobiło mi się szkoda, więc chciałem sobie chociaż pamiątkę na forum zrobić, ale widzę, że to był błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Wam teraz na forum o moich problemach osobistych pisał, bo to nie jest na to miejsce, ale to właśnie przez nie sprzedaje subaru. W innym wypadku nawet bym o tym nie myślał. Silnik jest zdrowy, nie byłą składana z trzech aut, przebieg udokumentowany i nie miałem z nią nigdy zadnych problemow wiec nie wiem z czym miałbym się wtopić z tym autem. Tak jak napisałem wcześniej każdy ma inne priorytety jak kupuje auto i jeżeli coś będzie nie tak to i tak go nie wezmie. Wczoraj je dopiero wystawiłem, zrobiło mi się szkoda, więc chciałem sobie chociaż pamiątkę na forum zrobić, ale widzę, że to był błąd.

W takim razie pytam kiedy kupiłeś auto????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...