Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a to i mój brzydal - na starych jeszcze tablicach, ale już zderzaki i listwy w kolorze, czujniki przód i tył też na swoim miejscu, xenony w lampach - czekamy na termin w Eltecu na wydech (niech zgierzanie usłyszą silnik boxera)

 

-- Wt paź 18, 2011 2:38 pm --

fajny kolor :)

 

co do bulgotu, to niestety n/a H6 nigdy nie bedzie bulgotalo tak samo fajnie, jak nierownoodleglosciowe Subaru turbo :roll:

 

ale oczywiscie czekamy na jakis filmik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i ostatni katalizator wytniemy, a potem może cały układ...

z tym wycinaniem kat'ow to raczej ostroznie, bo moze sie okazac, ze koni (i szczegolnie niutkow) nie przybylo, a ubylo, szczegolnie na niskich i srednich obrotach... :o

 

ale ja sie nie znam, fachowcy z Eltec'u pewnie wiedza, co robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój GieTek po otrzymaniu nowe lakieru na dachu (po tym jak zrobilły się drobne dziurki od kamyczków). Zdjęcie ze ślubu :)

 

[ ]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Brawo

 

 

 

Tu masz wlepe na lusterko

 

$(KGrHqUOKkEE6UTU5Ts+BOlNve8qhw~~_12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saszynski, ze spojlerkiem z tylu wygladalby ladniej..... :twisted:

[ ]

 

akurat spoiler z Blitzena jest najpaskudniejszy z paskudnych :mrgreen: ... oem z B4 mi sie nie podoba.. tak jak jest teraz jest dla mnie idealnie... jest czysto, gładko... niczym nie zaburzona linia auta:) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly blitzen jest tak paskudny... ze az piekny.... no ale co mam mowic innego, jak mi pol podjazdu zajmuje

wywal ten bodykit i załóż z S401 :D

 

mój kumpel ma w Dublinie B4 z Body od S401 tylko sporo chce a ja już sie odzwyczaiłem od ładowania siana w auto bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie pojawiła sie pewna niespodzianka,przyjaciel Igi oszczędził mi latania do drzwi za każdym razem i założył mi takie cuś:)

 

-- Śr paź 26, 2011 8:38 pm --

 

 

 

-- Śr paź 26, 2011 8:50 pm --

 

Podchodzę do auta,pstrykam lusterkową świnkę w nos i mówię:"Hey Swiniok"

 

hahahaha dobre:D

 

ale czy ja sie dowiem w końcu dlaczego "świniok"?

 

bo to moja ukochana trzoda :mrgreen:

Byłem na sylwestra w wiedniu i tam takim symbolem szcęścia jest rózowa świnai,kupiłem czapke i maskotkę rózową swinię...Następnie zaraziłem się subru,a ze STi to różowe to..świnia na stałe zagościła na półce z tyłu :mrgreen:

poprzednie auto czyli laguna ,pomimo nazwania czule "reniferu" nie odwzajemniła uczuć,na szczęscie odkryta jedna jedyna słuszna marka odwzajemnie miłośc i w nagrode dosteje co chwilę rózowe swinki,ale bez obaw ,to nie jest rózowa przesada,wiekszośc jest w domku,w aucie jest tylko zapach w kształcie i w kolorze rózowej świni,i z tyłu jest na półce różowa świnia,a i na lusterkach,kasi jest rózowa a moja normalna:)

 

nasza wanna to nasz Świniok i już :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...