Skocz do zawartości

lodowka 12v do auta


luksp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam severina 12v/220v - zbija kilka/kilkanascie stopni wzgledem otoczenia. Przydaje sie do napojow, kanapek, wedlin etc ;) Lodow raczej sie nie przewiezie. Jedyny jej minus to rozmiar - nie mieści się pod roletka w foresterze.

 

severin-electric-cool-box-dark-grey-foto

Edytowane przez odrobina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką Campingaz i polecam. Potrafi schładzać i utrzymywać temperaturę. Mam też adapter/przetwornicę na 230V.

Trochę to szumi, w samochodzie nie słychać za bardzo ale w domku w nocy radzę wstawić do łazienki ;)

 

 

Mam dokładnie tę:

http://www.campingaz.com/PL/p-23877-powerbox-28l-classic.aspx

 

23877.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i to juz jakies podpowiedzi:)


Mam taką Campingaz i polecam. Potrafi schładzać i utrzymywać temperaturę. Mam też adapter/przetwornicę na 230V.

Trochę to szumi, w samochodzie nie słychać za bardzo ale w domku w nocy radzę wstawić do łazienki ;)

 

 

Mam dokładnie tę:

http://www.campingaz.com/PL/p-23877-powerbox-28l-classic.aspx

 

23877.jpg

apropo kolor pasuje nawet do koloru butow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z wiatraczkiem :)

Ale i tak używam głównie wkładów chłodzących, wiatraczek to jak już to do podtrzymania tego co wkład schłodzi na długiej trasie. Ale za dużo na niego nie licz.

 

 

sluchaj a jak kupie zalozmy pojemnik -izolator- (czyli nie elektryczną lodówke)  do tego kilka 8-10szt wkladow   i będą w aucie o temp 25st - przez ile godzin się tam nie ociepli? 

głównie chodzi mi przewóz powiedzmy lodówkowych zakupow- przez ok 5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sluchaj a jak kupie zalozmy pojemnik -izolator- (czyli nie elektryczną lodówke) do tego kilka 8-10szt wkladow i będą w aucie o temp 25st - przez ile godzin się tam nie ociepli? głównie chodzi mi przewóz powiedzmy lodówkowych zakupow- przez ok 5h

Do produktów chłodzonych Ci wystarczy, mrożone się zaczną rozmrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w ubiegłym tygodniu kupiłem pod kątem wyjazdów wakacyjnych autem lodówkę WAECO ten model: http://pl.waeco.com/produkty/4179_3215.php

droga ale moim zdaniem warta swojej ceny, jakość wykonania super, chłodzi do plus kilku stopni, rewelacja, jedyny minus to mała pojemność, ale większe modele tej firmy to już niestety wydatek powyżej 1K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...