Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

jak opanuję to podnoszące się przednie koło to dostaniesz klapsa od 650tki :mrgreen:
Się pochwal co tam zakupiłeś :wink: Mój nowy/stary nabytek tez ma 650, ale koła nie podnosi :lol:

 

 

 

Juz sie nie moge doczekac kiedy wysmiewany blenderek rozda klapsy :twisted::P
Zima blisko :twisted::P:mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac kiedy wysmiewany blenderek rozda klapsy :twisted::P

 

 

jak opanuję to podnoszące się przednie koło to dostaniesz klapsa od 650tki :mrgreen:

 

Z moturkiem to ja chętnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się pochwal co tam zakupiłeś :wink: Mój nowy/stary nabytek tez ma 650, ale koła nie podnosi :lol:

 

 

spot na motorkach!!!!!!!! a wszystko się obczai.

Ayo też zmotoryzowany ztcp, ktoś jeszcze?

kropkowicz, chętnie 8) Tylko mój sprzęt pojechał wczoraj do serwisu :roll: Może mi go dzisiaj wieczorem przywiozą to wtedy jestem, tylko że ja na moto jeżdżę baaaardzo wolno i ostrożnie :roll: :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, chętnie 8) Tylko mój sprzęt pojechał wczoraj do serwisu :roll: Może mi go dzisiaj wieczorem przywiozą to wtedy jestem, tylko że ja na moto jeżdżę baaaardzo wolno i ostrożnie :roll: :|

 

nie szkodzi, a może i dobrze.

w komórze mam skądś Twój numer, więc pewnie masz mój. daj znać jak będziesz miał sprzęt to się ustawimy gdzieś - do 20stej poruszam się na <3 kółkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komórze mam skądś Twój numer, więc pewnie masz mój

sprawdziłem nie mam :roll: Podeślij na PW albo wyślij wizytówkę, jak sprzęt będzie na chodzie to możemy jutro zrobić spota motocyklowego :wink: W końcu i ja wpadnę na kurczaki :lol:

 

-- 17 sie 2011, o 18:12 --

 

Właśnie dzwonili z serwisu i wiesia nie jest gotowa. Części będą za 2-3 dni. Spot na moto innym razem niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa akcji wygląda, jakby kierowcy byli nawaleni. Druga połowa - jakby używali klocków/szczęk z tektury :mrgreen:

 

sekretem też są po części gumy z drewna na ładzie z pięknego roku '85. wszystko oryginalne ;)

 

klient w 8:39 to miał prawdziwe szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciągnąc przewijający się ostatnio temat - w długi weekend w Szczecinie na światłach stanęła koło mnie blondzia. Jechała... YZF-R1. Na zielonym odwinęła manetę i tyle ją było widać. Nawet nie próbowałem się przystawiać. Zrobiła na mnie duuże wrażenie, chociaż nie widziałem jej twarzy ani za bardzo figury, a tylko kitkę wystającą spod kasku (stąd wiem, że blondzia) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...