Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

super
ćwiczenie super, ale tragiczne jest to, że trzeba jechać 500 km aby takie proste ćwiczenie potrenować w bezpiecznych warunkach i pod okiem specjalistów  :(  

 

 

Będzie dziś ten spot? Może bym zajechał przejazdem Wasze maszyny zobaczyć...
eee tam maszyny :P, ale zgadaliśmy się z @@Ayo, że dzisiaj odpuszczamy - nikt nie chciał nas oglądac.   :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

super
ćwiczenie super, ale tragiczne jest to, że trzeba jechać 500 km aby takie proste ćwiczenie potrenować w bezpiecznych warunkach i pod okiem specjalistów  :(  

 

Mnie na tym ćwiczeniu ładnie obróciło :) 

FAKT daleko mamy, ale warto. Przydałby się jednak tor na Pomorzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Będzie dziś ten spot? Może bym zajechał przejazdem Wasze maszyny zobaczyć...
eee tam maszyny :P, ale zgadaliśmy się z @@Ayo, że dzisiaj odpuszczamy - nikt nie chciał nas oglądac.   :biglol:

 

 

Po nickach wnioskuję, że nie jesteście ładnymi - ba - nawet nieładnymi dziewczynami, dlatego oglądanie Waszych aut aniżeli Was samych leży zdecydowanie bardziej w zakresie moich zainteresowań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

eee, glupoty gadasz bo Platona nie poznales
czuję się bardzo zaniepokojony.  :blink:  

szukam jakiekos placu na male szaleństwa samochodowe  - fajna pogoda się zrobiła dzisiaj rano. 

Ktoś ma jakiś pomysł ?

Jak nie to za godzinkę na Westerplatte spróbuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla czarnego Forka z żółtą (seledynową?) świnią na lusterku - wczoraj rano na skrzyżowaniu Wielkopolskiej z różową ;)

Również z wczoraj (po południu) dla srebrnego Forka ze świnią na klapie, zaparkowany na terenie Stoczni Gd. w okolicach Nowej Wałowej :)

 

Z dzisiaj dla srebrnego GTka, który zaburczał radośnie, podczas gdy płaciłam za zakupy w Lidlu obok stadionu GKSu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 lista wygląda tak:

 

1. Platon

2. Platon (forek?)

3. tzd

4. rybek

5. kolega rybka (namówiłem :D )

 

Batolomeo ośką po śniegu też trzeba umić w razie czego, więc śmiało się zgłaszaj (szczególnie, że w tym okresie, żadne imprezy się nie zapowiadają)

 

Mam przesłuchy, że białasowi foch chyba przeszedł, więc tym bardziej jestem chętny na wyjazd.

 

Myślicie, że będzie śnieg? tutaj w Norge jest +12 i nawet nie bardzo pada :) tyle że słońca też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tor w trójmieście będzie, a właściwie już prawie jest. Tor budowany jest w Pszczółkach i należeć będzie do PORDu. Ponoć na wiosnę obiekt będzie gotowy.

Więcej info znajdziecie na googlach. Mam gdzieś na telefonie zdjęcie z postępu prac. Asfalt już jest ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...