Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięks panowie. Szukałem felg dwa miesiące i w końcu je mam :D . Przez to, że fotki robione w słońcu te felgi wyszły mało złoto, w rzeczywistości barwa jest pełniejsza a auto potrzebuje polerki wg mnie i tak :wink:

subarunew036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi112, co do lamp to trochę cierpliwości, czasu i chęci + spray- modyfikacja praktycznie darmowa a wygląd sporo lepszy, auto wygląda "czyściej" na przodzie. Lakier? :lol::lol::lol:

eddie_gt4, z kierą po prawej łatwiej się tu wyprzedza :twisted::mrgreen:

bartolomeo, tak to 5x100 , 18" Revolution Millenium 6.9kg sztuka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lamp to trochę cierpliwości, czasu i chęci + spray- modyfikacja praktycznie darmowa a wygląd sporo lepszy, auto wygląda "czyściej" na przodzie. Lakier?

Ładnie to wymyśliłeś i zrobiłeś :!: Daj fotkę z przodu żeby szło to lepiej zobaczyć :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skiba STI, w piekarniku rozgrzewałeś klej i jakiego użyłeś przy montażu, nic nie paruje?

Na nasioc co drugie subaru tak jest zrobione, najfajniej wyglądają ze stickerbomb, dla mnie to obowiązkowa czynność.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skiba STI, w piekarniku rozgrzewałeś klej i jakiego użyłeś przy montażu, nic nie paruje?

Na nasioc co drugie subaru tak jest zrobione, najfajniej wyglądają ze stickerbomb, dla mnie to obowiązkowa czynność.

Pozdrawiam

Piekarnik 8) i żadnego kleju, na tym samym i nic nie paruje odpukać :D

stickbomb??? Nie widziałem. Podeślij link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co mam. Prosta i niekosztowna modyfikacja a zdecydowanie poprawia wygląd 8)

Mam też fotki wyciągniętych lamp przed i po jeśli ktoś będzie chciał :wink:

[ http://img825.imageshack.us/img825/5300/subarunew004.jpg ]

[ http://img844.imageshack.us/img844/5395/subarunew014.jpg ]

 

 

Jeśli to nie kłopot to ja poproszę te fotki :)

Jeszcze raz gratuluję pięknej sztuki :)

A po polerce zamieść zdjęcia, ciekawym czy będzie jakaś różnica :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli to nie kłopot to ja poproszę te fotki :)

Jeszcze raz gratuluję pięknej sztuki :)

A po polerce zamieść zdjęcia, ciekawym czy będzie jakaś różnica :mrgreen:

 

Dzięki. Auto trzy miesiące temu, kiedy je kupiłem, było w 100% standardowe, ale w dobie internetu, kiedy można podpatrzeć co inni z autami robią nie sposób się oprzeć i pozmieniać tego i owego :twisted::mrgreen:

Proszę fotki z tym, że robione z lampą błyskową a to troszkę zmniejsza wizualną różnicę. W rzeczywistości jest dużo lepiej. Jeśli się w to pobawisz na pewno nie będziesz żałował :wink:

takietam014h.jpg

takietam017.jpg

AHA nie możesz też zapomnieć o żarówkach :!: Potrzebne będą srebrne świecące na pomarańczowo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też nie widziałem, ale myślę, że nie pasuje ten styl imprezie. Do tego trzeba "glebę" na maxa a potem nie wykorzystasz tego auta w 100%. Auta gti, golfy, polo tego typu tak.

A może po prostu jestem za stary :roll:

 

-- Pn kwi 02, 2012 1:53 pm --

 

(...) tak to 5x100 , 18" Revolution Millenium 6.9kg sztuka :wink:

serio serio? to bardzo dobry wynik dla 8x18 felgi, az trudno mi uwierzyc w te 6.9 kg :o

Jestem zmuszony edytować i przyznać się, że nie są aż tak lekkie.

To są 7.5x18 a mimo to jednak są cięższe :? Sprzedawca się mylił a ja sieje propagandę. Widziałem też opis jednego gościa (http://www.cardomain.com/ride/3384023/2 ... i-sedan-4d) co twierdzi, że jego J8 ważą 8.5kg co okazuje się też nie być prawdą.

Nieważne mnie się i tak podobają :mrgreen:

 

-- Pn kwi 02, 2012 8:33 pm --

 

STi Robert, i jak poradziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie moje,ale ...ja chcę taką służbówkę :twisted::twisted: :shock: :shock: :shock:

 

-- Wt kwi 03, 2012 9:58 pm --

W Anglii możesz się wszystkiego spodziewać. Widziałem kiedyś świetnie "porobionego" czerwonego howka sti na poboczu z policyjnymi motorami. Po zbliżeniu okazało się, że to cywilne policyjne auto :shock: . Kilka razy widziałem subaraki i evo, IX i X .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomarzyć można :mrgreen: Blob też dobrze wygląda (choć to pewnie "tylko" WRX :P ).

A na serio,znalazłem ładnego GC w wersji ambulans,a że mam tego samego (tzn inny front tylko) to już mam pomysła na ..zloty :mrgreen:

Projekt będzie nosił nazwę "PIG AMBULANCE" i zadebiutuje na niemieckim otwarciu sezonu tuningowego w Rothenburgu :mrgreen:

Już pewien gadżet został kupiony,a odpowiednie świnie się projektują :mrgreen::mrgreen:

 

-- Śr kwi 04, 2012 8:06 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pozytywne opinie. Cieszę się, że Wam się podoba. Jeszcze dwie małe zmiany co do wyglądu przede mną, może w następnym tygodniu i auto będzie skończone 8) , a potem... a potem zajmiemy się pałerem :twisted:

No jak tam z lampami radzicie sobie? Mam jeszcze jedną fotkę lampy

subarunew047.jpg

hemi112, :lol: 8) ruszasz na Niemcy? Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...