Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

jakikolwiek program do obrobki (np. PINACLE) - jako zrodlo mozna wczytac dowolny material i przerenderowac na inny... ale najprosciej chyba VirtualDUBem z odpowiednimi wtyczkami do MPEG2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

michal, :wink: dlatego pierwsza opcja (PINACLE) to program dla absolwentow szkol srednich ;) ... wez jakikolwiek program do obrobki VIDEO... wiekszosc zamienia DVD na inne formaty przez rerendering (ponowne przetworzenie materialu)... moze znajdzie sie ktos kto czesciej niz ja zrzuca DVD->DIVX i jest na bierzaco w sofcie- moze wyszlo cos nowego... swego czasu widzialem w promocji na emule cos takiego: DVD2DIVX ale bylo z tym sporo pieprzenia....

 

p.s. Ty jestes z Warszawy? Dzwonil do mnie przed chwilka Flipper... ze jest u Kopera i ze potrzebuja STiaja do czegos - nie wiem o co chodzi ale beda do mnie dzwonic od Kopera to powiedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdjęcie pod domem ale niestety z powodu mgły nie widać giewontu, reszta była robiona pomiedzy chochołowem a butorowym wierchem (tak jak gubałówka) jechaliśmy czarnym szlakiem dla piechurów (uciekali az miło) i forys dał radę, do samej góry przejechał i nawet nie miał problemów jak tylko zmienie format to postaram sie jeszcze jakies fotki wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wck

dzieki kolor jak to kolor z powodu aury gdybym nie miał zdjęć to już bym pewnie nie pamiętał jaki jest :wink: Brakuje dmuchawki ale kupowałem z mysla o gazowaniu a wg mnie gazowanie turbinki byłoby pomyłką. Pomimo że jest to wersja GL posiada niezłe wyposażenie brakuje mi tylko szyberdachu i podgrzewanych lusterek i foteli (skóra niepodgrzewana najprzyjemniejsza w zimie nie jest) ale może nie dostane wilka. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael takie pytanko do ciebie....... myslisz o zakupie w najblizszym czasie jakiejs Imprezy? I czyzby bedzie to GT?

 

Jakbym miał kasę na fajny szybki dupowóz to choćby jutro. Ale mnie nei stać i nie widać takich perspektyw.

 

A tak przyznaj sie sam przed soba ile kasy wlozyles w Cossiego i czy nie byloby z tego Imprezy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...