Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tomir, tak BTW Nokia 7020 za zeta to dobra decyzja dla mojej córki? :roll: :wink:

 

Jak różowa to będzie zadowolona :P A tak serio to dla dziecka telefon z odpowiednimi funkcjami .

 

Heh, chciałam kupić różową, ale delikatnie wypytałam i ona nie chce różowego telefonu, tylko srebrny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, to jak tam, jakiś spocik jutro? daj znać tu albo wiesz jak :wink:

 

Jutro dam Ci znać. Do 12 jestem na uczelni. O której dokładnie jedziesz do teknolodzik?

 

Jak się wybiorę :mrgreen: , około południa, bez konkretnej godziny. Daj znać jak Ci pasuje :wink:

Mogę tam pojechać i na 11 i na 13, dopasuję się 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której dokładnie jedziesz do teknolodzik?

 

teknolodzik-> najlepsza imprezownia w Trójmieście :D

wszystko jasne :mrgreen::mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

zazdrośnik :lol:

 

 

Niedawno się skapnęłam, że już rok minął a na lody Was nie zaprosiłam :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do następnego weekendu jestem na TAK!

 

i podłączam się do pytania Agnieszki

 

jaka komórka dla dziecka?

 

ostatnią nokię jaką miałem to była 9300i i od tego czasu totalny BAN na nokię i przesiadka na HTC

 

ale młody jest coraz bardziej samodzielny więc konieczny jest dodatkowy kontakt z rodzicami plus oczywiście zabawka dla dziecka.

kiedyś były nokie konsole do gier ale chyba się z tego wycofali. Co polecacie dla młodego?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledwo wsiadlem w bude pod Sfinksem a tu koguty z tylu, pytam sie panowie ale o co chodzi?? - rutynowa kontrola czy nie jest pan pijany, czy samochod legalny itd. - tym razem kierowca trzezwy a GT legalne ;)

 

Standard, pamietam że jak grywałem czesciej to nigdy GTkiem tam nie jezdziłem bo sie za kazdym razem czaili żeby się do czegos przypierdzielic i sprawdzic czy nie jest sie napitym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka komórka dla dziecka?
Mój młody tez już chyba dojrzał do smyczy :twisted: Ja wybrałem nokię 5030, ma latarkę :mrgreen: , radio z wbudowaną anteną wew i kilka gier. Na 9-latka chyba wystarczy i tak pewnie zgubi lub zepsuje przed końcem wakacji :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w weekend Rajdu Lotos (15-16 maj) coś fajnego porobić?

 

Już wcześniej mówiłem, że u mnie będzie baza integracyjno-wypadowa w trakcie Rajdu Lotos, a jak pogoda dopisze to możemy jakiegoś grilla zrobić albo się wprosić do mojego sąsiada na ognisko :twisted::mrgreen: No chyba że ogarnę miejsce na ognisko u mnie na działce do tego czasu :roll:

 

Super. Załatwię wejściówki na OS-y :)

 

Kashmere, Niumen, TZD dzieki za mile towatrzystwo :)

 

ledwo wsiadlem w bude pod Sfinksem a tu koguty z tylu, pytam sie panowie ale o co chodzi?? - rutynowa kontrola czy nie jest pan pijany, czy samochod legalny itd. - tym razem kierowca trzezwy a GT legalne ;)

 

Mnie w GT nigdy nie kontrolowali, oprócz tego, że raz fotoradar zrobił mi fotkę ;)

Miło było poznać, a legalny czarny GT kąbi daje radę ;)

 

Ja będę na pewno w czasie trwania Rajdu Polski, 04-06.06, jeśli będzie ładna pogoda to przyjadę dzień lub dwa wcześniej pożeglować lub coś w ten deseń.

Na Rajd Polski może i ja bym się wybrał.

 

Być może już nowym srebrnym-a- nie- czarnym Forkiem Hogiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w weekend Rajdu Lotos (15-16 maj) coś fajnego porobić?

 

Już wcześniej mówiłem, że u mnie będzie baza integracyjno-wypadowa w trakcie Rajdu Lotos, a jak pogoda dopisze to możemy jakiegoś grilla zrobić albo się wprosić do mojego sąsiada na ognisko :twisted::mrgreen: No chyba że ogarnę miejsce na ognisko u mnie na działce do tego czasu :roll:

 

Super. Załatwię wejściówki na OS-y :)

 

Chyba na stadion.

Kashmere, Niumen, TZD dzieki za mile towatrzystwo :)

 

ledwo wsiadlem w bude pod Sfinksem a tu koguty z tylu, pytam sie panowie ale o co chodzi?? - rutynowa kontrola czy nie jest pan pijany, czy samochod legalny itd. - tym razem kierowca trzezwy a GT legalne ;)

 

Również dziękuję. Miło było poznać. :wink:

 

Mateo zameldował, że pojawi się na ognisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...