Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią odwiedzę galerię w tych dniach i luknę na Twoje perełki :) juz namawiam rodzinkę .

 

edit: Też bym się uśmiechnął do forumowego kuriera , potrzebuję odebrać fotele ale z Wałbrzycha. Tutaj to chyba tylko Mistral może wylądować .

 

Yaro,

 

do Wałbrzycha jakoś nie planuję wycieczki w najbliższych dniach, dopiero co dwa razy w Wawie byłem...

ale znalazłem zaciski dla Ciebie, o ile jeszcze ich potrzebujesz...

 

P.S.

ja ostatnio częściej czytam posty, które mi wpadają na maila, więc ciężko mi odpisać, Jakby co, to dzwonić!

 

A na spoty ktoś jeszcze wpada? Ostatnio byłem cały czas w drodze, ale chętnie bym się wybrał i zobaczył kilka osób... oby to tylko nie była wycieczka na marne, więc gdyby ktoś planował wybrać się w czwartek, to dajcie proszę znać.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ilość i cena taka sama ? W sumie jeszcze mam ale z chęcią przy okazji przygarnę jeszcze jedną buteleczkę.

 

Ja w ten czwartek nie dam rady ale z chęcią przy następnej okazji ( chyba że środa ). Zacisk wciąż potrzebuje bo na razie wylądowały na przodzie od XT. A ten Wałbrzych to tak jakoś mi się do głowy przyplątał po poście Primiego ale jakby ktoś akurat jechał to z chęcią bym skorzystał ( dobra flacha, nawet dwie :P )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem, nie polecasz zabawy, a kto robił przekładkę MTS?

polecam tylko w 3 przypadkach,

- 555

- 22B

- samochod dostalismy za free

 

przekladka na miejscu, a w MTSie silnik + dodatki

 

Kropek, starasz się kogoś z nich zastąpić?

hmm, kropek, nie myslales zeby zapuscic wasa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem info ze nowy silnik juz dotarty,

jeszcze tylko pare poprawek, mapka i Rakieta przybywa do 3miasta ;)

 

rzuć konkretną datę i godzinę to zrobimy rakiecie godne powitanie w 3 city :D

 

@@AdaSch, tylko Ty tak to odebrałeś :P

 

problem z tak długo wyczekiwanym furakiem jest taki, że potem jest używany niezgodnie z przeznaczniem - czyli nie jest upalany ;)

zobaczymy jak będzie z tym :superhero:

 

może na pierwszy Rallyland zdążysz bo to już 22.02.2014

 

ps. wybiera się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budować X-miesięcy i skatować na pierwszym Rallylandzie to chyba nie jest dobry pomysł ;) Ja się wybieram o ile nie dopadnie mnie wyjazd.... A na pewno będę na wszystkich pozostałych rundach, więc jak ktoś chce się zrzucić na jedną lawetę to jestem chętny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram o ile nie dopadnie mnie wyjazd.... A na pewno będę na wszystkich pozostałych rundach, więc jak ktoś chce się zrzucić na jedną lawetę to jestem chętny ;)

 

Ja też mam plan obskoczyć wszystkie rundy w tym roku i do zrzuty na lawetę też jestem chętny więc dawaj info na priv. jakby co

 

BTW

 

Myślę że Ayo sprawdziłby jak sprawuje się DCCD na rallylandzie w śniegu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

 

przypominam, że mam od Fali oliwę grecką z Krety w butelkach oryginalnych :mrgreen: o poj. 0,75 litra w cenie 38 zł.

 

Jest rewelacyjna, polecam (sobie wzięłam od razu 5 litrów :mrgreen: ) ;)

 

W lutym się wybieram do Warszawy wiec mogę przywieźć inne opakowania.

Oliwa z Krety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pozdrawiam, niebieskiego hawk'a stojącego właśnie u mnie pod pracą. Na tylnejsz szybie naklejka z Plejad.

Kuba

Jeżeli to pozdrowienia z salonu Plichty to odpozdrawiam :)

Podobno jakiś subaroholik tam pracuje ;)

 

Aga, jedną buteleczkę przytulę przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podesłać na PW, adres jakiegoś serwisu zajmującego się naprawą sprężarek klimatu w Gdańsku? Samochód załadowany, rodzinka załadowana, ujechaliśmy 80 km i jakiś dziwny dzwięk nie dawał mi zasnąć za kierownicą :huh::D Po podniesienu maski okazało się, że pod sprężarką mokro od oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...