Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, jakos nie moge sie do EX przekonac :roll

 

Postaw obok niego STI i od razu sie przekonasz. Mi sie nowe STI podobalo, dopoki nie stanelo obok niego Evo X. Niestety do wygladu nowej Imprezy chyba sie nie przekonam :(

 

[ Dodano: Nie Kwi 20, 2008 1:39 am ]

btw michal, ostatnio dzwoniles celowo do mnie na koma czy przez przypadek Ci sie wcislo? ;)

 

Celowo. Ale uslyszalem sygnal roamingu i nie chcialem Ci nabijac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę szybko co wyszło, fotek już raczej nie wrzucę (auto do poniedziałku w warsztacie) bo liczę na bana od administratora więc na wszelki wypadek się pożegnam (było mi bardzo miło uczestniczyć w forum dopóki WIELKI DYREKTOR go nie zgasił), nie zgadzam się z kretyńskimi zasadami narzuconymi przez sip, które zabijają wymianę informacji i opinii,

jak sip nie chce żeby mu rosła konkurencja to niech sam ruszy tyłek i zacznie ogarniać temat profesjonalnego tuningu na właściwym poziomie a nie żąda ograniczania wypowiedzi, dodam tylko że nie prowadzę żadnej działalności konkurencyjnej w stosunku do sip i nie mam zamiaru

 

wyszło ok. 410 KM (+20) i ok. 560 NM (+60) przy ładniejszym przebiegu wykresów, chyba nie dogadałem się do końca z nie-ASO bo turbina więcej nie da rady a docelowo miało być ok 500 KM, za dwa dni jeszcze osłona stożka i testy :)

życzę wszystkim powodzenia w modyfikacjach :) i wiele satysfakcji z uczestnictwa w imprezach torowo-rajdowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, zrobiłeś lifting niebieskiego? :mrgreen:

 

Bo blachy te same :twisted: .

 

to sie nazywa naśladowanie litchfield-a ;)

 

Dokladnie nie lifting, a litchfing :) L17 CHO prawie jak KR 691CK ;D

 

No kurcze, a na ALT-cie 15 czerwca Cię znowu nie będzie :(

No kiedy ja Cię Mistrzu wreszcie poznam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę szybko co wyszło, fotek już raczej nie wrzucę (auto do poniedziałku w warsztacie) bo liczę na bana od administratora więc na wszelki wypadek się pożegnam (było mi bardzo miło uczestniczyć w forum dopóki WIELKI DYREKTOR go nie zgasił), nie zgadzam się z kretyńskimi zasadami narzuconymi przez sip, które zabijają wymianę informacji i opinii,

jak sip nie chce żeby mu rosła konkurencja to niech sam ruszy tyłek i zacznie ogarniać temat profesjonalnego tuningu na właściwym poziomie a nie żąda ograniczania wypowiedzi, dodam tylko że nie prowadzę żadnej działalności konkurencyjnej w stosunku do sip i nie mam zamiaru

 

wyszło ok. 410 KM (+20) i ok. 560 NM (+60) przy ładniejszym przebiegu wykresów, chyba nie dogadałem się do końca z nie-ASO bo turbina więcej nie da rady a docelowo miało być ok 500 KM, za dwa dni jeszcze osłona stożka i testy :)

 

 

życzę wszystkim powodzenia w modyfikacjach :) i wiele satysfakcji z uczestnictwa w imprezach torowo-rajdowych :)

 

gratuluje przerobki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, zrobiłeś lifting niebieskiego? :mrgreen:

 

Bo blachy te same :twisted: .

 

to sie nazywa naśladowanie litchfield-a ;)

 

Dokladnie nie lifting, a litchfing :) L17 CHO prawie jak KR 691CK ;D

 

No kurcze, a na ALT-cie 15 czerwca Cię znowu nie będzie :(

No kiedy ja Cię Mistrzu wreszcie poznam :)

 

Zapraszam do Klubo ;) Dobrze mowie Kudlaty?

 

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 9:27 am ]

Białe evoX - bardzo fajnym wozem jest i basta 8).

 

I to jest sluszna koncepcja.

 

P.S.

Miales sie ozwac & what? Cierpiales w samotnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales sie ozwac & what? Cierpiales w samotnosci.

 

Wręcz przeciwnie :mrgreen:

 

W bonusie pozna tez milkiego :mrgreen:

 

To należy potraktować bardziej jako karę, niż bonus :mrgreen:

 

Milky dziadyga na dwutygodniowym urlopie.

 

Jak by Tobie robotnicy po biurze chodzili z kielniami i młotami, to byś nie wyjechał? :)

 

I to jest sluszna koncepcja.

 

Cóż - nie stać mnie na to, co Ty niedługo kupujesz, dlatego coraz bardziej się uśmiecham do... nie powiem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by Tobie robotnicy po biurze chodzili z kielniami i młotami, to byś nie wyjechał? :)

 

Ale jak slicznie bedzie :)

 

Cóż - nie stać mnie na to, co Ty niedługo kupujesz, dlatego coraz bardziej się uśmiecham do... nie powiem :) .

 

Ciemna strona mocy jak juz przyciagnie to nie puszcza :twisted:

 

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 12:04 pm ]

Gryzlak, odpowiedz na Twoje pytanie, bo akurat tu jestem. Ujme to w jezyku tybulcow. I'm afraid that we can't convert the car to LHD here as it is too expensive but you can buy the full GroupN conversion kits from someone like Tommi Makinen Racing (www.tommimakinenracing.fi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, adam.str, eee... jak czytacie?

Stoi jak wół, że listwy były opcjonalne. :razz:

Ftoki zrobię jak tylko znajdę chwilę czasu, bo teraz jeżdżę, jeżdżę... :mrgreen:

 

Ale oczywiście fotele skóra+alcantra (calkiem toto przyjemne) i w środkowej konsoli wskaźniki są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, adam.str, eee... jak czytacie?

Stoi jak wół, że listwy były opcjonalne. :razz:

Ftoki zrobię jak tylko znajdę chwilę czasu, bo teraz jeżdżę, jeżdżę... :mrgreen:

 

Ale oczywiście fotele skóra+alcantra (calkiem toto przyjemne) i w środkowej konsoli wskaźniki są.

oto i chodzilo! fajowe sa, wiec szkoda ze ich nie ma... :o

 

p.s. moze nie potrzebujsz zlotych felg? :razz:

bo niektorzy twierdza, ze nudne sa, etc. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...