Skocz do zawartości

przejażdżka


Czlapus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siwy ja mysle iz poprostu chcesz zrobic zamieszanie :) obydwa Auta maja dusze choc wiadomo ze Subaru lepsze Gwiazdy na emblemacie mowia same za siebie :) ale tak mysle poco sie wojowac lepiej sie jednoczyc :) postawisz jakas flaszke i moze zostanie Ci wybaczona zniewaga w strone Subaru :D Koledzy z forum zgadzacie sie?

 

Przecie ja uwielbiam subaru  :D  ...ale Twoje podobno ma się spalić jutro w nocy hehe -flaszkę na widowisko już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siwy ja mysle iz poprostu chcesz zrobic zamieszanie :) obydwa Auta maja dusze choc wiadomo ze Subaru lepsze Gwiazdy na emblemacie mowia same za siebie :) ale tak mysle poco sie wojowac lepiej sie jednoczyc :) postawisz jakas flaszke i moze zostanie Ci wybaczona zniewaga w strone Subaru :D Koledzy z forum zgadzacie sie?

 

Przecie ja uwielbiam subaru  :D  

 

taaa chyba rozbierać na części  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze moje ma Sie palic ? Hmm dobre ze przyznales sie na forum bede wiedzial gdzie szukac winnego a jaka ta flaszke masz ? Dobra chociaz ? A gdzie bedzie to widowisko. Dawaj czas i miejsce ;)

No właśnie... Ty podaj miejsce postoju swojego subaru, a ja resztę załatwię. Na pewno się dowiesz kiedy to, a i napić później się będziesz musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrze widze sie sie Napaliles ;) ale niestety bedziesz musial ochlonąc z tych nerwow i mysle ze sprzyda sie w tym celu Twoja flaszka ;)

Poczekaj, poczekaj... i tak nikt Ci się nie da przejechać WRXem i przyjedziesz do mnie z przeprosinami i... flaszką.

 

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się z Siwym zgadzam. Subaru to fajne męksie dupowozy i nic poza tym  :P Wrx udaje samochód a Sti robi tylko za tło dla Evo  B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żeby nie było to sam będę kupował STi jako codzienny dupowóz  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się z Siwym zgadzam. Subaru to fajne męksie dupowozy i nic poza tym :P Wrx udaje samochód a Sti robi tylko za tło dla Evo B)

 

Żeby nie było to sam będę kupował STi jako codzienny dupowóz ;)

 

Polubilem Cie kolego, ale czy wiesz co grozi na tym forum za gloszenie takich "herezji"?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się z Siwym zgadzam. Subaru to fajne męksie dupowozy i nic poza tym :P Wrx udaje samochód a Sti robi tylko za tło dla Evo B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żeby nie było to sam będę kupował STi jako codzienny dupowóz ;)

Kup Evo które nie będzie tłem.

A herezje głoś myślę że nikt nie bierze sobie tego do serca.

Każdy wie co jest najlepsze

 

STI :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegi jesteś wielki Dziekuje!!!

 

Cieszę się, że się udało. Mnie zdarzyło się już korzystać z wielkiej uprzejmości i ponadprzeciętnej życzliwości i pomocy Forumowiczów. Zatem sam czuję się zobowiązany.

 

A dodam tylko, że ludzie w okolicach przejażdzki nadal będą mogli po nocach spacerować w blasku płynącym z ulicznych lamp (wszystkich), a i demografia nie ucierpiała ;)

 

A tu taka jedna fotka naszych brudnych i nieprzygotowywanych do foty wozideł.

 

 

7dbdda1055ba.jpg

 

Dodam jeszcze tylko, że jak widzicie nawet po oklejeniu auta, Czlapus jest naprawdę fanem Subaru i całkiem sporo wie o tych autach.

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie podziw dla mnie? :D ja tez chciałem przewieźć :P

A tak na poważnie, to fajnie, że spełniłeś to swoje marzenie i fajnie, ze znalazł się ktoś, kto je pomógł spełnić.

Czlapus czyli  teraz masz kolejne marzenie do spenienia... -przejażdżka EVO  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kup Evo które nie będzie tłem.
 
Evo już mam teraz potrzebuję emeryckiego dupowozu co fajnie będzie bulgotał ;)
 

 

Polubilem Cie kolego, ale czy wiesz co grozi na tym forum za gloszenie takich "herezji"?
 
Ja tam linczu się nie boję, prawda niektórych w oczy kole :P
 

 

Każdy wie co jest najlepsze STI :-))))
 
Żeby dojechać na tor a potem poupalać Evo :yahoo:
 
 
A tak w temacie to ja się piszę żeby kolegę @@Czlapus, dla porównania za kierę "miśka" posadzić B)
Fajnie że się udało zogranizować przejażdżkę :)
 

 

 

O auto dbam jak o siebie wrecz nawet bardziej. Mam nadziejeze to pomoze w rozstrzygnięciu zamyslow ;)

 

@@Czlapus, z foty śmiem wnioskować że  jesteś strasznie zaniedbany :P Zdejmij te naklejki  <_< Z drugiej strony są gusta i guściki  :yahoo:

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzi się dyskusja jak taka nad tym, które święta są ważniejsze.

Słyszałem też opinię od kierowców sportowych, że Evo się łatwiej prowadzi. Można przy takiej opinii iść skrótem: jak nie umiesz poradzić sobie z STI to kup EVO.... :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...