Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyśle też o wymianie felg - te jakoś średnio mi sie podobają :wink:
Przemaluj felgi na inny kolor to dużo da :)

 

Poza tym to czekam na paczkę ze skrzydłem :mrgreen:

Nie zakładaj skrzydła, każdy ma skrzydło :P JEśłi można propozycje dać to ja bym proponował tylko taki mały spojlerek na koniec bagażnika. Naprawdę miażdży :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W związku że poczyniłem parę modyfikacji wstawiłem to i owo więc mogę z czystym sumieniem nazwać Krukowóz Felixowozem . Pare fotek

Wstawiłem wszystkie plasticzki i seryjne fotele co uczyniło samochód miłym w dotyku i słuchu :wink:

Obrazek

Obrazek

 

Po paru szorowaniach i myciach i plakach auto wygląda tak :

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

No i to co najważniejsze napęd . Wstawiłem skrzynię 6MT od STI do tego wał dyfer i półośki .

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

No i by to wszystko wyhamować zainstalowałem tarcze taroxa o takie : :razz:

Obrazek

 

Pewno kolejna modyfikacja to wymiana silnika ale zwężka wstawiona i ładuje już tylko 1.1 Bara więc sądzę ze pośmigam jakiś czas . Teraz to tylko muszę wstawić drugi wiatrak na chłodnice wymienić poduszki pod silnikiem i skrzynią i wstawić chłodnice oleju .

 

super :!: gratuluje poskładania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MO, fajny wóz. Tylko niech Ci do głowy nie przyjdzie montowanie naleśnika czy niskiego spojlera.

 

Nie zakładaj skrzydła, każdy ma skrzydło :P JEśłi można propozycje dać to ja bym proponował tylko taki mały spojlerek na koniec bagażnika. Naprawdę miażdży

 

Hi hi :mrgreen:

 

A co do felg: weź jakieś wypasione - do WRX-a wybór jest spory. Przed kupnem zastanów się tylko, czy nie będziesz zmieniał hamulców na jakieś większe i dopasuj do tego felgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku że poczyniłem parę modyfikacji wstawiłem to i owo więc mogę z czystym sumieniem nazwać Krukowóz Felixowozem . Pare fotek

Wstawiłem wszystkie plasticzki i seryjne fotele co uczyniło samochód miłym w dotyku i słuchu :wink:

Obrazek

Obrazek

 

Po paru szorowaniach i myciach i plakach auto wygląda tak :

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

No i to co najważniejsze napęd . Wstawiłem skrzynię 6MT od STI do tego wał dyfer i półośki .

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

No i by to wszystko wyhamować zainstalowałem tarcze taroxa o takie : :razz:

Obrazek

 

Pewno kolejna modyfikacja to wymiana silnika ale zwężka wstawiona i ładuje już tylko 1.1 Bara więc sądzę ze pośmigam jakiś czas . Teraz to tylko muszę wstawić drugi wiatrak na chłodnice wymienić poduszki pod silnikiem i skrzynią i wstawić chłodnice oleju .

 

super :!: gratuluje poskładania :mrgreen:

 

tamten subi jeszcze sie składa u Zbyszka na Bajecznej . Ten jest Od Kruka z Gdańska. Ale już mi coś chodzi pogłowie by sprzedac i kupić sti z 04 roku albo 06 . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MO, fajny wóz. Tylko niech Ci do głowy nie przyjdzie montowanie naleśnika czy niskiego spojlera.

 

Nie zakładaj skrzydła, każdy ma skrzydło :P JEśłi można propozycje dać to ja bym proponował tylko taki mały spojlerek na koniec bagażnika. Naprawdę miażdży

 

Hi hi :mrgreen:

 

A co do felg: weź jakieś wypasione - do WRX-a wybór jest spory. Przed kupnem zastanów się tylko, czy nie będziesz zmieniał hamulców na jakieś większe i dopasuj do tego felgę.

 

Będzie skrzydło bo już kupione :cool:

 

A co felg to na razie wiem tyle, że bede chciał je zmienić.

 

Dziś byłem na płukance + nowy olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MO

"No i w peace'du wylądował! I cały plan też w peace'du!"

 

 

Ja mam 3 dwójki... + czwartą w promocji. Może to ja po jakimś rabacie specjalnym ;)

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

specjalne pozdrowienia dla Ciebie chojny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelam, że chojny jest taki hojny...

 

a co bedziesz miec lepszego GTka od mojego, zawisc Panie, zawisc :mrgreen:

 

 

Rejtana robił, żeby Ci paska nie dawać .

 

a ze wątły jestem to mnie stratowali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...