Skocz do zawartości

TRUMNA NA DACHU WRX KOMBI


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Zwyklej trumny na narty np. Montblanc albo THULE sie na dacha kombi nie zamontuje, albowiem spojler staje pionowo i za belka zamocowana na religach zostaje jakies 25 cm. A Trumna wystaje jakies 40 - 50 cm, mierzylim wiele modeli. No nie wystaje trumna kwadratowa, ale ona jest nie na narty.

A ja se kupilem WRX kombi zeby byl praktyczniejszy. Tak? A na zwykly bym najwieksza trumne wrąbał, 254litrow albo 600 i bym jechal gdzie dusza zapragnie, a tak moge na tydzien wziac jedna pare majtek.

 

I czy mnie ktos uprzedzal ze skosnookie wymyslily tak zeby jednak nie jezdzic tym auutemk daleko? Bo sie nie zmiesci: stoliik skladany, cztery lezaki, kuchenka gazowa, prymus, osiemdziesiat kila puszek turystycznych z mielonka, pasztet drobiowy, dzem, cztery spiwory, namity dwa, kajak, kanoe, wiosla, siekiera, aparat foto, dwie maczety, karimaty, rowery 4, spodnie, gooretexy, kaski, narty swonbordy, liny cumownicze, kotwica, 4 tony balastu.

 

A moze derekcja wie o jakims box co w niego wlaza narty 192 dlugosci co sie na WRX kombi miesci????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jeżdzę na narty ale trumny nie kupowałem. Jest to dobre rozwiązanie bo wchodzi oprócz nart pare innych rzeczy. Jednak troszku zwiększa opór powietrza. To trochę dziwne że do kombiaka nie da się założyć. Może Dyrekcja sprzedaje takowe??

 

P.S. Zapomniałeś dodać obok tych rowerów i puszek jeszcze 4 młode laski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ickx - cztery laski by sie zmiescily, z trudem, albo nawet wcale, bo te mlode laski to biora tyle szpilek ze soba, ze trzeba przyczepe kombi ciagnac.

Dyrekcja nie sprzedaje na moj gust. Tylko krotki box. I za trzy razy tyle co THULE.

TommiFromK, trumna na narty bardzo dobra, o wiele mniejszy opor niz narty gole. I cichsze. Na dodatek: nie wiem czy na dachu wozisz narty , ale na dachu gole narty to smierc dla slizgow i wiazan, wżera sie sól w slizgi głęboko, z wiązań wymywa smary. Oj, odradzam. Jesli jestes upraty, to jest sposob: owiajsz narty folia spozycza, ta przeźroczysta, a na miejsca ją zrywasz i wywalasz. A w aucie masz drugą rolkę.

Folia spozywcza również mozna zakneblować osobę, która siedzi obok i mówi, moze byś jednak zwolnił, kochanie. Na ogół jest to kobieta. Ale tak kneblować, żeby oddychać mogła.

Super ten link u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja woże albo gołe narty albo stosuje jakieś domowe sposoby owijania. Mam zamiar zakupić pokrowce. Narty mam stare wieć nie szkoda mi ich tak bardzo ale staram się nie niszczyć. Jeżeli chodzi o osobę na prawym fotelu w czasie jazdy na narty to mamtrzy wersje:

1. Kumpel: stary weź jebnij temu kolesiowi w malaczu. Niech nie myśli że wygra z Audiczką.

2. Ostrożnie bo jest ślisko a ja mam ochotę zyć. Pare miunt później: no deptaj mocniej po tym gazie. Zgadnijcie kto to taki niezdecydowany(pytanie retoryczne) Nie mówi jesscze do mnie kochanie.

3. Albo zwolnisz albo więcej nie dostaniesz samochodu. No patrz!!! no patrz co robisz!!!

 

Cóż cięzkie jest życie kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi a nie miałeś nikogo na prawym kto się darł - "No jedź. No wciśniej w końcu ten gaz. No po co hamujesz. Mogłeś ten akręt szybciej pojechać!"? ;-)

 

No niestety nie dostapiłem takiego zaszczytu. Zwykle każą mi zwolnić. Czasami jak fajnie dynamicznie mi się jedzie i ktoś mi mówi że mam zwolnić to specjalnie jeszcze dodaje gazu i zaczynam szarżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam podobny problem, tyle ze w Alfie Sportwagon. Impreza WRX kombi ma podobny problem, co Sportwagon. Oba auta to kombi przez male "k". Poniewaz dosc czesto jezdze na narty kupilem pack Thule Vision - taki z podcieta dupka. Dlaczego taki wybralem? Poniewaz kufer w Sportwagonie otwiera sie z kawalkiem dachu (!) chcialem, aby klapa nie uderzala w pack. Niestety, pack jest i tak za dlugi i przy kazdym otwarciu klapa opiera sie o pack, a szerokosc otworu jaki powstaje po jej otwarciu to ok. 60 cm - masakra, ale walizke w pozycji kucajacej da sie upakowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...