Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

gratki dla zgrabnej kierowniczki imprezki chwalącej się właśnie blobem przed kfc na zaspie. ja też chętnie pod maskę zaglądnę :)

 

niestety z mojego apartamentu nie dostrzegłem rejestracji.

Edytowane przez kropkowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek,

 

jak chcesz pod maskę zajrzeć, to zobacz to...

 

 

jest tam fragment pokazujący niemiecką technologię od wnętrza :-)

Co prawda nie Subaru, alei koleżanki też są :-)

 

Daj znać, gdzie Cię przenieśli, bo może będę jutro w GD.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staff, napisał z przyzwyczajenia Subrawa nie Subrawo to bardzo miłe po takim czasie, że pamietacie :yahoo: , Staff dzieki i serdeczne pozdro! :D :D :D

Tak mnie to zmobilizowało, że zadałem sobie wiele trudu i oddtworzyłem stary link Subrawa. :) :):)mzy, Gdańsk już prawie pewny, a tor został w połowie realizacji bo za....wineli kasę na EURO, :angry: Teraz Wy macie zajefajny stadion (byłem) ładniejszy od warszawskiej pływalni :D a my zamiast toru mamy nowy (pusty) Hotel, boisko-stadion, na który nie tylko nie przyjechały gwiazdy, ale nawet meteoryt wolał pizgnąć w ruskich omijając tę stolicę dziesięcio ligowego futbolu (Ostrodę-Olsztyn), kasa idzie na utrzymanie tego badziewia i wszystko jest jak dawniej, czyli kibel :huh: Jeszcze ja w tym czasie zapoznalem sie bolesnie z czerwonym kurem i długo szarpałem sie z grabarzem o łopatę. :) Ale teraz jest wszystko po staremu :D Kupa gratów i znowu powrót do starucha Legasia w formie niesamowitego wynalazku (już prawie kończę) tylko do imprez. ;) Kasia śmiga fajną Imprezką a ja mam jeszcze dwa Legasie w cywilu i całą górę rozebranych na części wszelkich modeli :yahoo: Pier.....(fascynacja) Subarakami ,to chyba gorsze od nowotworu :) bo trudniej się wyleczyć :) :) :) Pozdrówka dla wszystkich 3 miejskich !!!!! :D :D :DSubrawa

 

P.S.Staff, jak pozbyć się tego Subrawo? Coś mi nie idzie! Kiedys DNL mi pomagal z tą informatyką, ciekawe co u niego?Jak możesz to pomóż proszę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://srtc.pl/srtcc/

 

Zapraszam ;)

 

Przelew wysłany :dance:

 

 

Może komuś kurzą się w garażu lub piwnicy felgi 8,5x18", chętnie pożyczę za butelczynę dobrego trunku (moje będą dopiero w połowie kwietnia). Potrzebuję na dojazd, jeździć będę na swoich.

Edytowane przez yoink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej już tam nie pracuje, i w tym cały problem.

 

No wlasnie wczoraj sie o tym dowiedzialem, odstawilem mojego ssaka na przeglad, pogadalem z Mariuszem i przy tym wyszlo, ze Andrzeja juz tam nie ma. Niby w Skodzie przez chwile robil, ale co dalej i teraz to juz nie wiadomo :(

A ci nowi Panowie w budce z czesciami to faktycznie tak nie do konca ogarniaja.

No ale stare juz nie wroci :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...