Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

post-6466-1398548801,1041_thumb.jpgpost-6466-1398548837,9726_thumb.jpgpost-6466-1398548864,5613_thumb.jpgpost-6466-1398548910,658_thumb.jpg No i w końcu ja... Przedstawiciel uboższej części społeczeństwa, której nie stać na utrzymanie STI ;-) Typowe 2.0XT Forestera. Wszystko "stock" I pewnie takim na jakiś czas pozostanie. Oczywiście gdyby ktoś miał ochotę na mały zlot w rejonie Podhala (a powiat tatrzański i nowotarski obfity jest w użytkowników Subarynek :-P), to jestem za.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel320ce no to mam nadzieję, że kupiłeś za naprawdę ciekawe pieniądze bo 40k PLN (a wcześniej 44 k PLN)  PLN to IMO za dużo żądane było ale najważniejsze, że masz świadomość co masz i oby auto sprawiało dużo frajdy :)

Auto przewijało się w tym wątku: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/45285-impreza/?p=1905742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI 2002r 265KM 106000 kilometrów, świeżo ze Szwajcarii - koszta 44500zł. czy drogo? trzeba go zobaczyć z bliska i przejechac sie nim-mam gdzieś krytyke.

To najlepszy samochód jaki mogłem kupić. Gratuluje zakupu pawel320ce

 

PS. Do zobaczycha gdzieś, kiedyś...

WE ARE THE BEST! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mówię to samo.

Podoba mnie się moje auto i tyle.

Jak ktoś wybrzydza to niech szuka okazji.

Obejrzałem kilkanaście sztuk i tylko ten spełniał moje oczekiwania.A że nie jest idealny to trudno przeżyję;-)

STI 2002r 265KM 106000 kilometrów, świeżo ze Szwajcarii - koszta 44500zł. czy drogo? trzeba go zobaczyć z bliska i przejechac sie nim-mam gdzieś krytyke.

To najlepszy samochód jaki mogłem kupić. Gratuluje zakupu pawel320ce

 

PS. Do zobaczycha gdzieś, kiedyś...

WE ARE THE BEST! :D

Ja Tobie też gratuluję i przyjemnego użytkowania!!!!

Kocham bulgot mojego auta!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można , to ja chciałbym pokazać swojego legasia:) Kilka lat czekania na powrót do subaru i w końcu znów mam, :drool::thumbup:   jak widać na jednym ze zdjęć, autko ma podtlenek lpg, przeciwników lpg proszę z miejsca o wybaczenie :) Pozdrawiam Subaru maniaków :)

post-16564-0-57344800-1398940129_thumb.jpg

post-16564-0-63360700-1398940169_thumb.jpg

post-16564-0-27777500-1398940237_thumb.jpg

post-16564-0-79045700-1398940652_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niech Ci sluzy dlugie lata. :)

dziękuję serdecznie, mam nadzieję że tak będzie :) frajda z jazdy jest niesamowita, wiem że słaby ale trzymanie w zakręach miodzio, przesiadłem sie z meganki cabrio ze 150 konnym motorem i fakt , megana szła jak przecinak ale w zakręty bym sie bał wchodzić tak szybko jak subarakiem :) awd to awd  :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barczi, podtlenek wybaczyć jak najbardziej- ale umiejscowienie korka woła o pomstę :huh::wacko::rolleyes::unsure:

Nigdy nie zrozumiem ludzi, czym kierowali się przy podejmowaniu decyzji- o umiejscowieniu wlewu w tym miejscu :D

Ale to tylko Moje osobiste spostrzeżenie...Poza tym Legaś extra...Kolor świetny mój ulubiony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nowsze modele tak miały. Może to po prostu kwestia jakiejś fabrycznej instalacji? Chociaż ja w Outbacku tej budy wlew miałem pod klapką.

 

Posłane alfabetem Morse'a, wystukane w rynnę i parapet przy pomocy Z1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barczi, podtlenek wybaczyć jak najbardziej- ale umiejscowienie korka woła o pomstę :huh::wacko::rolleyes::unsure:

Nigdy nie zrozumiem ludzi, czym kierowali się przy podejmowaniu decyzji- o umiejscowieniu wlewu w tym miejscu :D

Ale to tylko Moje osobiste spostrzeżenie...Poza tym Legaś extra...Kolor świetny mój ulubiony :D

też tego nie zrozumiem   i wygląda to paskudnie ale tak już było zakładane, gaz był zakładany u Helmutów i może tak musi być , czort wie , a kolor też mi się podoba , po kodzie to 86F czyli Blue Steel Metalic :)

W sąsiednich krajach taki jest po prostu wymóg.

Fajny kolor gacka a jak w środku się prezentuje?

jak przestanie padać i ogarnę wnętrze to zrobię fotkę środka :) nie ma skóry ale tapicerka fajnie się prezentuje , nie poniszczona , jest elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...