Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

no jest szansa ze na 2016 moja bedzie na sprzedaz w OEMowym setupie

jeśli będziesz ją robił w MTS, to nigdy nie wiadomo ;-)


 

 

wpadajcie, może pofilmuję z powietrza

sterując z mieszkania, czy też wpadniesz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Primi wyciągnąć Cię do głównej drogi? (ta szydera to z zazdrości bo auto na prawdę bardzo przyjemne)
Kurka dopiero teraz odczytałem  :( 

Dzisiaj rano przebiłem się przez "zaspy" :yahoo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nas, ja już w domu jestem ... przyjechało kilka osób, rybek się próbował ślizgać ale BMW go skopało :mrgreen:

 

Zimno było i się rozjechaliśmy ... spot był na 20 :P


 

 

zanim dojedziemy paliwo mu sie skonczy :biglol:

Stacja jest tuż obok ;)


Ach, i jeszcze było białe STI  ... ale chyba nieforumowe :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw sciagalo rybka :D rybek straszyl jakas astre :D kropek baterii nie przyniosl to i 'sprzet nie latal wystarczajaco dlugo' ;) wiec bylo jak zawsze fajnie :D dzieki za spota ..i Aga&rybek za transport

 

Pzdr

 

To reka do gory kto ma pacholki ;) podobno w jakims garazu sa .. :D

Edytowane przez AnYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla przybyłych, szczególnie Gości z daleka :)

 

Dzięki! Miło było Was poznać. My już winko obaliliśmy... ;)

 

kropek, nawet się załapałem na kawałek nagrania ;P

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim obecnym, miło było Was poznać, "pierwszy raz" z Wami mam za sobą ;-)

Anya - pewnie nie o tych myślałaś, ale mam kilka pachołków (nawet miałem dziś ze sobą tylko coś chętnych nie było do ich wykorzystania), mogę zabrać na następny ślizgo-spot. Do następnego...

Edytowane przez nevada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i misie pojawily się...
ano były. :angry: Pojechaliśmy z Rybkiem pod Reala na Osową i było ....... git. Około północy jakieś dwa BMW (chyba) zaczęły coś kręcić między nami i czas było do domu jechać. Jednak łyse letnie opony nie są odpowiednie na śnieg.  :P  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw sciagalo rybka :D rybek straszyl jakas astre

Rybek odwiózł AnYe i wrócił poganiać BMW a za parę chwil dogoniła mnie astra a dokładnie

 

misie pojawily się...

I oczywiście zatrzymali tylko mnie a jak wysiadlem z auta do kontroli to parking opustoszał i nie było żadnego BMW.

 

Po wstępnej propozycji 500 PLN i kontroli wszystkich dokumentów oraz dłuższej pogadance pojechałem "wolno" a tu dogania mnie Platon pozdrawiając mnie długimi więc pojechaliśmy się poślizgać w bardziej przyjazne miejsce ale po 2 godzinkach przyjechały dwie BMKi więc zrobiło się ciasno.

 

Dzięki wszystkim za miłego spota i dopiero do domciu wróciłem. Jednak coś w człowieka wstępuje jak biało za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często spoty zimą się odbywają? Nie zdołałem dziś dotrzeć, o 22 dopiero zobaczyłem że coś się dzieje i w zasadzie kończy...

 

Czy ktoś może polecić ogarniętego elektryka w Gdańsku - chodzi mi głównie o estetykę prac. Muszę poprowadzić kabelki do kamery i załatwić buczący głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno pod marketem są wydzielone trasy ruchu znaki linie i takie tam i za ich ignorowanie jest do 500PLN

 

Panowie spojrzeli w dowód i jeden mówi uuu ponad 200 koni więc pewnie nawet z 15 spali więc jak mu odpowiedziałem, że teraz to spala ze 30 i ma grubo ponad 300KM to zrobili się milsi:-)pewnie z litości:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...