Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Owoc, z tego co pamiętam poprzednia zaczepka w stronę barbie miała miejsce zanim pumex został moderatorem. Jeżeli były jeszcze jakieś to przeoczyłem.

 

Co do afery - polecam obydwu paniom przycisk "ignoruj" i tyle.

Bilex, wcisnelam ten przycisk... ale nie zawsze sie loguje to niestety czasem przeczytam ten internet-lans... :D i wtedy to juz musze "inaczej sie udusze" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłaszałem ich dlatego, że były na tyle poniżej krytyki, że stwierdziłem - że nie warto...

 

 

Rozumiem, że kolejnych nie będzie - więc nie będę musiał tego robić. Ale jeśli się pojawią - nie omieszkam zareagować.

 

Takie zaczepki nie były skierowane tylko do barbie, ale również do Witka.

Inne zglaszales. Nie bardzo wuec rozumiem wybiorczosc :shock: Zwlaszcza, ze jest Przemeq, aflinta, WRCFan i Subaryta. Skoro cos jest tak "nisko", to co Cie powstrzymalo? :shock:

 

Poza tym jesli piszesz, ze "byly" zaczepki, a nie bylo reakcji 4 innych modow, to nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Perełka" :razz:

Dziwne to "drewno" na tej kierownicy :razz:

 

Dziwne? Ono jest PASKUDNE :twisted:.

 

Co do "wojny babsko-owocowej" pozwolicie, że się nie wypowiem, bo dopiero wlazłem na forum po niby krótkej, ale owocnej ( :D ) w posty przerwie i kompletnie nie ogarniam ossso kaman :roll:.

 

Jak ogarnę, to dam parę pasków najmniej winnym tj. biernym świadkom tej dyskusji :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jesli piszesz, ze "byly" zaczepki, a nie bylo reakcji 4 innych modow, to nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?

 

 

Ale skoro Bilex też to zauważył - to chyba nie jestem odosobniony?

 

 

PS. Wiem, że nie jestem odosobniony w swoim twierdzeniu. Nie wszystko pisze się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jesli piszesz, ze "byly" zaczepki, a nie bylo reakcji 4 innych modow, to nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?

 

 

Ale skoro Bilex też to zauważył - to chyba nie jestem odosobniony?

 

 

PS. Wiem, że nie jestem odosobniony w swoim twierdzeniu. Nie wszystko pisze się na forum.

owoc - zadam Ci zatem pytanie wprost i na forum - o co Ci chodzi? Wypowiedz sie jako osoba, ktora zglosila sie sama na moderatora forum SIP - jak bys zareagowal - biorac Twoja osobista sympatie dla barbie i niechec do Krebelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc - zadam Ci zatem pytanie wprost i na forum - o co Ci chodzi? Wypowiedz sie jako osoba, ktora zglosila sie sama na moderatora forum SIP - jak bys zareagowal - biorac Twoja osobista sympatie dla barbie i niechec do Krebelki?

 

 

Moja niechęć do Krebelki wyniknęła tylko i wyłącznie z powodów postów popełnianych przez rzeczoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, no widzisz - Ty masz niechec - a ja jako moderator staram sie byc obiektywny, a w sytuacjach w ktorych moze zachodzic watpliwosc co do tejze, prosze o wsparcie innych moderatorow - ktorym nie mozna zarzucic, ze dzialaja w sposob stronniczy. Jak zapewne zauwazyles - co powtorze - poprosilem o uspokojenie sytuacji - co bylo chyba stosowne - natomiast reszte dzialania pozostawiam innym. I chyba sie zgodzisz, ze jest to racjonalne?

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1. Nie znam Barbie, nie znam też w sumie Krebelki. Przyznam jednak, iż zarówno, co Krebelka napisała w odniesieniu do Witka, jak i do Barbie po prostu mnie razi :( Nawet jeżeliby przyjąć założenie, że ma to jakieś tam uzasadnienie, to i tak twierdzę, że nie powinna tak pisać na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem... moglem sie zaciac z Lyzwinskim w jednej windzie :mrgreen:

 

Skoro tak mówisz, to widocznie był powód by tam być... :razz:

:mrgreen:

jarmaj - a kysz a kysz!!! bodajby Ci turbina sie rozprostowala za takie teksty!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What!, powtorze - ze wzgledu na sugerowana "stronniczosc" zostawiam takie sytuacje kolegom moderatorom. Jesli sa watpliwosci prosze zglaszac posty - wtedy kazdy z moderatorow ma taka informacje, ze jest problem do rozwiazania. Mam nadzieje, ze sytuacja jest zrozumiala?

pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1. Nie znam Barbie, nie znam też w sumie Krebelki. Przyznam jednak, iż zarówno, co Krebelka napisała w odniesieniu do Witka, jak i do Barbie po prostu mnie razi :( Nawet jeżeliby przyjąć założenie, że ma to jakieś tam uzasadnienie, to i tak twierdzę, że nie powinna tak pisać na Forum.

Mogles zglosic moje posty moderatorom albo napisac mi na PW.

Nic takiego nie dostalam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to proszę bardzo, ale na mnie licz. Wolę kobiety.

:mrgreen:

 

No to w koncu jak jest z Toba jarmaj wolisz kobiety,ale huzar105 moze liczyc na Ciebie ? :mrgreen:

 

 

Hmmmmm, dałbym głowę, że tam "nie" wpisałem... :roll:

 

Dobrze że huzar105 tego nie zauważył... oj bardzo dobrze... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1. Nie znam Barbie, nie znam też w sumie Krebelki. Przyznam jednak, iż zarówno, co Krebelka napisała w odniesieniu do Witka, jak i do Barbie po prostu mnie razi :( Nawet jeżeliby przyjąć założenie, że ma to jakieś tam uzasadnienie, to i tak twierdzę, że nie powinna tak pisać na Forum.

Mogles zglosic moje posty moderatorom albo napisac mi na PW.

Nic takiego nie dostalam :P

 

Znaczy, ze jesteś moderatorem, skoro wiesz czy ktoś zgłosił Twój post moderatorowi?

Jeśli nie jesteś to fatalnie. To by oznaczało, zerwanie tej cienkiej, acz trwałej nici zaufania łączącej od wieków wmorderatorów z forumowiczami, nici która dla wielu pokoleń forumowiczy była alternatywą dla tajemnicy lekarskiej, telefonu zaufania i opiekuna świadka koronnego w jednym. Całe lata mozolnego budowania harmonii między forumowej zostało bezpowrotnie, do czasu powrotu, zaprzepaszczone. Oby to się nie zakończyło Pierwszą Rabacją Forumowską.

 

[']

 

EDIT:Zapomniałem świeczkę wstawić (co zrobiłem) i po biadolić jak to już nie bywa tak jak dawniej bywało (czego już nie zrobię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1. Nie znam Barbie, nie znam też w sumie Krebelki. Przyznam jednak, iż zarówno, co Krebelka napisała w odniesieniu do Witka, jak i do Barbie po prostu mnie razi :( Nawet jeżeliby przyjąć założenie, że ma to jakieś tam uzasadnienie, to i tak twierdzę, że nie powinna tak pisać na Forum.

Mogles zglosic moje posty moderatorom albo napisac mi na PW.

Nic takiego nie dostalam :P

 

Znaczy, ze jesteś moderatorem, skoro wiesz czy ktoś zgłosił Twój post moderatorowi?

Jeśli nie jesteś to fatalnie. To by oznaczało, zerwanie tej cienkiej, acz trwałej nici zaufania łączącej od wieków wmorderatorów z forumowiczami, nici która dla wielu pokoleń forumowiczy była alternatywą dla tajemnicy lekarskiej, telefonu zaufania i opiekuna świadka koronnego w jednym. Całe lata mozolnego budowania harmonii między forumowej zostało bezpowrotnie, do czasu powrotu, zaprzepaszczone. Oby to się nie zakończyło Pierwszą Rabacją Forumowską.

Łoj... zabrzmialo groznie :D

Od Ciebie tez nie dostalam zadnego PeWu :P

Na GG tez nic mi nie napisales, a numer widnieje pod postami :P

A Pumex dostepu do swojego konta mi nie dal... nie udalo mi sie go zdobyc nawet po probach upicia Lysego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że huzar105 tego nie zauważył... oj bardzo dobrze... :mrgreen:
cholera :mrgreen:

 

A Ty chyba jakis niezaspokojony jestes, milosci na Forum szukasz... :roll:

Moze idz poprostu na 'panienki' :wink: Gdyby tak kazdy z Forumowiczow po 1gr sie na Ciebie zrzucil to moze na 15min 'milosci' by wystarczylo ;)

To jak Forumowa Braci, pomozemy chlopakowi w potrzebie, zeby nas nie nekal ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...