Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

W związku z tym ja też nie widzę :biglol:

Czekaj - ogólnie widzę nieźle, więc chyba czas zajrzeć w spodnie?

 

 

Właśnie... Pani Doktor, co Pani sugeruje? :ph34r:

 

 

Dyskryminację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że liberator pozbawiony szklanego dachu...Poza tym...fajne pudełko :D

noo bardzo fajne autko ...

tylko trzeba uważać na otwartej drodze bo jak są wiatry to auto lata z prawej na lewą itd ...

moje pierwsze dni z autem były śmieszne nie mogłem się powstrzymać od śmiechu noo i jeszcze ta reakcja pieszych :DD

jakiś czas temu policjant do mnie podszedł i pytał co to za auto jak mu powiedziałem że subaru to się śmiał i nie wieżył, więdz mu dowód pokazałem, gość był blady :D

a jak z efektem mycia silnika podoba się czy zrobiłem to [edycja moderatora] ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo dyslokację pociągającą dysocjację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ByCZeK90spg, Z tym podmuchem bocznym w liberko to się zgadzam....duża powierzchnia boczna to jak żagiel...ale plus dla małego szubru to niski środek cięzkości...gdyby jeszcze je zglebić i dać szersze koło...nie byłoby już takie wywrotne :)

A co do silnika w Imprezce to patrząc na to jak wyglądało przed- to oczywiście robota na plus....Choć rzecz jasna da się lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ByCZeK90spg, Z tym podmuchem bocznym w liberko to się zgadzam....duża powierzchnia boczna to jak żagiel...ale plus dla małego szubru to niski środek cięzkości...gdyby jeszcze je zglebić i dać szersze koło...nie byłoby już takie wywrotne :)

A co do silnika w Imprezce to patrząc na to jak wyglądało przed- to oczywiście robota na plus....Choć rzecz jasna da się lepiej :P

oczywiście że da rady zdobić lepiej, ale czasu mi brak, przynajmniej teraz jak się coś tam robi to człowiek sie nie upierdzieli :)

 

Witajcie, to jest moje Subaru,

Też od takiej zaczynałem. Miłe wspomnienia.

 

Wymień sobie grill na taki a będzie wyglądał dużo lepiej i o 2 lata młodziej ;)http://allegro.pl/grill-atrapa-subaru-impreza-95-1-6-i3792208708.html

 

8b1e338434c0005a.jpg

 

proszę bardzo :) zrobiłem to specjalnie dla was, nie mogę sie teraz napatrzeć, zupełnie inne autko brak mi tylko tylnej lotki, jak ktoś coś będzie słyszał o jakiejś

pasującej lotce prosił bym o jakieś wskazówki z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam jak coś cały czas, ale jak ktoś znajdzie tanio najlepiej do 150 zł z przesyłką proszę dać znać ...

 

tak wgle jak już bym kupił ( pewnie w innym kolorze ) to na jaki ją przemalować ? czarny ??

Edytowane przez ByCZeK90spg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ByCZeK90spg,

 

Tak silnik wyglądał u Mnie :)

 

A tak lotka w kolorze czarnym...Moim zdaniem do innych czarnych elementów to najlepsze połaczenie..Ale to kwestia gustu :D

 


Się zakręciłem się,że Ty masz sedana :P

No ale kolor lotki zawsze można ocenić :D

post-5761-0-14214100-1395252329_thumb.jpg

post-5761-0-45483900-1395252459_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha..ten silnik nie był czyszczony...On po prostu tak wyglądał :P

A lotka u Ciebie to tylko w kolor...Bez innych czarnych dodatków sama ciemna lota słabo by wyglądała :(

Wydech rzeźbiłem sam...tzn. kolektor był z antyka- końcowy przelotowy a reszta we własnym zakresie i z pomocą taty spawacza/ amatora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ByCZeK90spg, A czemu Imprezka na sprzedaż? :P

ehh... jak dla mnie auto jest za słabe jak na swoje spalanie ...

auto niby duże ale w środku jest mało miejsca, po prostu mi nie odpowiada !

ogólnie Subaru jest ok "Impreza, Legancy i Forester" podobają mi się te auta ...

ale wolę auto duże lub małe Impra miesi się w średnich, nawet jak je sprzedam zawsze będę miło patrzał na

Subarynki, a boXera dźwięk jest prześliczny, jeszcze jak jest wszystko zrobione ,^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...