Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja tydzień temu kupiłem WRX kombi 2003 od kolegi forumowego Bolek80. Prawdziwe cacko.

Auto nienagannie utrzymane, serwisowane, bezwypadkowe, potwierdzony serwisem przebieg 135000 km, dwa komplet kółek 17", wszystko robione na czas.

Najważniejsze, że wózek dla dziecka wchodzi do bagażnika :)

jeszcze na ogłoszeniach stoi :

http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-C29093212.html

Dawno nie byłem tak zadowolony jak z tego zakupu :)

 

subaru2003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wkleiłem już fotki w galerii ale pozwolę sobie tutaj też się pochwalić.Trochę ponad pół roku po zakupie mogę powiedzieć, że większość prac nad odświeżeniem auta jest już za mną.Przede wszystkim skupiłem się na przywróceniu Imprezie prawie oryginalnego wyglądu.Auto ma teraz nowy lakier 02c,zrobioną blacharkę,zmienione zawieszenie,felgi.Wróciłem też do fabrycznych wlotów i dołożyłem duży spojler.Została mi jeszcze tylko wymiana bocznych szyb bo mają denerwujące rysy, przyciemnienie ich,wymiana wskaźników od turbiny i to wszystko.Potem pomyślę o przemapowaniu bo w sumie mam zakuty silnik...

post-11527-0-12246100-1371067983_thumb.jpg

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kolor

 

Bardzo się cieszę,że Ci się auto podoba,tym bardziej że,jak piszesz,klasyki Cię nie przekonują.Kolor zmieniałem z klasycznego 74F na 02C bo ten nowszy jakoś mi się bardziej podobał.Zresztą ten mój lakier był już stetrany deczko,więc była okazja :)

 

Felgi od MG?

 

Bingo :) Felgi są od MG,identyczne miałem w rajdowym A-grupowym Kadecie tyle,że o rozmiar mniejsze i na cztery śruby.Sporo z nimi przeżyłem i muszę powiedzieć,że moim zdaniem są dość pancerne.Może tylko jako ciekawostkę dodam,że te felgi dla MG produkowane były przez firmy zewnętrzne w dwóch krajach: w Turcji i ... w Polsce.Moje pochodzą z Polski :)

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Nie bylo mnie tutaj blisko 2 lata :) wiec witam ponownie. 2 lata temu pozbylem sie mojego GT'ka jako ze musialem kupic vana pod dzialalnosc... bolalo bardzo :D na cale szczescie wkoncu udalo sie znowu cos kupic, tym razem nieco nowsze bo z 2001 roku,

 

http://imageshack.us/photo/my-images/832/37xq.jpg/

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/21/9bjg.jpg/

 

 

Generalnie autko totalnie standardowe w przeciwienstwie do mojej poprzedniej. Nie planuje jednak wielu modow. Najblzsze plany to spoiler STi, wydech, dump valve i nieco dalszej przyszlosci remap ecu. W pierwszej kolejnosci jednak rozrzad ( z malym pytaniem a propos tego napisalem w dziale technicznym ). Mam nadzieje ze auto posluzy dluzszy czas. Stan ogolny jest bardzo fajny, zadbane auto tak z zewnatrz jak i wewnatrz. Od strony technicznej, regularnie serwisowane ( 2 gi wlasciciel ). Mysle ze to dosc udany zakup :)

 

Mysle ze teraz czesciej bede tu zagladal :)

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć witam :)

I ja się pochwalę moim ostatnim dzieckiem, forek 2,5xt, urzekł mnie czarną skórą i lakierem, co prawda szukałem 2.0, ale wszyscy wiemy jak to jest :D

tutaj wstawiam fotkę, którą zrobiłem niedługo po kupnie. Niestety miałem pecha i jakiś tydzień temu trafiłem na lekkie gradobicie jadąc do Minska maz. (czerwone pole zaliczone na zegarze jak zmykałem na stacje pod dach hehe). Teraz przeprawa z ubezpieczalnią i "forek potworek" będzie miał lakierowaną całą mordke boki, dach, nowy szyber i przednią szybę. Trzymajcie kciuki!

 

962044_636617213019104_2105583699_n.jpg?oh=f6e64aed40520d900fe7ca9a51b35ce1&oe=51BEE31B&__gda__=1371492471_b7510e9d8069c2684771a79e7a5eddf1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć witam :)

I ja się pochwalę moim ostatnim dzieckiem, forek 2,5xt, urzekł mnie czarną skórą i lakierem, co prawda szukałem 2.0, ale wszyscy wiemy jak to jest :D

tutaj wstawiam fotkę, którą zrobiłem niedługo po kupnie. Niestety miałem pecha i jakiś tydzień temu trafiłem na lekkie gradobicie jadąc do Minska maz. (czerwone pole zaliczone na zegarze jak zmykałem na stacje pod dach hehe). Teraz przeprawa z ubezpieczalnią i "forek potworek" będzie miał lakierowaną całą mordke boki, dach, nowy szyber i przednią szybę. Trzymajcie kciuki!

 

962044_636617213019104_2105583699_n.jpg?oh=f6e64aed40520d900fe7ca9a51b35ce1&oe=51BEE31B&__gda__=1371492471_b7510e9d8069c2684771a79e7a5eddf1

 

Ladny!! Ps moglem go widziec w piatek kolo 17 na skrzyzowaniu nowowiejskiej z niepodleglosci? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć witam :)

I ja się pochwalę moim ostatnim dzieckiem, forek 2,5xt

 

Siemasz Orlen, swiat jest jednak bardzo maly :) Poznalismy sie na ostatnim sylwestrowym wyjezdzie ZG i pare razy zlapalismy sie w parku. Pewnie jakos zlapiemy sie na miescie. A tak przy okazji - mega lesnik, hehe :) Za rok kupuje rowniez 2.5xt! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć witam :)

I ja się pochwalę moim ostatnim dzieckiem, forek 2,5xt

 

Siemasz Orlen, swiat jest jednak bardzo maly :) Poznalismy sie na ostatnim sylwestrowym wyjezdzie ZG i pare razy zlapalismy sie w parku. Pewnie jakos zlapiemy sie na miescie. A tak przy okazji - mega lesnik, hehe :) Za rok kupuje rowniez 2.5xt! :)

 

mały mały :D

to co zima i pojeżdżawka na lince za potworkiem ? :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...