Skocz do zawartości

przejażdżka


Czlapus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mieszkam w okolicy Nowego Sacza mam 20 lat od zawsze moim marzeniem jest jazda Wrx czy znalazby sie ktos taki ktory ofiarowalby swoj czas oraz udostepnil samochod bym mogl choc chwile pojezdzic tym samochodem odrazu mowie za paliwo oddam poprostu chce choxc przez chwile. Poczuc na wlasnej skorze ta adrenaline dziekuje z gory :)

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie zadowala nawet wrx. Cel przejazdzki chce poczuc ta moc ,jak sie takim autkiem jezdzi, nabiera mnie na kupno takiej malinki ,tylko max do 99 r bo po tym to juz ceny :((...niechce pokrecic baczkow ,niewiadomo co .Chce poprostu poczuc na wlasnej skorze jak takim samochodem sie jezdzi . A na codzien takze uzytkuje subaru impreze niestety N/A ale takze potrafi cieszyc jestem zwolennikiem tych Japonskich cudeniek dlamnie inne autka nieistnieja mam nadzieje iz znajdzie sie Ktos kto poswieci chwile czasu :) z Gory dziekuje :)

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sorry za ortografie ale no z polskiego prymem niebylem

proponuję popracować nad ortografią, interpunkcja i czytelnością Twoich wiadomości, bo póki co wszystko zlewa się w trudno czytelny ciąg znaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry za ortografie ale no z polskiego prymem niebylem

proponuję popracować nad ortografią, interpunkcja i czytelnością Twoich wiadomości, bo póki co wszystko zlewa się w trudno czytelny ciąg znaków. 

 

Wiele przeglądarek ma w opcji autokorektę. Warto tego używać, aby komuś chciało się czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak widze ,że nikt nie poswieci dlamnie chwili , szkoda już mialem ciche nadzieje na spelnienie marzenia choc w malutkiej części

Ale nikt nie napisał, że nie poświęci. Choć właśnie z tymi chwilami to największy problem. Będę się wybierał w okolice Piwnicznej to wezmę WRX i dam Ci znać. Ale żadnego street racingu! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłbym bardzo ostrożny z dawaniem poprowadzić laikowi... :unsure:

 

ostatnio na szkoleniu motocyklowym dałem się przejechać moim 2oo instruktorowi i bardzo tego żałuję...
:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to ja mam pomysl, znajdujesz WRXa z okolicy na sprzedaz w sieci, jedziesz oglądac, udajesz powaznie zainteresowanego, odbywasz jazde próbną i wracasz do domu :biglol: :biglol: :biglol:

 

a tak na serio to ja bez kasy na stole nie udostępnił bym swojego robala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o to chyba koledze chodzi :-) on chce poprowadzic

Póki co, to o @@Czlapus wiem tyle, ile napisał w tym wątku, zatem po pierwsze muszę rozstrzygnąć, czy np. w ogóle ma prawko, a jeśli tak, to w jaki sposób z niego korzysta ;)

Po drugie, to uważam za uczciwe, że chłopak nie ściemnia właśnie na "jeździe próbnej", tylko najpierw chce sprawdzić, czy chce takie auto i dopiero będzie szukał.

Po trzecie, to opcje są trzy: nie ma chętnego do przejażdzki z Czlapusem, jest chętny do przewiezienia Czlapusa, jest chętny do oddania Czlapusowi auta do poprowadzenia. Na drugą opcję godzę się w ciemno, trzecia wymaga weryfikacji rzeczywistości ;)  Mnie nie ubędzie, a jak Czlapusowi to w czymś pomoże, a nawet jeśli nie pomoże, a sprawi przyjemność, to dlaczego nie? Tym bardziej, że takie sytuacje sa miłe. Ostatnio zostałem zaczepiony na ulicy prze chłopaka, który zobaczył mojego WRX i z grubej rury zapytał, czy nie zawiózłbym go nim do ślubu i za ile. I oczywiście, że zawiozę, gratis. Bo sprawia mi frajdę, jak Subaru komuś sprawia frajdę :) Dlatego Czlapus - przejażdzkę WRX u mnie masz, a co do poprowadzenia - to się okaże.

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejszą frajdę sprawi Ci widok Twojej Imprezy rozjeżdżającej cztero osobową rodzinę na pasach...

Ewentualnie walącą w latarnię. Ludzie Czy Wy przytomni jesteście? To nie jest Mondeo co ma 140KM.

Mam sporo znajomych z dobrymi autami i nawet do głowy by mi nie przyszło prosić ich o coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejszą frajdę sprawi Ci widok Twojej Imprezy rozjeżdżającej cztero osobową rodzinę na pasach... Ewentualnie walącą w latarnię. Ludzie Czy Wy przytomni jesteście?

Ja nie zamierzam nikogo rozjeżdzać. Ani czterosobowej, ani nawet dwuosobowej rodziny i to obojętne czy na pasach czy nie ;)

Chyba wyraźnie napisałem:

Dlatego Czlapus - przejażdzkę WRX u mnie masz, a co do poprowadzenia - to się okaże.
Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...