Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeglądając dokumenty zauważyłem, że niedawno minęło 10 lat od dnia pierwszej rejestracji Foresterka 2.0 XT, który gości w moim garażu przez ostatnie 15 miesięcy. Autko ma aktualnie 137 tys. km przebiegu, z czego ostatnie 13 tys. miałem przyjemność przejechać nim osobiście. Niezależnie od miejsca docelowego podróży, pory roku i panujących warunków atmosferycznych samochodzik pomimo swojego wieku nadal doskonale się spisuje. Poza chlapaczami, dołożonymi ze względów praktycznych, zdecydowałem się utrzymać go w seryjnej specyfikacji, w której bardzo mi odpowiada zarówno z punktu widzenia estetycznego jak i mechanicznego.
 

Okolice Kazimierza Dolnego

 
Generalnie bardzo lubię zmieniać auta, ale zanosi się na to, że ten XT stanie się pierwszym od 8 lat samochodem, który będę posiadał dłużej niż przez 1,5 roku. Dodam jeszcze, że polubiłem go do tego stopnia, że nie byłem w stanie podjąć decyzji o zmianie go na nowego Forestera i zamiast tego dokupiłem sobie wolnossącego MY07 z przeznaczeniem do przemieszczania się na co dzień. Przez jakiś czas miałem do tego celu 2.5 XT, ale on z kolei za bardzo prowokował mnie do dynamicznej i niestety zbyt szybkiej jazdy więc musiałem poszukać wolniejszego pojazdu i znalazłem takiego oto Forestera Celebration MY07 służącego mi dzielnie od trzech miesięcy:
 

Forester Celebration

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@@AR2R_K19DLA, czy mnie się zdaje, czy pozbyłeś się świnek? ;)

wszystkie naklejki i badge zniknęły podczas polerki ;)

 

:ok:

 

Dobrze pamiętałam, z tyłu też coś było ... monster zdaje się ;)

Z tyłu był badge "LEGACY"  :P  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...