Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Vitaminek, ja na Zarządzaniu, a dokładniej na Inwestycjach i Nieruchomościach, chociaż trochę żałuje, że nie poszedłem na FiR, bo to mnie bardziej interesuje, no ale po liceum jeszcze ciężko mi było się określić i wydawało mi się, że zawód rzeczoznawcy majątkowego to jest to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, no właśnie o taką odpowiedź mi chodziło 8)

Faktycznie gdzieś się ten prestone wcześniej przewijał :wink:

Cena pasztetowa :mrgreen:

 

 

Tutaj był wątek na ten temat:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=22&t=140520&view=unread#unread

 

i potwierdzam że to najlepsza alternatywa na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie rozpisaliscie :shock: chyba troche mnie tu nie bylo :roll:

 

Witam nowych :)

 

Jezeli ktos bylby zainteresowany angolem MY05 z dccd za w miare dobra kaske (auto sprawdzone i godne polecenia) walic na pw :idea: sprawa dosc pilna i najwazniejsze primo :arrow: podobno sprzeglo powiedzialo papa :roll: Gdybym sie nie udu.... z tymi busami juz by stalo u mnie :x :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie rozpisaliscie :shock: chyba troche mnie tu nie bylo :roll:

 

Witam nowych :)

 

Jezeli ktos bylby zainteresowany angolem MY05 z dccd za w miare dobra kaske (auto sprawdzone i godne polecenia) walic na pw :idea: sprawa dosc pilna i najwazniejsze primo :arrow: podobno sprzeglo powiedzialo papa :roll: Gdybym sie nie udu.... z tymi busami juz by stalo u mnie :x :evil:

 

 

Podeślij mi na maila więcej szczegółów. Kolega z fabryki poszukuje jakieś zabawki, więc kto wie...

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitaminek, ja na Zarządzaniu, a dokładniej na Inwestycjach i Nieruchomościach, chociaż trochę żałuje, że nie poszedłem na FiR, bo to mnie bardziej interesuje, no ale po liceum jeszcze ciężko mi było się określić i wydawało mi się, że zawód rzeczoznawcy majątkowego to jest to :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla młodszego kolegi z Wydziału...przesyła Pan magister sprzed paru lat 8)

 

Pierwsze dwa lata faktycznie były powiedzmy ciekawe i na poziomie...od 3 roku to już żenada...wg mnie stracony czas - tylko dla papierka...ale to wszystko "zasługa" podłego poziomu kadry :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkogda, Qóba, Vitaminek, nie wiem o co Wam chodzi, skończyłem WZR EP jakieś parę ładnych lat temu :twisted: do tego machnąłem sobie rachunkowość i jakoś daję radę ;) to czy ktoś się czegoś nauczy zależy może i trochę od kadry ale w dużej mierze od samozaparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, poruszanie się a la Herflik całkiem nieźle Ci idzie

 

nie herflik a jak mad max

 

Mad_Max.jpg

 

pozdrawiam

 

jeszcze trochę pobiegam na 4 nogach a zorganizuje wyścigi na kulach :lol:

a do mad maxa będę bardziej podobna za 2 tyg - jak owdzieje drobny metal na nóżkę :P

wtedy strzeżcie się :mrgreen:

 

a dla "klekota" warto się poświęcić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkogda, Qóba, Vitaminek, nie wiem o co Wam chodzi, skończyłem WZR EP jakieś parę ładnych lat temu :twisted: do tego machnąłem sobie rachunkowość i jakoś daję radę ;) to czy ktoś się czegoś nauczy zależy może i trochę od kadry ale w dużej mierze od samozaparcia.

 

Masz dużo racji, ale to co napisałeś nie zmienia faktu, że warto dbać o pewien odpowiednio wysoki poziom nauczania, a nie udawać, że się czegoś próbuje nauczyć i produkować "magistrów" tylko dla samej sztuki...chodzenie na wykłady polegające na czytaniu przez prowadzącego slajdów i przepisywanie tego przez "kujonów" czy też żenujące ćwiczenia prowadzone przez osoby mające blade pojęcie o temacie nie należały do mojego ulubionego sposobu spędzania czasu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkogda, Qóba, Vitaminek, nie wiem o co Wam chodzi, skończyłem WZR EP jakieś parę ładnych lat temu :twisted: do tego machnąłem sobie rachunkowość i jakoś daję radę ;) to czy ktoś się czegoś nauczy zależy może i trochę od kadry ale w dużej mierze od samozaparcia.

 

Masz dużo racji, ale to co napisałeś nie zmienia faktu, że warto dbać o pewien odpowiednio wysoki poziom nauczania, a nie udawać, że się czegoś próbuje nauczyć i produkować "magistrów" tylko dla samej sztuki...chodzenie na wykłady polegające na czytaniu przez prowadzącego slajdów i przepisywanie tego przez "kujonów" czy też żenujące ćwiczenia prowadzone przez osoby mające blade pojęcie o temacie nie należały do mojego ulubionego sposobu spędzania czasu... :roll:

 

Panowie, przecież to czy coś "wyniesiemy" ze szkoły zależy tylko od tego czy chcemy coś z niej wynieść czy nie :)

Poza tym szkoła szkołą a prawdziwą wiedzę i tak zdobywamy poprzez doświadczenie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he... mi to na magisterce grupa zrzucała się na bilarda, abyśmy tylko z ekipą na wykład nie przychodzili... to była dopiero szkoła życia Akademią Morską zwana... ja mam chyba podobne zdanie o AM, jak Darek o swoich studiach.

 

Mistral

 

-- 29 mar 2011, o 22:15 --

 

A co do wynoszenia czegoś ze szkoły... my chcieliśmy wynieść taki zajeb... model statku, który stał na holu, ale ktoś nas ubiegł i sam "postument" pozostał...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież to czy coś "wyniesiemy" ze szkoły zależy tylko od tego czy chcemy coś z niej wynieść czy nie :)

 

Nie tylko. Jeszcze zależy czy monitoring mają.

Jak są dobre kamery i ochrona, to nawet kawałka kredy nie wyniesiesz. :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he... mi to na magisterce grupa zrzucała się na bilarda, abyśmy tylko z ekipą na wykład nie przychodzili... to była dopiero szkoła życia Akademią Morską zwana... ja mam chyba podobne zdanie o AM, jak Darek o swoich studiach.

 

Mistral

 

-- 29 mar 2011, o 22:15 --

 

A co do wynoszenia czegoś ze szkoły... my chcieliśmy wynieść taki zajeb... model statku, który stał na holu, ale ktoś nas ubiegł i sam "postument" pozostał...

 

Mistral

 

Mistarl już nie chciałam o Tobie wspominać, ale dla mnie AM była dobrą szkołą ślizgaczu jeden!

Może jakbyś się pojawił na zajęciach to byś wiedział o czym mówię :lol: :wink: :twisted:

To że sie Tobie udało czmychnąć przez te lata - no cóż farciarz z Ciebie i tyle no i oczywiście bez czarowanie Pań by nie poszło tak łatwie :P

Ja tam się przykładałam i nie żałuje - co moje to moje :mrgreen:

 

-- Wt mar 29, 2011 10:24 pm --

 

Panowie, przecież to czy coś "wyniesiemy" ze szkoły zależy tylko od tego czy chcemy coś z niej wynieść czy nie :)

 

Nie tylko. Jeszcze zależy czy monitoring mają.

Jak są dobre kamery i ochrona, to nawet kawałka kredy nie wyniesiesz. :roll:

 

:mrgreen:

 

kolega wynosił papier toaletowy.....to chyba nie bylo monitoringu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he... mi to na magisterce grupa zrzucała się na bilarda, abyśmy tylko z ekipą na wykład nie przychodzili...

Mistral

 

sama dorzucałam się na bilarda - więc nie narzekaj bo miałes układ idealny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież to czy coś "wyniesiemy" ze szkoły zależy tylko od tego czy chcemy coś z niej wynieść czy nie

 

Nie zgadzam się :idea: Odpowiedni poziom nauczania i wymagania tej wiedzy na egzaminach, zaliczeniach itp. spowoduje, że Ci co kończą dany Wydział faktycznie mają przeświadczenie, że posiedli solidne wykształcenie, a nie papier w kieszeni :|

 

Przykład...ćwiczenia z przedmiotu Makroekonomia Konsumpcji niegdyś wymyślonego przez Panią poseł Senyszyn dla potrzeb zdobycia czterech literek przed imieniem (prof), prowadzone przez młodszego kolegę z partii Pana Szczukowskiego były zaliczane na ocenę bardzo dobrą m.in. za to, że jeden ze studentów miał ze sobą bochenek chleba :idea: Fajnie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tak zagłębiamy się w szczegóły zdobywania wiedzy i jej przydatności, to są takie branże, w których lepiej, aby student był kujonem (np. taki nasz Młody czy nikko), ale są też takie kierunki, w których uczelnia pokazuje jedynie pewien zarys danej branży, a dalej i tak życie nauczy... tam uczą Cię odnajdywać się w pewnych środowiskach i realiach.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież to czy coś "wyniesiemy" ze szkoły zależy tylko od tego czy chcemy coś z niej wynieść czy nie

 

Nie zgadzam się :idea: Odpowiedni poziom nauczania i wymagania tej wiedzy na egzaminach, zaliczeniach itp. spowoduje, że Ci co kończą dany Wydział faktycznie mają przeświadczenie, że posiedli solidne wykształcenie, a nie papier w kieszeni :|

 

Przykład...ćwiczenia z przedmiotu Makroekonomia Konsumpcji niegdyś wymyślonego przez Panią poseł Senyszyn dla potrzeb zdobycia czterech literek przed imieniem (prof), prowadzone przez młodszego kolegę z partii Pana Szczukowskiego były zaliczane na ocenę bardzo dobrą m.in. za to, że jeden ze studentów miał ze sobą bochenek chleba :idea: Fajnie, prawda?

 

zawsze są gorsi i lepsi wykładowcy bo tak już jest :) poza tym inaczej nie mielibyśmy szansy ich oceniania :D

ja nigdy nie zapomnę jak nadrabiałam 4 lata fizyki, której nie miałam w LE... albo jak od 2 w nocy do rana rozwiązywałam zadania z matematyki statystycznej :)

byli tez wykładowcy którzy byli drogowskazem a reszta należała już do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jeśli ktoś chce w czymś być dobry, niezależnie czy jest to pieczenie bułek, neurochirurgia, finanse, obróbka skrawaniem (tudzież polerowanie gładzi cylindrów :mrgreen: ) to powinien uważać na lekcjach i po prostu sie uczyć. A potem już pracując w zawodzie uczyć się jeszcze więcej, ale ci mający podstawy teoretyczne mają łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...