Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym ponaprawiał z Wami szare komórki i moje "miejsca pod lotką" :mrgreen: (najsłabsze komórki ukatrupił C2H5OH, potem zamknął kogoś w bagażniku i poczekał aż mi od środka kopaniem tył wyprostuje), ale niestety będę w ten weekend wyjechany 8) Mazury welcome to... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym ponaprawiał z Wami szare komórki i moje "miejsca pod lotką" :mrgreen: (najsłabsze komórki ukatrupił C2H5OH, potem zamknął kogoś w bagażniku i poczekał aż mi od środka kopaniem tył wyprostuje), ale niestety będę w ten weekend wyjechany 8) Mazury welcome to... :D

 

A potem kiedy jedziesz na Mazury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem kiedy jedziesz na Mazury?

Ciężko powiedzieć, np. miałem tam być w zeszły weekend i w czwartek wieczorem się okazało, że jednak nie jadę. Pewnie za ok. miesiąc (ale nie w te weekendy przed i po Bożym Ciele).

 

Ja będę na pewno w czasie trwania Rajdu Polski, 04-06.06, jeśli będzie ładna pogoda to przyjadę dzień lub dwa wcześniej pożeglować lub coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazury welcome to... :D

 

Do zobaczenia na trasie :P Jutro o 12 najpóźniej wyjazd a we wtorek powrót :mrgreen:

 

PS. Może byś napisał jak wczasy się udały ? :twisted:

 

Heh, to może i ja się z Wami gdzieś złapie po drodze :) Też około 12 mam plan żeby ruszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na pewno w czasie trwania Rajdu Polski, 04-06.06, jeśli będzie ładna pogoda to przyjadę dzień lub dwa wcześniej pożeglować lub coś w ten deseń.

A to niestety, to własnie weekend "po Bożym Ciele" a cały tydzień "okołobożociałowy" będę urlopowany/wyjechany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia na trasie :P Jutro o 12 najpóźniej wyjazd

Ooo, tak wcześnie to ja raczej nie dam rady wystartować...

 

PS. Może byś napisał jak wczasy się udały ? :twisted:

A udały, thx :D jak ogarnę zdjęcia to wrzucę linka jak poprzednio :D Czy ja poprzednio tu wrzucałem? Hmmm... Starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w weekend Rajdu Lotos (15-16 maj) coś fajnego porobić? Po OESach jakiś grill i browar ? :mrgreen:

Primi blisko mieszka :mrgreen::twisted:

 

Good idea :idea: Wieczorem ognisko/grill. Słyszałem, że miejscowość Kielno jest dobre na takie okazje :!: :idea: :?:

 

:mrgreen::mrgreen:

Już wcześniej mówiłem, że u mnie będzie baza integracyjno-wypadowa w trakcie Rajdu Lotos, a jak pogoda dopisze to możemy jakiegoś grilla zrobić albo się wprosić do mojego sąsiada na ognisko :twisted::mrgreen: No chyba że ogarnę miejsce na ognisko u mnie na działce do tego czasu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, umówiłeś się jakoś z Mateo, czy to nieaktualne? :P :roll:

 

Jutro koło południa jadę do Imprezowni i wracam (czerwonym) :wink:

 

 

Baza wypadowa w Kielnie (w zasadzie pod Kielnem :twisted: :wink: ) na rajd Lotos ustalona chyba? :mrgreen:

 

 

 

BTW Pozdrawiam czarnego Seata dzisiaj na Chełmie około 9.30 z wielkimi świniaczami na srebrnych lustrach - kto to? :roll:

się domyślam, ale nie jestem pewna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w weekend Rajdu Lotos (15-16 maj) coś fajnego porobić? Po OESach jakiś grill i browar ? :mrgreen:

Primi blisko mieszka :mrgreen::twisted:

 

Good idea :idea: Wieczorem ognisko/grill. Słyszałem, że miejscowość Kielno jest dobre na takie okazje :!: :idea: :?:

 

:mrgreen::mrgreen:

Już wcześniej mówiłem, że u mnie będzie baza integracyjno-wypadowa w trakcie Rajdu Lotos, a jak pogoda dopisze to możemy jakiegoś grilla zrobić albo się wprosić do mojego sąsiada na ognisko :twisted::mrgreen: No chyba że ogarnę miejsce na ognisko u mnie na działce do tego czasu :roll:

 

I to jest słuszna koncepcja :twisted::mrgreen:

 

 

Tomek dzięki za zdjęcia, zajebiste, czekam na spotkanie i relację , opowieści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen masz włączone czytanie selektywne? :twisted::mrgreen:

 

jutro jak najbardziej, umówiłam się z Karolą jutro koło południa, muszę tam wpaść na chwilę czerwonym, więc jestem do dyspozycji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest słuszna koncepcja :twisted::mrgreen:
Od koncepcji jestem tutaj ja :mrgreen:

Tomir zmieniłeś miejsce pracy, czy to ja nie mam szczęścia i już drugi raz natknąłem się na Twojego zmiennika :mrgreen:

 

Mam podobne szczęście, więc teraz się anonsuję zawczasu :mrgreen:

 

 

Tomir, tak BTW Nokia 7020 za zeta to dobra decyzja dla mojej córki? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...