Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

herrkam, 3.5 przod, 3.2 tyl :D Oponki koncza sie mniej wiecej po dwoch/trzech okrazenia takiej jazdy. Normalnie, na TP konczy sie tylko lewy przod i lekko niszczy prawy tyl ;) Generalnie maja w 2006 roku zmieniac nawierzchnie na torze "Poznan", bo ta co jest teraz blyskawicznie niszczy opony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie maja w 2006 roku zmieniac nawierzchnie na torze "Poznan", bo ta co jest teraz blyskawicznie niszczy opony

 

Naprawdę? Rewelacja, bo ta co jest, to nie dość że niszczy opony, to jeszcze jest ... dziurawa momentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkopolanin, info jest od jednego z ludzi z AW, wiec jest pewne. Tylko, ze nie jest pewne, czy beda dysponowali odpowiednia iloscia gotowki :(

 

Wreszcie się może na coś przyda giełda samochodowa i siedlisko patologii tj. giełda części. Jak już mają być, to niech zarabiają na infrastrukture !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, ja wcale nie wiedzialem, ze od niedawna sie montuje uklady wydechowe tej firmy w Subarakach :mrgreen:

 

GT nr 12 Grudzien 2005

 

"Poprawianie Legendy" str.45 ostatnia kolumna:

 

"Wydech natomiast to polaczenie kolektora Supersprint owinietego tasma termowrap oraz dwu i pol calowego wydechu Debil, zakonczonego tlumikiem H&S"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, to piekne jest ;D Glupi Word poprawia "devil" na "debil", a "tuning" na "tubing" ;D Mimo trzech korekt i tak sie przedostalo ;D

 

Nie żaeby się czepiać, ale autokorekta jest kiepskim pomysłem :) Najlepiej wyłączyć i zostawić tylko by podkreślał błędy. Sumarycznie tekst będzie spójniejszy. Zresztą OpenOffice i tak jest lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, 3.5 przod, 3.2 tyl :D Oponki koncza sie mniej wiecej po dwoch/trzech okrazenia takiej jazdy. Normalnie, na TP konczy sie tylko lewy przod i lekko niszczy prawy tyl ;) Generalnie maja w 2006 roku zmieniac nawierzchnie na torze "Poznan", bo ta co jest teraz blyskawicznie niszczy opony :(

3.5 bara rozumiem :shock:

To wszystko sie wtedy skończy. Ja jęździłem na 2,5 raz przez pomylke, żle pokazał ciśnieniomierz i mialem opony prawie z kortem zamiast bierznika po 20 km. Przed jazda były łyse , ale po wyglądały jakbym szczotką drucianą darł je tydzien bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...