Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

piekom, świetne! Zazdroszczę zapału i umiejętności. Auto nie każdemu się spodoba, ale przecież w tuningu chodzi o to, by się wyróżniać! 8)

Ale nie za wszelką cenę :!: :shock:

To już drugi raz dzisiaj na Forum jak zebrało mi się na cofkę... :twisted::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

piekom, świetne! Zazdroszczę zapału i umiejętności. Auto nie każdemu się spodoba, ale przecież w tuningu chodzi o to, by się wyróżniać! 8)
przecież to nie żaden tuning, tylko seryjna wersja. W dodatku jak kojarzę to raczej nie zdjęcie samochodu piekoma bo od lat jest w sieci. Wystarczy wygogluj sobie Impreza Casa Blanca to będziesz miał to zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to nie żaden tuning, tylko seryjna wersja. W dodatku jak kojarzę to raczej nie zdjęcie samochodu piekoma bo od lat jest w sieci. Wystarczy wygogluj sobie Impreza Casa Blanca to będziesz miał to zdjęcie

 

Dokładnie tak. Znęcaliśmy się już nad wątpliwą urodą Casablanki już wiele razy na tym forum :twisted:.

 

PS. Nie "Casa Blanca" a "Casablanca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym forumowiczem i chciałbym się pochwalić moją ślicznotką po tuningu :D:D:D Chciałbym podkreślić że wszystkie modyfikacje zostały wykonane samemu w mojej przy domowej stodole . Oczywiście jest to wersja beta i proszę nie oszczędzać krytyki . Jeśli znajdzie się ktoś chętny na prawdziwie wiejski tuning to zapraszam na prv . Pozdrawiam Roger

Echhh te dzieci neostrady :lol:

Ferie ma pewnie i się nudzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydało się :P generalnie wczoraj przeglądając google natrafiłem na to cacuszko i nie mogłem się powstrzymać .. musiałem zaprezentować na forum . Jeśli kogoś obraziłem interpretacją bardzo przepraszam . A co do mojego nabytku to jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem ssaka w kombi . Z silniczkiem 2-litrowym . Moim marzeniem jest kupić sobie prawdziwego GT ale narazie ciesze się tym co mam . Troszkę o przyszłych modyfikacjach : w oryginale kolor srebrny zamierzam to zmienić i prawdopodobnie pomaluje ją na białą perełkę ale bardzo intensywnie nad tym myślę . Wczoraj zamówiłem nowe lampy po lifcie ,lotki na klapę , tłumik , za tydzień zaczynam prace w pierwszej kolejności jestem zmuszony wyspawać tylne nadkola bo troszke się jej zardzewiało . Samochód kupiłem w niemczech za 1200 euro . Jest to model z 1997 roku . pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym forumowiczem i chciałbym się pochwalić moją ślicznotką po tuningu :D:D:D Chciałbym podkreślić że wszystkie modyfikacje zostały wykonane samemu w mojej przy domowej stodole . Oczywiście jest to wersja beta i proszę nie oszczędzać krytyki . Jeśli znajdzie się ktoś chętny na prawdziwie wiejski tuning to zapraszam na prv . Pozdrawiam Roger [ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/61/Subaru_Impreza_Casa_Blanca_001.JPG ]

 

:shock: Jakaś masakra!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarcik :wink: :mrgreen:

 

Dobrze, że dodałeś, bo bez tego bym się obraził. Zresztą, ja też powinienem to dodać wcześniej, widać macie mnie za niewiadomokogo :mrgreen:

 

Oj tam, oj tam... Zapodałeś dobry żart to My go pielęgnujemy :mrgreen: Sam chciałeś :wink: I tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam jest wnętrze ? Jakieś fikuśne, czy zwykłe z Imprezy ?
z tego co kojarzę takie jak w zwykłej Imprezie, przynajmniej na pierwszy rzut oka, może jakimiś szczegółami się różniło.
Jak byś takie chciał, to może było na rynek debili. Ups, sorki - na rynek USA.
to było tylko na rynek JP?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzi4, tylko JP.

 

A z Ssangyongów Musso było znośne. Prawdziwy koszmar to Rodius i Actyon :mrgreen:

 

O to, to, to... Tego słowa mi brakowało. To dopiero brzydal.

 

 

I wszystko jasne - jaka facjata, takie wnętrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...